Jump to content

Recommended Posts

Химиците рекламират сериала в  Дисниленд в Шанхай. Гаче ли има нужда от реклама- всички са луднали по тях.

 

 

За сефте виждам такава химична Дилраба, че и Янчо. Дедо праскови  да яде!

 

spacer.png


 

Off Topic

 

spacer.png

 

dl_oZx-H834.jpg?size=1280x851&quality=96

 


 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

Химиците рекламират сериала в  Дисниленд в Шанхай. Гаче ли има нужда от реклама- всички са луднали по тях.

 

 

За сефте виждам такава химична Дилраба, че и Янчо. Дедо праскови  да яде!

 

 


 

 

Га, че Дедо не ги яде Прасковките, особено сочни и сладки...

Трябва ли да визирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янчо -първи. Раба- втора, това в класациите за седмицата при актьорите, а драмата при кабеларките- първо място.

Разборът на Маркъс -цък

Между другото, не само на мен  и на него му е било скука , където показват космическата индустрия.:28558:

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях поизостана с епизодите и рия дни ударно наваксах ;) Най - накрая да дадат на този човек роля, в която да се развихри - нямам спомен да съм го гледала толкова усмихнат и сладък :lol2: Раба не ми е от любимките, ама тука си пасва с момчето. Голям смях ударих като се представяха на родителите.... нашият човек се учи бързо :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е, няма какво повече да коментираме- сериалът кърти от всякъде :lol2::28558: За финала....

Off Topic

d5a002691cb9cbf2.jpg

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, бивало тази снимка да е в спойлер. Сега няма да ми се гледа повече. Шегувам се. Краят си е ясен още от първи епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го започнах и набързичко изгледах няколко серии, ама те много малки  - по 30-тина минути. Не се усеща как се гледат една след друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на фенките на Ян Ян, но Реба е далеч по-ярка от него. Засега ми се вижда доста дървен. Надявам се с напредването на сериите да се отпусне. Имам усещането, че малко се притеснява пред камерата, докато партньорката му играе много свободно. А иначе сериала е добър. Има някаква премереност в него, поне в началото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо 

Spoiler

са запълнили толкова много екранно време с тези космически щуротии. Това романтична драма ли е или китайците ще ни се хвалят колко са велики в Космоса? Вече разбрахме, че работещите в този отрасъл са много заети, това е достатъчно. Че и още въздишка след въздишка дали да печели пари или да работи каквото му харесва. Един два пъти бива, ама и за това що екранно време отиде. Аз лав стори искам да гледам, не орбитални станции да ми се въртят по 10 минути на екрана.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:

Защо 

  Скрий съдържанието

са запълнили толкова много екранно време с тези космически щуротии. Това романтична драма ли е или китайците ще ни се хвалят колко са велики в Космоса? Вече разбрахме, че работещите в този отрасъл са много заети, това е достатъчно. Че и още въздишка след въздишка дали да печели пари или да работи каквото му харесва. Един два пъти бива, ама и за това що екранно време отиде. Аз лав стори искам да гледам, не орбитални станции да ми се въртят по 10 минути на екрана.

 

Не може. Първо просперираща нация, водена от Партията -майка, после любоФ. Банка и пари заряза човекът, зарад тоя космос, че да има какво да възхваляват. Последните серии и ракета ще пуснем :28558:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се допълня. Сериалът реално свършва в 30 епизод . В последните два епизода, няма нищо за гледане, освен партиен вятър и могат смело и безотговорно да се пропуснат.   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от коментарите съдя, че за гледане стават от 20 до 30 серия и то с условности :28558:
А те такава реклама му направиха на тоя сериал, то не бяха фойерверки на свети валентин, то не бяха интимности между двамата главни, погледи, случайни докосвания по участията им за промотиране на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Става си за гледане. Особено за тези, които харесват Ян Ян. Аз съм мъж, че гледам и при това изобщо не съм фен на красавеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става си за гледане. Нямаше обичайните клишета-  бившите бяха отсвирени скорострелно, без ревност,  родителите бяха нормални и адекватни, нямаше богат шеф и чистачка-Пепеляшка. нямаше две,три допълнителни двойки за пълнене времето,  нямаше сърцераздирателни раздели, нямаше злобни колеги, плетящи интриги, нямаше бременност,  температури и бели пешкири, загуба на памет, катастрофи и природни бедствия. Имаше нежна и след като бе осъзната,  обгрижвана  и пазена любов, между  двама съвсем различен тип хора,  представена прекрасно  и малко в повече наука, която спокойно може да се попрескочи, като доскучее, но пък за феновете на Янчо- добре дошла.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финиширах най-накрая. Този сериал напълно отговаря на новите изисквания. Възхвалява мъжествеността на работещите в космо индустрията, тяхното себеотрицание, възхвалява семейните ценности, а най-накрая размахаха червени знаменца във възхвала на ПМ. Няма какво повече да искаме от китайски сериал създаден по новите стандарти. Но може да се окаже, че е последният, който гледам, защото никак не си падам по пропагандни произведения на кинематографията. Иначе главната двойка бяха супер, химия, красота - няма от какво да се оплаче човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...