Jump to content

Recommended Posts

Така-онака, но първо място за драмата за седмицата , първо място за Янчо и второ за Раба сред актьорите.

Ето и Маркъс с неговите новини и класации  и за всичко случващо се в китайското драмапроизводство за изминалата седмица.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M-да,16-та доста емоционална. Много добре се справиха и двамата.

Започва да набира скорост сериалчето и все повече ми харесва играта на Ян и Раба. 

То другите са на заден план,  де. от време на време бившата.

Изглежда и на феновете, като гледам видеото..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 16, обаче следват два епизода под егидата на Партията-майка за космическият напредък на Китай и действието е само в базата . :28558: Нямаше как просто, но пък много Янчо за фенките. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по-висок рейтинг ще имат  значи с "многострадалният Геновев" двете серии, но пък в 19 и 20, по канон ще чакаме   '"РаБини вълнения",  че в двата епизода имаше пет минути екранно време и после вече в 21 и 22 - любовна идилия.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Раба толкоз се глези, че едва я търпях.

Може и така да е, щот само Ян Ян зяпах... Супер играе младежа, повярвах му на 100.

Ама много бързо му прости... Ха-ха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича и на Рада да се глези и на Геновев след толкоз страдания да я гледа влюбено и да и угажда.

Големи химици станаха тия двамата. Аз до 26 изгледах без превод, само тях да зяпам, заради химията и физиката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко ги почвам, до 22-ра май изгледах, до целувката в училище,

ама зяпах без субтитри. Има сериали набързо им мятат субтитрите

и други нарочно ги влачат... Както и да е, традиция явно след сериал,

снимки кат за олимпиада... Много хубави снимки имат двамата.

Видях на едно клипче, от сериала явно, ама до там още не съм стигнала

опити за някаква истинска цеувка, ма май не се получи много.

Е, Янчо не е от най-великите целувачи.

Мойто Сю едва на 8-мо място в таз класация. Е, не споря, има и по-добри...

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 22 включително английски и руски имаше още снощи. Руснаците превеждат по  две дневно тук. Днес ще пуснат23 и 24.

Много целувки, много нещо, да и се ненадяваш на Раба! Че и балдахини.:D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, bond said:

Реба ще изяде хубавеца, ей. Явно и писна да е целомъдрена.

А пък аз си мисля, че това са новите тенденции в китайската драма индустрия и тя, Раба не може да си позволи да изостава и стъпка. 

От невинните костюмни драми мощно се хвърлиха към съвременната тематика с присъщото за времето ни дръзновение.;)

Редактирано от zenoa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, къде ги видя тия толкоз много целувки? Една в колата и то за малко...

Обаче да се прибереш вкъщи и да стоиш с палтата, визирам 24-та серия. Ядоха, играха, все с палтата, еле по едно време Янчо се съблече,

обаче Раба-не. Големи хора, толкоз време не бяха се виждали...

Бе, съвсем смешно...

Не казвам да се мляскат пред камерата, поне да беше я занесъл  Янчо до спалнята и да ги дадат на сутринта, с пижами в леглото....

Ами тъй де.

Ако муй тежка-да я завлече,колко му е да покажат по-силна привързаност... Аз ли да ги уча!?.:P

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12.08.2021 г. at 11:51 AM, lukreciana said:

Обаче да се прибереш вкъщи и да стоиш с палтата, визирам 24-та серия. Ядоха, играха, все с палтата, 

Това е корейски патент, те дори спят с палтата.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, bond написа:

Това е корейски патент, те дори спят с палтата.

 

 

 

 

 

Ще спят я, като фирмите са платили за реклама.Фирмите за бельо, живи да ги оплачеш,  даже за презрамка +18. Няма хляб за тях в Корея, а за нас спане с бельо, най много с някоя пижама страстоубийка, но то кой да я купи, че да я рекламират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще рекламират, ами. Да не би телевизиите да излъчват сериали с благотворителна цел. И у нас половин час серия я накъсват с реклами поне два пъти. Защото сме бедни и няма кой да плаща за производство на нашенски продуктово позиционирани ТВ произведения. То няма и какво толкова да рекламираме. Всичко идва от Китай и затова гледаме Реба и Ян Ян какво ще ни покажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ха, Бонд, пишат, че Ян Ян откраднал ролята на Сяо Джан.Ха-ха, фенска му работа...

Да ама сценариста е написал ролята точно и само за Ян Ян,даже веднага му изпратил сценария, нашия обаче поотказал, защото бил много ангажиран партийно. Но после като прочел сценария, се съгласил.

Но много са харизматични с Раба и ролята му е залепнала, не само според мен,

Не е висок като Дедо, но пък...

Красива двойка са с Раба, не отричам, само дето тя повеч (ко" рекох..:slap:.) се гевези...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...