Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Име: 張凌赫 / Zhang Linghe

Професия: Актьор, певец, модел

Дата на раждане: 30 декември 1997 (23 години)

Родно място: Вукси (провинция Янгсу), Китай

Височина: 188см

Зодия: Водолей

Агенция: Zong Xing Shi Dai

 

Инфо:

Приет в Университета Нанжин през 2016 година.

Присъединява се към Аерокосмическата агенция, и поради интереса си към физиката, специализира в електротехника и Автоматизационно инженерство.

Дебютът му е през 2020 г., с главна роля в "Maiden Holmes", както и романтичната мелодрама "Sparkle Love".

 

 

СЕРИАЛИ:

 

Ning An Ru Meng (2023)
Tiger Crane (2023) 
Heaven Official's Blessing (2023) 

Eternal Love (2022)

Refinement of Fate (2021)

Flourish in Time (2021)

Love Crossed (2021)

Sparkle Love (2020)

Maiden Holmes (2020)

 

Филми:

 

Love Crossed (2021)

 

ТВ Шоута:

 

Happy Camp (1997)

 

-------------

Мнение: Много ми хареса във "Sparkle Love". Голям сладур го раздаваше, а и химията с главната актриса там също не отстъпваше. Като голям фен на Мо Xiang Tong Xiu /чела съм и трите романа/, одобрявам избора му във Heaven Official's Blessing адаптацията. Освен това той може и да пее. Пробвал се е и като модел. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този младеж го харесах в Maiden homes - едно много прилично сериалче с една готина компания за главни герои :) Повече заради него изгледах и  Пикачу :lol2:  Ама то тази бенка там... все привлича погледът ми :)

a7760cb8cbe759dd.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Cang Lan Jue снимките приключиха наскоро. Може би ще я видим преди HOB. А колкото до Хевънс-а, снимките й бяха отложени, дали заради наводнението... не разбрах точно, но новата дата е 26ти юли! Нямам търпение да видим нещо от снимачната площадка, каквото и да е. 

 

Иначе, бъдещ Хуа Чен е много чаровен, не може да му се отрече. @vivivanчетеш мислите ми, и моите очи все там шарят, какво да направя. :D Аз позяпах малко от Love Crossed, но хората казват, че най-добре играел в Maiden Holmes, така че явно там ще се гледа.

 

Малко айкенди и от мен:

1570799767d701a7.jpg1e4784db546ad491.jpg

 

 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JoJolina Love crossed ми дойде малко фантасмагории  с тия холограми , та само малко от 1 еп зяпах....,Но историческия е хубав- препоръчвам  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ...ъмммм.... успях да издържа само 1ви епизод на Love Crossed целият. xD Главната двойка нямаха никаква химия и ми бяха адски скучни. Но изгледах до епизод 16-17 някъде само сцените с Лин Хъ.. и се отказах. Ще се пробвам историческия тия дни, да видим. :)

 

Нови снимки от днес. Като видях ей-тая снимка и в първия момент си помислих, че носи пръстена на Сие Лиен! Оказа се, че е реклама на бижута (Tiffany & Co.), ама аз продължавам да се надявам, че не е просто бижу, а е целенасочено бижу, хаха. 

fe297c46d6ddc863.jpg

7d2fff2af0e613bb.jpg

 

Spoiler

c3f3e68d03d12296.jpg

fb0c84ed44c9d85a.jpg

credit: Zhang Ling He official WeiBo account

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JoJolina сега прочетох, че няма да има официално откриване на драмата. Снимките започвали утре, дефакто. Всичко ще се държи в пълна тайна . Жалко, но ще си чакаме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайно, тайно, ама вече имаме снимки. xD

 

Само ще кажа, че нещо хич не се радвам на костюмите, много еднотипни и еднопластови... :( Сие Лиен изглежда ...различно, Хуа Чен... не чак толкова зле сякаш............, ама защо всичко ми изглежда все едно снимат косплей фотосесия, а не драма... 

 

Няма да поствам снимки, от респект към актьорите, режисьорите и изобщо целия екип, който работи.. Със сигурност, ще плъзнат из нета, ако вече не са... 

 

Уф!

 

ПП: А, забравих.. смениха името, пак! Eternal Faith... или нещо такова беше. Помня колкото едно киви.. xD

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еле мамо, започва се с клюкарските истории и хейтърщината. Ей колкото и да харесвам Китай такива неща не само че ме отблъскват, но и вбесяват ме. Костюмите им били неприемливи, актьорът на СЛ не можел да играе (нарочно го пъхали за слава, демек идол), имал дебел врат?, не толкова изтънчен като СЛ. Не ставал, кенсълнаха го момчето. После хейтърите обявиха, че спряли драмата, не си била платила разрешението за снимане. Докато не си плати, няма да се снима. Още не мога да повярвам, че "Дума на честта" се опитват да затрият от лицето на земята, както стана с "Гардиън", но тази тотален аборт още със снимките. Кой ги пуска изобщо да снимат? :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...