Jump to content

Recommended Posts

e8e66a83-409c-4edb-939d-8a49d9616ea6.jpg

 

The Mind Game

Играта на ума

 

 

Страна: Тайланд

Година: 2021

Епизоди: 11

 

 

:forumes:

 

 

 

Превод: niran

 

Прогрес:

E01 - E11 - 100%

 

:essub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за тези, които искат да гледат екшън сериал. Досега чаках да пуснат субтитри. Започвам да действам по него. Малко по-дълги са епизодите, но въпрос на време и ще го преведа. Очаквайте ;)

 

TMG-01.jpg

 

TMG-02.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти това ще го гледам ,защото обичам сериали,където героите имат специални сили и плюс това е криминално .Такива ги харесвам най-много. Ще чакам търпеливо и успех в превода.Su su na kha @niran  /това е тайландски поздрав за насърчение,за да не се чудиш/:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха знаеш ли как ме зарадва с новината,че скоро почваш да го пускаш.Чакам с нетърпение да го гледам . Приятна работа по- не толкова късото редактиране ,все пак епизодите са доста дълги. Аз ще стоя кротко и ще чакам да ни го предоставиш със страхотни субтитри :wub:

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички. Този сериал беше предизвикателство за мен, защото епизодите бяха по-дълги. Но всяко едно нещо в този живот ни учи. Нека оценяваме всеки един детайл, който ни дава нещо значително. Продължаваме напред ;) Благодаря, че сте част от Eastern Spirit!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, niran написа:

Благодаря много на всички. Този сериал беше предизвикателство за мен, защото епизодите бяха по-дълги. Но всяко едно нещо в този живот ни учи. Нека оценяваме всеки един детайл, който ни дава нещо значително. Продължаваме напред ;) Благодаря, че сте част от Eastern Spirit!

 

Тайландското кино ми е малко далечно, но това заглавие ми е в списъка за гледане от момента, в който го обяви за превод. Благодаря ти за превода, @niran:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, battle4thesunn said:

 

Тайландското кино ми е малко далечно, но това заглавие ми е в списъка за гледане от момента, в който го обяви за превод. Благодаря ти за превода, @niran:thanks:

Но винаги трябва да има и нещо различно. За мен е удоволствие да наблягам на тайландско и това ще правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...