Jump to content

Recommended Posts

E6WN5tWXEAkAtNY?format=jpg&name=medium

Off Topic

E6EIR2DUcAEUtm9?format=jpgE6ZK_6eVgAgtG6p?format=jpg

Li-Xi-Rui.jpeg?w=1024&ssl=1He-Yu.jpeg?w=1024&ssl=1

E6HJp-bXIAISIMs?format=jpg&name=largeE6HJgihWYAYC7yb?format=jpg&name=large

E6HJgJHX0AEfQ6w?format=jpg&name=largeE6HJfxGWYAE2gjU?format=jpg&name=large

 

My Fated Boy (我的鄰居長不大)
Страна: Китай
Също така известен като: Wo De Ling Ju Zhang Bu Da
Година на излъчване: 2021 – Юли - 12 до 2021 – Август – 06
Време на излъчване: Понеделник – Петък 12:00
Жанр: Приятелство, Романс
Канал: Youku
Епизоди: 29
Режисьор: Sun Chengzhi
Субтитри: Английски
 
Участват:
Sierra Li като Lin Yang
He Yi Qian като Lu Zheng An
Zhou Xiao Chuan като Ma Le
Zhao Yuan Yuan като Cao Ling
Lu Xiao Lin като Lin Yang
Tian Xi Wei като Li Tian

 

Резюме: Тридесет и една годишната Lin Yang е млада жена, която се чувства удобно да работа и живее спокойно и стабилно. Докато в монотонният и живот не влиза отново двадесет и четири годишният Lu Zheng An, съсед, който е израснал с нея и се е завърнал от следване в чужбина. Той упорито се опитва да влезе в живота и и сърцето и. Но колкото и да си повтаря Lin Yang, че това е малкият и брат не може да устои на чара на Lu Zheng An, който е решен да я има в живота си…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, наводниха с тез детски любови, кака и малчо... Този е 4-ти на който попадам и вървят в момента...

Явно, лятната тенденция...

Да се допълна... И японците и те прихванаха от летния детски грип.

То тез каки да са красавици, пък то...

Е наблягат на идеята, всеки мъж вижда в жена си, майка си... Т. е търсят някой да се грижи за тях. Кво друго...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, че много станаха тези нуна–любови. Но този сериал си струва гледането. Сиерата я харесвям, въпреки драматичния поглед и трагичното излъчване, харесвам си я. А малчо е този, който направи сериала, според мен. Макар да не е първи красавец има огромна харизма и по-важното – искреност, която превзема. Лекотата, с която играе, означава много. Нямаше сцена, в която да не бе максимално убедителен. Не съм гледала досега герой, с толкова естествено поведение в сцените на близост, но вярвам, че и режисьора го е позволил, де. Не една скована и дървена прегръдка и после по на метър разстояние. След като се разбраха, той направо залепна за каката, точно както е в живота, кеф. И прегръща с целите си ръце, с цяло тяло, рядко е в азиатските сериали. Естествено, не вярвам да има толкова целенасочена любов и за цял живот, но е хубаво да го видиш. Друго положително – и двете семейства бяха готини и о, чудо, никой не сложи прът в колелата на любовта. /Ама тия всичките китайки наистина ли бият мъжете си?/ Също харесах и всички герои от втория план, като си имам и любимец – Директор Ма, героят му е страхотно написан и изигран. И едно от най-милите неща бе в началото на всяка серия – сцени от миналото на главните като деца. Много смях и много емоции ми докараха тези хлапета, много трогателно. Сигурна съм, че сериалът ще се хареса на всички романтични души, затова заслужава български превод. Аз гледах на руски тук :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...