Jump to content

Любими Manhwa, Manhua, Webtoons, Light Novels и др.


Atila

Recommended Posts

On 12/6/2021 at 10:30 AM, Ayan khan said:

Тази новела ми напомня на Advanced Bradley... 

да, това е превод на новелата Advance bravely, по която имаше и сериал със същото име. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента чета (скоро не съм, че нямам време) ето този LOVE JINX Засега ми харесва! Радвам се, че корейците почнаха да правят сериали по БЛ манхуа. :wub:

 

Други, които съм чела са: Painter of the Night, Cherry Blossoms After Winter и Behind the Desks. Ако направят сериал на Behind the desks ще съм адски щастлива, понеже беше качено след сериала Light on me по БЛ игра. :wub: В манхуа-та се разказва живота на учителя от Light on me, супер забавна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, имам изненада за вас, хихи!!!  Всъщност, две изненади :es:... Едната ще я пазя в тайна засега, но другата ще я изкрещя, защото само аз си знам колко я чаках. Хъскито и Шизун официално излиза на книга, в нормално (нецензурирано)  32-35лв + делукс издание (което някъде по моя преценка може би ще струва към 40-50лв +/-). Октомври месец (датата е в процес на уточняване, но някъде към края каза Мийтбън). За рождения ми ден. Честито на всички, които се молеха на БЛ боговете за този дар. Скоро ще имаме и други лицензирани китайски и корейски уебтууни и новели на пазара. Ще ни зарият. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...