Jump to content

Recommended Posts

w6yWJ_4f.jpg

Off Topic

txXCRLniajLdkh1jJRFLiuBVnRN.jpgyHoH1QsXuAPOBEbs6FWAqkHSYBL.jpg

E5gXxpzUUAUhG6i?format=jpg&name=smallE5gXy1EVoAE0oxT?format=jpg&name=small

E5gXyG4VcAc9jdG?format=jpg&name=smallE5gXz25VgAUecRU?format=jpg&name=small

E5ghpWXVUAAWK8m?format=jpg

 

Unforgettable Love (喵,请许愿)
Страна: Китай
Също така известен като: He Xian Sheng De Lian Lian Bu Wang
По новелата на: Qin Ye - "Mr He's Love is Not Forgotten"
Година на излъчване: 2021 – Юли - 10 до 2021 – Август – 02
Жанр: Романс, Драма
Канал: Mango TV
Епизоди: 24
Режисьор: Li Yu Lei
Субтитри: Английски
 
Участват:
Miles Wei като He Qiao Yan / Хъ Цяо Йен
Hu Yi Xuan като Qin Yi Yue / Цин И Юе
Sheng Hui Zi като Yang Ruo Wei / Ян Жуо Уей
Jerry Yu като Wen Gu / Уън Гу
Wu Chen Xu като Ning Fang / Нин Фан
Shi Qing Yan като Lin Wei / Лин Уей и др.

 

Резюме:

Синът на Хъ Цяо Йен, директор на компания за производство на мобилни устройства, не желае да говори,
понеже като много малък е преживял катастрофа, в която загиват истинските му родители.

Г-н Хъ наема детския психолог д-р Цин И Юе, която да лекува детето, но постепенно той се влюбва в нея…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:   :click:   :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мали, голяма сладост, ще се гледа. То  и главния  щеше да ми хареса, ма носа му  ми наподобява на този на Пинокио, че малко на смях ме избива, но както и да е, трябва да се

надзърне поне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го хвалят, с първите серии още удари милиони гледания, та и аз мисля да му хвърля едно око. Освен това Miles Wei ми е от любимците, а малкия е бонбон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хвърлих му- око. Клиширанко донемайкъде( това го знаех, че се пише слято, но проверих все пак и научих, че от немай- къде се пише така :28558:. Мил роден български език!), но детето е супер сладко , че и таткото също. Та в комплект с кандидат мамата излиза нещо мило, сапуненко и непретенциозно, като за "ей така" през лятото:D.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Lawandula написа:

Е хвърлих му- око. Клиширанко донемайкъде( това го знаех, че се пише слято, но проверих все пак и научих, че от немай- къде се пише така :28558:. Мил роден български език!), но детето е супер сладко , че и таткото също. Та в комплект с кандидат мамата излиза нещо мило, сапуненко и непретенциозно, като за "ей така" през лятото:D.

Това мнение чаках :) Любимата ми комбинация-леко, розАвко и сладко. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira точната комбинация.... и както не се живее навън в тия жеги, та през уикенда отметмах 10 епизода :lol2: 

На главния му върви с "браковете" , но за щастие тази мацка тук е по оправна и отракана от предната (Аз заради нея не го догледах). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пета съм, много приятен, забавен и сладък сериал до момента.

Пинокио е голям образ, мимики, върти очи, сладост; малкият също, новоизпечената майка и тя не остава по-назад...

Препоръчвам-гледайте за забавление, без много напрежение...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пинокио е най-милия и смешен сухар, който съм гледала напоследък. Смея се с глас на хрумките му, особено на европейските в 19 епизод.

Другото предимство на "арлекинчето" е, че тук поне нямаме супер  шеф и чистачка, а нещо по-лекинко достижимо мега шеф и психоложка.Не, че героинята  оправдава професията си, като действия, акъла и е колкото на детето,което е връх, но карай- поне е весело.  Свалят ми всяко напрежение от деня след работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сериалче за разтоварване! Приятни актьори, забавни моменти, малкият бонбон в ролята на сина си е направо откритие - няма такова сладко хлапе! Голям фен съм му!:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на клона :D , гледам с удоволствие. Някои сцени ми напомниха за My Dear Guardian

Off Topic

като я  носеше през болницата с ранен крак и после с миенето на косата :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

Отдавна не бях гледала нещо толкова сладурско направено. :wub:

По принцип не съм много по китайското, но ми прозвуча като нещо различно и реших да му дам шанс заради малкия бонбон. :happy:

Off Topic

Довърших го главно заради него и таткото, упс. :lol2:

Сцените, музиката, химията на главните, че и втората двойка, дори и добродушкото Нин Фан - всичко беше представено по толкова интересен начин, че човек с нетърпение да бърза към следващия епизод. :lol: А мяукащите звуци, които се чуваха периодично, както и заразната усмивка на дребчо, бяха най-очарователното нещо, което съм виждала в сериал и определено разтапяха сърчицето ми. ❤️

Благодаря много за субтитрите, иначе щях да пропусна нещо толкова хубаво. :bow: Цункам ви, момичета! :kissx:

 

П.С. Ако някой му се чуди, директно да го почва! Препоръчвам с две ръце и два крака! :yes::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче.Малкия е страхотен бонбон.Тази негова усмивка направо те разтапя.Аз започнах да го гледам заради него и не съжалявам.

Който иска да избяга от натоварения си ден да си го пусне да гледа,няма да съжалява,на мен ми хареса.Благодаря за превода, бъдете живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурско, леко, разтоварващо! Главният не ми е любимец, но всичко дотук с него е много добро. С психоложката направиха добра двойка, усмихната и позитивна. И химия се намираше. А "бонбона", както всички прежде пишещи заслужено го нарекоха, е уникално сладък, малко му е даже тая дума, ама няма по-захарна. Чаровник, със заразителна усмивка и това негово "мамие" направо разтапя. 

Много благодаря за бгсубтитрите, момичета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сте гледали китайско или точно тази драма, започнете с Unforgettable Love (2021)! Да, ще вдигне летвата после за очакванията при другите сериали, но не е за изпускане! Майлс е красив, главната не е дразнеща, даже приятна, а детенцето - малко, сладко и прекрасно! Сюжетът е пленяващ - има романс и мистерия. Няма дразнещи елементи. Не съм попадала на подобни драми, но забелязах, че напоследък китайците правят такива.

Мина време откакто гледах тази драма, но все още е в сърцето ми като №1 китайски сериал. СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ ЗА ГЛЕДАНЕ!

Благодаря за превода, момичета! Велики сте:kissx: 

Сега просто ми остана да се надявам главните да имат нов проект отново заедно. :lol::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...