Jump to content

Recommended Posts

pel6D_4f.jpg

 

My Ride

 

Страна: Тайланд

Тайландски: รักนาย My Ride

Известен като: Love My Mister Ride, My Ride: The Series

Жанр:  романс, комедия

Епизоди: 10

Период на излъчване:  27 януари 2022 - 31 март 2022

Продължителност: 45 мин

Канал: Line TV, GMM25

Режисьор:  Nam Krittidech Sinjermsiri

Субтитри: английски

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

4llEd_3f.jpg

 

2vBRk_4f.jpg

 

RQ7QY_4f.jpg

 

QYWw2_3f.jpg

 

ejJXY_3f.jpg

 

kdb8g_3f.jpg

 

p4B3ef.jpg

 

e3lApf.jpg

 

Участват:

Fame Chawinroj Likitchareonsakul - Тауан

Fluke Pongsakorn Wongpian - Морк

Yoon Phusanu Wongsavanischakorn - Той

Best Cholsawas Tiewwanichkul - Бос

Ging Areeya Pholphutrakul

Pat Chatburirak

Manow Sornsin Maneewan

Nu Surasak Chaiat

Patson Sarindu

Mike Weerapat Nimanong

Mild Jinna Pichit-o-Pakun

Oat Sumethi Namkerd

 

 

 

 

Резюме:

Историята разказва за Морк, който е таксиметров шофьор, и Тауан – ординатор на болница в Банкок. Макар двамата да изглеждат като от различни светове, един ден се срещат случайно, когато Тауан наема Морк. Тази първа разходка с мотоциклет води до още такива и скоро Морк осъзнава, че не може да спре да мисли за красивия лекар. Междувременно Тауан също се чувства привлечен от Морк и така се заражда едно невероятно приятелство. А може ли то да се превърне в нещо повече?

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая този сериал ще започне от 27-ми януари. Интересно, че Fluke(който играе в SOTUS и My Bromance) e сценарист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го започнах , но навсякъде в нета субтитрите за 1ви епизод се разминават, ще трябва още да се чака за субки,но от изгледани 12 мин изглежда интересно:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, loveless написа:

Днес го започнах , но навсякъде в нета субтитрите за 1ви епизод се разминават, ще трябва още да се чака за субки,но от изгледани 12 мин изглежда интересно:D

И тук ли се разминават.... нямам такъв спомен... аз днес го догледах целия...много лижерно ми дойде, въпреки драматичните обрати. Добре. че беше Юн -Toy да внесе малко сласт и страст ;) ,

Off Topic

Даже си помислих, че в личния му дом са снимали... толкова фенска стая изнамериха, като беше болен. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

22 hours ago, merisa said:

И тук ли се разминават.... нямам такъв спомен... аз днес го догледах целия...много лижерно ми дойде, въпреки драматичните обрати. Добре. че беше Юн -Toy да внесе малко сласт и страст ;) ,

  Reveal hidden contents

Даже си помислих, че в личния му дом са снимали... толкова фенска стая изнамериха, като беше болен. 

 

Да и там се разминават, но след 1 час търсене намерих където да са в синхрон :D и аз днес го изгледах ,много сладко сериалче. За първи път Yoon да не ме дразни в сериал, бяха готина двойка с доктора и обяснението беше един път

За мен най хубавото в този сериал си остава усмихнатото лице на FLUKE и по точно трапчинката му:inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да коментирам: Сериала много ми хареса. Не смятах, че ще ми хареса след 3-тия епизод, когато 

Цитат

"бившия" му се върна при любовника. Но донякъде го разбирам, защото Tawan не му отделяше специалното внимание, което един мъж се нуждае...знаем какъв. Не разбирах защо се дърпаше, като уж го обичаше.

Заобичах голямата сладка трапчинка на Fluke, не отделях нито секунда от нея. :wub::lol: А чичовците му бяха големи образи, уникални! :D

 

П.С Скоро ще намеря време да почна Cutie Pie, но май ще пропусна моментите на второстепенната двойка, изобщо нямат химия. Третата двойка ми харесва повече, дори и от главната. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лекарят е на 28 години и толкова наивен. Морк трябва да вземе това гиганско бебе и да го защитава от света. Трябва да му каже да не говори с непознати, защото са опасни, да не ходи в гората, защото има вълк и да му обясни как всъщност функционира една връзка между двама влюбени.

Добре ли беше, да, по никакъв начин... Беше ли забавно... ммм….Беше ли романтично…мммм…. Целувката …. мммм…..уф и само това ли?

Внимавайте, наистина е адски бавно, но е сладко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...