Jump to content

Recommended Posts

E5l5vS6VoAErV17?format=jpg&name=4096x4096

 

Off Topic

E5f6m4TUYAYHBRZ?format=jpg&name=large

E5hIBrsVUAkekB-?format=jpg&name=largeE5hICzaVIAE7V-x?format=jpg&name=large

E5hIfQyVcAIw7i1?format=jpg&name=largeE5hIghZVkAAaDcb?format=jpg&name=large

E5hIpq8VoAUOSwP?format=jpg&name=largeE5hIs0RVUAIYx1_?format=jpg&name=large

 

The Flaming Heart (你好)
Страна: Китай
Също така известен като: Ni Hao
Година на излъчване: 2021 – Юли - 08 до 2021 – Юли – 29
Време на излъчване: Четвъртък – Неделя 20:00
Жанр: Екшън, Романс, Драма, Медицински
Канал: Youku
Епизоди: 24
Режисьор: Zhang Li Chuan
Субтитри: Английски
 
Участват:
 Simon Gong Jun (Саймън Гун Дзюн) като Хо Йен
Zhang Hui Wen (Джан Хуей Уен) като Йен Лан
Zhou Yan Chen (Джоу Йен Чън) като Уан Да Ин
Wang Zi Wei (Уан Дзъ Уей) като Дзян Тун
Pang Han Chen (Пан Хан Чън) като Луо Дзие
Ryan Liu Chao (Райън Лиу Чао) като Хан Пей
Zhou Lin Jia (Джоу Лин Дзя) като Лиу Сюен
Luo Yi (Луо И) като Бай Сяо Лин
Lu Yu Peng (Лу Ю Пън) като Ma Циен Ли и др.

 

Резюме: Сериалът разкрива трудностите на две специални професии:
пожарникари и спешни лекари, които работят ръка за ръка,
за да спасяват хората при пожари, инциденти, бедствия и аварии…

Освен опасните спасителни операции на пожарникарите и спешния медицински екип,

ще видим как се заражда любов в тези толкова екстремни ситуации.

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:  и :click:    :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:   :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симон ли е, Саймън ли е, не знам, но нещо в него ме дразни. Красавец, но с играта си не ме докосна. Ще го проверя и тук, и ако не, отказам се напълно от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъже в униформа и жени "бели ангели" – това напоследък е печеливша формула. Освен това има и поне един, дето може – Pang Han Chen. И, като ги гледам пожарникарите, могат да спретнат един календар , ама нека са с дрехите, че иначе има да се чудим как влачат маркучите...

Аз ще го чакам.

Редактирано от kitket
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи хвърлих едно око на първи епизод, започна интересно. Каста ми харесва, Pang Han Chen определено си струва, Саймън ми е любимец-ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в страни от темата, ама ...момичета, как успяхте да харесате Pang Han Chen - тоя човечец ми е много труден за гледане след ролята му в To Love, To Heal - не че беше някакъв супер гадняр...аз и другаде  не съм го гледала де, ама къде и да му видя снимката и се сещам за ролята му там..:unsure:

 

Иначе за сериала - много ми намирисва като на You Are My Hero....макар да видях някаква несвенлива целувка в трейлъра :28558:

@kitket и аз се чудя как ги носят тия маркучи :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan ,да, и аз го гледах Pang Han Chen в "To Love, To Heal" и "My Mr. Mermaid" и наистина много пъти ми идеше, както да го фрасна с нещо тежко по главата, така и да го прегърна успокояващо. Щом актьор предизвиква силни чувства у зрителя – положителни или отрицателни, значи може да играе, си мисля. Е, трябва и да ти харесва визуално, де, което е несправедливо към усилията и професионализма, но решаващо за мен, ама какво да се прави, аджуменска ми работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Pang Han Chen съм го гледала само в G0 go squid 2 и в игралния вариант на Love020. Нямам впечатление от кофтите му роли, а чисто визуално ми е много симпатичен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.07.2021 г. at 14:02, bond написа:

Симон ли е, Саймън ли е, не знам, но нещо в него ме дразни. Красавец, но с играта си не ме докосна. Ще го проверя и тук, и ако не, отказам се напълно от него.

Този сериал не съм го гледала, но не губи надежда. Играта му се подобри в Word of Honor :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериалчето ми допадна.На места малко ми напомняше като сюжетни линии на "Моя скъп закрилник"-мъже в униформа,жени доктори.

За каста прекрасни.Хо Йен с тази усмивка те стапя,а другия Луо Дзие го дава сериозен.Много сладък ми беше Уан Да Ин.Милия хич не му се учеше,но накрая успя.

На 23епизод си викам,пак ли лошо,пак ли ще има убити и ми идваше да тегля едни цветисти на сценаристите,но се радвам,че свърши супер сериала.

Благодаря на всички за прекрасната работа, бъдете живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах три епизода, като замисъл ми харесва, като изпълнение не чак толкова, а този Саймън го гледам за първи път и изобщо не ми е симпатичен - нито ми е красив, нито играта му е впечатляваща. Честно казано другите мъжки персонажи са ми по приятни. Доста далеч ми е от "My Dear Guardian", който си го изгледах с голям интерес, ноо може би ще го помъча още малко...:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлявах се с веселите моменти, страдах с тежките случаи, страхувах се да не задълбаят в традедии, но не, макар да имаше. Саймън ми е любимец, макар че досега винаги съм имала доста критики към него. Както може да се очаква, с всяка продукция се вижда някакво израстване, но все още преобладаващо си е едно красиво дръвче. Главната не съм я гледала досега, но не ме заслепи с нещо, засега ми е невзрачна. Радващи две двойки на втори план, но ми се искаше докрая да им отделят повече време, както в началото. Изкуствения патос отново ни го навираха в очите. Готина и шарена група пожарникари, майтапчии. И интересна история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, издържах до 6ти епизод. :rolleyes:Не е моя сериал. Всичко ми е много еднотипно.

Целувка в началото на сериала???!!

Ее, не!  Друго си е целувката да е в 13ти епизод, когато вече си си посинил палците да ги стискаш, та а дано стане този път работата.:lol2:

Насилих се да " тръпна", но Ц.

Може би гледам прекалено много корейско;)

Обаче образователните 3 минути в края на всеки епизод са забавни.  Цитират като ученици назубреното и са сладури.

Приятно гледане на всички, които харесват сериала. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oх и аз издържах на 5-6еп нещо не ми харесва ама незнам какво ...и се чудя дали да го мъча само заради слабоста ми към униформени хах

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...