Jump to content

Recommended Posts

На 1.07.2022 г. at 20:15, kitket написа:

Превежда ли се на български, знае ли някой?

Беше обявен от друга група. Но не съм проверявала напредъка и не знам докъде са стигнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превежда се от друга група нямам представа кога ще почнат да го качват засега половината е само преведен...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях си оставила сериала за като имам време за маратон и тия дни го приключих.

В началото бях леко подозрителна относно младежа, нещо не успя да ме грабне от раз. С течение на сюжета доказа, че може да играе и ми стана по-симпатичен (трапчинките са ми слабост, ко да са прай ;) ), но все пак няма да ми стане пръв любимец. Справи се с ролята отлично, браво.

Мин А си я харесвам от години и продължава да ми радва сърцето и очите и досега. Все същата чаровница, все така красива и изящна, все така си подбира ролите т'ва момиче. 

Харесаха ми повечето от останалите герои (ех, бабче!), макар някои да бяха излишно пародийни. Но поне нямаше тоалетен хумор, та пак добре, предполагам. Хареса ми обстановката в това идилично селце, харесаха ми отношенията между обитателите, с всичките им кавги, спорове и грижа за другарчето, понякога явна, но в други случаи изненадващо дискретна. Според мен можеха малко повече да обърнат внимание на историята на младежа, вместо част от другите сюжетни линии, защото малко набързо ми дойде, но и така се преживява.

Главната мааалко зле я почнаха, но без да изпадат в крайности, което ми хареса. Малко арогантна изглеждаше на фона на останалите, но бързо показа, че е оправна, мила, грижовна и умна. Особено последното много ми допада да го видя в азиатска драма, че такива роли са кът, но май напоследък има развитие в тая насока. Много ми хареса, че даде на младежа време, когато той имаше нужда, прояви разбиране, търпение, и все пак не го остави в дупката, а показа, че не е сам и има на кого да разчита. 

Главния реално ми беше по-дразнещия от двамата. Малко трудно ми беше да схвана концепцията на ролята му, някак странно и нелогично грубо се държеше с нея в началото и не видях много връзка с реалния характер на героя, какъвто го показаха в края. Както почна като борсук, така накрая излезе, че само ореол му липсва. Ма то у к-сценарист логика да търсиш. 

Надали ше тръгна да гледам сериала повторно, но си оставя добър спомен. Особено бабата. Дано на нейните години и аз да съм такава готина и свежа фурия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, dido100 said:

Не е нещо особено.

Мерси за мнението, но ти не си ми особен критерий, без да ми се връзваш :P

 

... дай насам нещо особено да му се невиди, че ще пукна от скука - това е сериозно. Може и на лични, ама списъкът да е дълъг, че бая съм изгледал.

 

... сега видях историческите, някои съм гледал. Ще погледна и другите. Мерси. Все пак, чакам за нещо особено :rolleyes:

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го преведен. Беше хитов преди едно-две лета. Аз всеки път му гледам описанието, че зъболекарка отива на село и все го пропускам. Но голямо хвалене става по Интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, dido100 said:

Не е нещо особено.

 

Дека са ти повръщащите чочета?

 

Сериозно този път. Изобщо има ли поне едно нещо, което да ти харесва?!?

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, k-drama-monk said:

Има го преведен. Беше хитов преди едно-две лета. Аз всеки път му гледам описанието, че зъболекарка отива на село и все го пропускам. Но голямо хвалене става по Интернет.

Би ли ми казал къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15-та серия го зарязах:no: ... много пълнеж много нещо. Язък му за хвалбите. Не че беше много лош, но не бих го препоръчал, освен ако някой не иска да се отегчи почти до смърт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skio,

Off Topic

ще се осмеля да ти препоръчам един друг сериал с главния герой от този. Веднага казвам, че романтиката не е много, но е добра според мен.

Мисля, че щом ти е харесал Моят господин е възможно и този да ти хареса, макар да са различни като жанр.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, snowmoon said:

@skio,

  Reveal hidden contents

ще се осмеля да ти препоръчам един друг сериал с главния герой от този. Веднага казвам, че романтиката не е много, но е добра според мен.

Мисля, че щом ти е харесал Моят господин е възможно и този да ти хареса, макар да са различни като жанр.

 

 

 

Мерси за предложеноето - ще го сложа в списъка за гледане. Сега започнах новия с "кобилката" от "Феята на щангите" - доста добре играе момичето, където и да съм я гледал.

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Има една, дето според мен е още по-голяма кобила. Адски ме дразни. Тази не толкова, стига да не я гледам в лице. Обаче онази, в каквото съм я гледал, все доста ми е допаднало.

 

Само и за призрака уточнение. Няма духове, това е прозвище на лошия. Сериала е криминале с комедийни елементи, а любовта е на -1, но все пак я има.

 

Аз го изгледах на един дъх. Добре ми влезе, но предполагам е до настроение.

 

А да, главната е мъжкарана, точно, както ти харесва. Но разбира се, много е далеч от любимката ти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм, че сериалът е много добър, малко терапевтичен ми се стори, а такива харесвам. Финалът беше много сладък и през цялото време се усмихвах. Допаднаха ми и поддържащите герои, техните истории бяха развити, а не както в други сериали да ги зарежат в нищото.

Off Topic

Не ми допадат обаче сюжети, където някаква жена се появява с дете и разбърква историята, изключително изтъркан похват е. Радвам се, че тук не се оказа бивша на главния, защото много щях да смъкна оценката. Преигра с вината си, споделям мнението на gig911, можеха нещо друго да измислят.

Редактирано от NightFlower
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно изгледах първите 2-3 серии. Започнах го и му дадох почивка няколко месеца. После пак опитах и с доста превъртане стигнах до по-интересните серии - след 3-4-та. 
Не е лош, не съжалявам, че устисках и го изгледах. Но началото наистина може да те откаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...