Jump to content

Recommended Posts

Такова преиграване, каквото видях в 11-та серия, не съм виждал дори в индийски филм. Съвсем му изтърваха края на този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Такова преиграване, каквото видях в 11-та серия, не съм виждал дори в индийски филм. Съвсем му изтърваха края на този сериал.

Ами, от сюжет за филм час и половина се мъчат да изкарат 16 часа серии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С толкова голямо желание го започнах, а така да ми развалиха първоначалното впечатление...<_< 

И двамата главни са страхотни, но само това не стига. Все пак ще си го изгледам, може пък и да се обърнат нещата.:rolleyes:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми харесва? Идеален ми е за преди сън. Лек, светъл, спокоен и като бонус Kim Seun Ho. :) Мечтата на всяка фенка! :) 

Верно, че сценария си е баналничък. Вече чакам драмите, борбата на героя с предразсъдъците му и гранде финале накрая, защото любовта винаги тържествува! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.10.2021 г. at 16:44, bond написа:

Чист преразход на актьори е този сериал.

 

Сериалът едва ли може да се опише по-точно в едно изречение. :yes:

 

Пък, знаеш ли, може и да намекват на корейците да бягат на село, където могат да станат успешни и да намерят голямата любов. Че и пари за скъпи бижута ще спастрят!:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарят на критериите за Оскар. Ако има и негър, ще са номинирани.

Spoiler

Третата страна на триъгълника и първа любов на бившия съпруг, нали?

Още не съм гледал последните две излъчени серии, но това го подозирам отдавна.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Lawandula написа:

Голяма корейска иновация тук-  жена да е влюбена в жена. Чак се ощипах, да не би да сънувам.

 

А, моля, моля, закъсняли са. Иновацията беше в "Mine". И аз там се втрещих. После такава двойка си имахме и в Nevertheless. Щом и тук я има лесби темата, става страшно. Явно това е новата тенденция. Аз си предпочитам BL, можеха да вкарват за цвят от тях. :ilovethis: В You Raise Me Up си имаме транссексуален, който си прави операция за смяна на пола. За сега липсва негъра, но си имаме пакистанец в Squid Game :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bond написа:

Пакистанецът си е пакистанец, негър си трябва.

 

Прав си. Обаче се сетих, че имаше един негър в "Итеонска класа" :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа- типично корейско в добрия смисъл. Нямаше много действие, но пък чувства, доброта, топлина, съпричастност, приятелства, човещина и Човеци- много. Шин Мин А ми е любимка открай време, но младежът до нея- Ким Сон Хо, беше толкова естествен в играта си и убедителен, че чак пленителен. И останалите персонажи не досадиха.

 

И нещо любопитно.Интересът към селцето е станал толкова голям, че за жителите няма покой от прииждащи да разглеждат. Наложи се, създателите на сериала, да призовават хората да престанат с набезите, защото въпросните къщи, които гледахме са били наети за сериала само и в тях живеят хора от селото, на които тази известност в случая им пречи да работят и почиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията и коментарите около скандала, свързан с Ким Сон Хо, са преместени в неговата тема – там може да продължите с обсъжданията :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да го завърша и аз най-накрая. Очаквано краят беше хубав, като цяло оставя приятно усещане сериала, но може би очаквах малко повече задълбоченост и динамика.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших го и аз най-сетне. Прекрасен, много свеж, наслада за очите, разтоварващ и забавен. Много ми хареса. Повечето епизоди изгледах на един дъх, само последните 2-3 бяха по-бавнички. Но и те ми харесаха. Общо взето точно от това имах нужда за презареждане на батериите, след няколко по-тежки и мрачни сериала. 
Шин Мин А не ми е любимка по принцип, но тук се справи чудесно, много непринудена и забавна беше. Хареса ми общо взето почти всичко, само хората от селото на моменти ми идваха в повече, чак клоунска работа...Но това рядко се случваше, в повечето сцени наистина допринасяха за колорита и топлото излъчване на сериала. 
С една дума, хареса ми много, който обича свежи и романтични, непретенциозни неща, да не се колебае. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Води се за един от най добрите сериали на 2021. Добър е , но не чак толкова. Последните серии малко ревливи станаха. Чувстваше се  Ковид атмосферата, нямаше големи масовки, основно бяха редовните 15-20 човека. Мин А не е онази сладуранка от Гумихото, но така е с възрастта. Все пак добра роля за нея, винаги е удоволствие да се гледа. Екипа от актьори беше добър, но съм виждал и по добра селска атмосфера. Хубавото беше, че нямаше раздяла на главните герои. Чувствата им бяха достатъчно силни да минат и без тая тъпня. Което си е плюс за всеки романтичен сериал. Другите двойки бяха също сладки, но връзката им беше някак си неубедителна. Но за 16 серии толкова. Главния актьор малко преиграваше с вината си, заради която се беше върнал в родното място. Бабетата и децата бяха супер. Стабилен сериал , но не блести с нищо. За втори път гледам малката Go Do Yeon , има бъдеще в нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...