Jump to content

Recommended Posts

Определено хубава двойка, но съвсем нищо не се случва в сериала. Осем епизода 

Spoiler

двамата се чудят какво им има. Те не са ли чували, че съществува любовно чувство? Май не са.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Определено хубава двойка, но съвсем нищо не се случва в сериала. Осем епизода 

  Скрий съдържанието

двамата се чудят какво им има. Те не са ли чували, че съществува любовно чувство? Май не са.

 

Почнах да превъртам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу-пу-то не свърши работа.

Мани, че нищо се не случва, но става и леко досадно. Буксуват направо- малко гащи, малко манджа с махмурлук  и селски клюки, няма да стане само така. И отворената фенка на айдълето,  бива да вземе да ги светне най-после главните, как стават тия работи, че цял сериал само фенщина, много куха роля за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ми е секнало. Аз продължавам да си го гледам.

Привързаността на двамата мъжки екземпляри  завзе екрана обаче, може би влияние от гей-тенденцията напоследък,

а и  нали нормалните двойки трябва да се държат ощипано... 

Наближава сълзливата част, тя по-може да ме откаже.  Малко замъглиха образа на ГГ, тоз режисьор и тез айдъли...

Може би  за да изплува после, като бляскаво Слънце от облаците...

С две думи, продължавам напред... Не ме е страх...:rolleyes:

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали привързаността на мъжките екземпляри дава гей привкус и повишава рейтинга. Пришелецът е толкова смотан, че ако ще имаше броманс по-скоро айдълето по щеше да свърши работа. 

В Китай са напът да ги забранят, както чета, отрязали са квитанциите на някаква дългочакана( не я запомних, коя е точно, понеже не ме интересуват), та едва ли в Корея ще толерират нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците правят много по-елегантни броманси. На първо четене се сещам за Ю А Ин и Сонг Джун Ки. Но не толерират БЛ сериали. А горе упоменатите двама пък изобщо не си подхождат.

 

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те може да не си подхождат, ама се държат доста привързано, и топло един друг,по-голяма химия отколкото

с главната, така го почувствах, за вас не знам. Пък айдълите не ми фанаха окото. Виж, главния е друга класа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Освен пластичните хирурзи в Корея, другите дето никога няма да умрат от глад със сигурност са психиатрите. Въртяха, сукаха, но и тук успяха да ни пробутат 

Off Topic

психическа травма от детството. Живи да ги ожалиш с тия  травми! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх много ги харесвам двамата главни, но какво е това стреснато, ученическо поведение от хора на по 30+ години и то заради една прегръдка.:slap: Дано в предстоящите серии се разчупят нещата, защото това започва да става леко досадно.:nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, случи се! :D Можеха, обаче  да минат съвсем спокойно и без снимката в самия край, влачеща клишето

Off Topic

познанство от детството.

Това ми развали доброто впечатление от епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен 10 еп.:wub: Най - накрая се случиха нещата и то, както си трябва!:yes:

Off Topic

Много ми хареса нейното признание, беше ми много искрена:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа. Всичко се изясни. Останалите шест епизода

Spoiler

освен да се карат и сдобряват, не знам какво друго ще правят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Такааа. Всичко се изясни. Останалите шест епизода

  Скрий съдържанието

освен да се карат и сдобряват, не знам какво друго ще правят.

 

Няма страшно, девет епизода  не им беше зор нищо да не правят, какъв им е проблемът още шест да правят същото.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах промото на 11 епизод останах с впечатление, че няма да се карат засега :wub:

Редактирано от Nenene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...