Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Hometown Cha-Cha-Cha (갯마을 차차차)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Gaetmaeul Chachacha
Период на излъчване: 28 август 2021 – 7 октомври 2021 г.
Време на излъчване: Събота - Неделя
Жанр: Комедия, Романс
Канал: tvN, Netflix
Епизоди: 16
Режисьор: Yoo Je Won (Hi Bye Mama)
Сценарист: Shin Ha Eun (The Crowned Clown)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Shin Min A като Yoon Hye Jin
Kim Sun Ho като Hong Du Sik
Lee Sang Yi като Ji Sung Hyun
Jo Han Chul като Oh Chun Jae
In Gyo Jin като Jang Young Kook
Lee Bong Ryun като Yeo Hwa Jung

 

Резюме: Юн Хье Джин (Shin Min A) е зъболекар, която отваря стоматологична клиника в малък град. Тя е красива и интелигентна жена, освен това е уверена в себе си. Хье Джин обича да пазарува и може да изглежда материалистка, но има добро сърце и редовно дарява в подкрепа на нуждаещите се. В същото време Хонг Ду Шик (Kim Sun Ho) изкарва прехраната си на всякакви странни работни места. Той е местен герой, който помага на хората, когато нещо се случи. Хонг Ду Шик приема само минимално заплащане, независимо от задачата, и говори неофициално с всички, независимо дали са деца или възрастни хора. За него има различни слухове, по-специално защо изчезва ненадейно за по няколко години…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Описанието ми напомни един много приятен филм от 2004 година, "Mr. Hong", който гледах при рускините :click:. Тогава силно бях запленена от прекрасната Uhm Jung Hwa. Оказва се, че това ще бъде негов римейк. Дано е поне толкова добър, но пък присъствието на Мин А вече означава нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова топла драма. И толкова прекрасно справящи се артисти. 

Забавна, с житейски послания, които ти дават уюта, спокойствието, вярата в доброто у човека,

Именно главният герой е този който обединява, сплотява и кара да се разтворят за доброто човешките сърцат.

Забавна, топла, човешка и сладко роматнична серия с прекрасната усмивка и бликащата сърдечност на главните герои.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после нещо наистина по корейски тертип, поне за сега( три епизода). Пу, Пу!

Уютно, кара те да се усмихваш, прекрасен каст. Двамата с трапчинките великолепни, в което не вярвам някой, който ги е гледал, да се е съмнявал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова топло и толкова светло нещо отдавна не бях гледала. Ама то и няма как да е друго, след като са събрали най-красивите тръпчинки на Корея.

Ким Сън Хо ми  е любим още като го гледах в онзи за 100-те дни и принц "Неудобното". Още там грееше тази усмивка неговата. После изгледах всичко възможно с него без последния му сериал, защото там беше втори главен и това беше моят личен протест. :)

Изключително лъчезарен, точния актьор за ролята на Ду Шик. Изгледах първите четири серии и не знам как ще чакам до следващите. Подозирам, че няма да се разминем и без дозата корейска драма, вече намекнаха за това, но със сигурност ще имаме хепи енд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Indira написа:

защото там беше втори главен

Всъщност мнозин смятат, че всъщност той е бил първият главен (като ги знаем кои са основните "главни" нищо чудно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

`Четирите епизода добре, но знам ли! Ако са добре с комедията и с действието нататък и са балансирали шарените гащи и съселяните- пак ще е добре, защото могат да станат и досадни, колкото и топло да е. Четвърти епизод леко залитна нататък, а има все пак още 12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, недей. Хванал съм се да го гледам за удоволствие и дано не го развалят. Още си спомням Мин А като Кумихо - смял съм се с глас. Иска ми се и този сериал да ми донесе положителни емоции. Само три епизода съм изгледал и сега направо се страхувам от четвъртия. Та с една дума - пепел ти на устата @Lawandula. Този път дано не познаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, надявам се да са балансирали, защото и на мен ми се гледа нещо добре направено, приятно-разтоварващо, с актьори, които харесвам, хеле актриса. Просто го споменах, с надежда да не се случи.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал според мен. Главните си подхождат и се справят отлично с ролите.  Сценарият е реалистичен, не напряга с излишна драма, мястото на снимките е красиво, има си и забавните моменти, общо взето всичко е :yes::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимката ми малко е поостаряла, но никъде не е казано, че героите са съвсем млади. Добра химия имат двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, но съм само до 7ма серия , имат шанс да го прецакат и това :). Обаче е страхотно удоволствие да ги гледаш. Доста по реалистично изглежда от всичката плява напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...