Jump to content

Recommended Posts

8fd1aae907128771.png

Епизод 09 във Вбокс^

 

Някой явно е бил искрено впечатлен от доктор Моро... Всъщност, аз също, тази книга си има моменти за настръхване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Subs-Please-Vanitas-no-Carte-10-720p-AD3

Епизод 10 във Вбокс^

 

Малко по-добър от предходния, но аз явно не съм си в ред, защото хората масово се смяха на девети епизод, а на мен ми беше по-скоро досаден xD

Ако някой се интересува от разкрития (въпреки че не е трудно човек да се досети), след песента за край има още една допълнителна минутка от серията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си призная, аз съм дълбоко разочарована от това аниме. Не знам доколко следва мангата, ама ако я следва достойно, се отказвам да я чета тотално (а имах огомното желание). Търпя тоя безсмислен двоен фенсървиз, търпя.. ама и историята не ми е много интересна, въпреки че започна много добре. Мочизуки, оценявам, че си опитала нещо различно, обаче и жалко, че е на светлинни години от Пандора. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, аз не съм разочарована, особено след като го определих за ретро още с първи епизод xD

Мисля, че е пълна адаптация на мангата, няма да гарантирам за думите си, че не следя това, но съм почти убедена.

Моята теория си остава тази, че сега всичко му е ретро, но с хубава анимация, а ако го бяха пуснали преди десет години, когато и авторката, и този тип анимета бяха по-популярни, то щеше да се загуби в океана от копи-пейст. Така че е било нещо като премерен риск или каквото там му се вика. Е, можеха да го осъвременят, ама... Можеха xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JoJolina Ти изрази мислите ми от-до. Щеше ми се да не ме беше разочаровало и мен, но уви. От това, което помня от мангата (стигнах само до 7 чаптър и мина доста време оттогава, но все пак) си върви по нея. Планувах да си я продължа, след като анимето свърши (тоест след като и втори сезон мине), но сега ми е умряло желанието. Дано направят нещо смислено в последните епизоди, поне да имам надежда за втория сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Subs-Please-Vanitas-no-Carte-11-720p-812

Епизод 11 във Вбокс^

 

Предпоследен от този сезон. Ясно е като бял ден, че си уреждат отворен край, така и така са обявили втори сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Subs-Please-Vanitas-no-Carte-12-720p-5-E

Епизод 12 във Вбокс^

 

И край на този сезон на Ванитас. Аз лично ще му пиша... хм, може би 7.

Не забравяйте, че след ендинга има още две секунди от епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...