Jump to content

Recommended Posts

Преди 6 часа, bond написа:

Изумен съм. Тия хора никога ли не са виждали прасковено дърво? Как е възможно едновременно цялото да е разцъфтяло и вече пълно с узрели праскови. Плодовете не се ли раждат от цветовете?  Някой може ли да ми обясни този феномен. Вярно, че сериалът е фентъзи, ама чак толкова.

Толкова ли е зле?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.08.2021 г. at 18:49, bond написа:

Първа серия е много зле. Ще видя втора и после ще решавам.

Аз си мислех, че не е толкова страшно, но според автора на този анализ на първа серия нещата са трагични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее язък. Аз заради малката исках да се окаже добър и интересен сериал, но не биде.

Хайде чакам и ревю на втората серия от Бонд, дано първото впечатление се окаже грешно:unsure:.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 minutes ago, bond said:

Малката я няма в първа серия.

Така ли? Ами ето затова и епизода е бил булшит.

Не губя надежда, че когато малката се появи нещата ще станат гледаеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, seal_reinforce написа:

Няма ненаказано хейтене на Блонди :P

И в добавка, че и другия го харесвам от докторския...

Кой е "Блонди" и какво е "докторския"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кой ти хейтва любимците. Ние тук първа серия обсъждаме, още никой от тях не се е появил. Утре ще хвърля едно око на втора и тогава може да похейтвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bond написа:

Че кой ти хейтва любимците. Ние тук първа серия обсъждаме, още никой от тях не се е появил. Утре ще хвърля едно око на втора и тогава може да похейтвам.

Ето ти и коментара за втора серия. Чети и плачи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен неочаквано ми хареса. Въпреки, че харесвам всички актьори в него, смятах, че ще е поредната разочароваща тъпня и го бях отписала за гледане. Ама от скука взех, че изгледах първите четири серии и ме изненада приятно. Сега нямам търпение да чакам сериите една по една. До момента сериалът е лек и емоционално неангажиращ. Не очаквам да бъде нещо впечатляващо и запомнящо се. Просто нещо забавно и разтоварващо за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах две серии. Засега ще изчакам да се посъберат още. Не мога да си изкривя душата, че началото никак не е добре. Но не губя надежда да набере обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне се убедих, че корейците могат да използват визуални ефекти. Честно – за толкова изгледани сериали бях започнала да се съмнявам. Но и тук царят куриози като при любимите на@bond прасковени дръвчета, които цъфтят и дават плод едновременно (в многозадачен режим така да се каже). От една страна Дявола е направен според добрите съвременни практики: с ефекта на втечняване и размиването на краищата на силуета. Движенията на димоподобните пипала също са много добри. ОБАЧЕ… пеперудите им все още не могат да летят естествено. Как го постигат?! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Kim Yoo Jung няма как да не ми хареса.  Та го изгледах. Интересна приказка за Чосон в който има зли духове, божествени същества. Като художничка беше интересно рисуването на картините, конкурса, бита. Изобщо живота на художника. Нямаше много драма. Романтиката също не беше кой знае какво, нормално за историческа драма. Иначе не е нещо което ще се запомни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...