Jump to content

Daughters (2020)


Recommended Posts

beotOMqYMS1TeTvzNCBUlymethG.jpg

 

Daughters (ドーターズ)
Също така известен като: Dotazu
Страна: Япония
Премиера: 18 Септември 2020
Времетраене: 104 мин.
Жанр: Драма
Режисьор: Hajime Tsuda    
Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:
Miyoshi Ayaka като Tsutsumi Koharu
Abe Junko като Kiyokawa Ayano
Ohtsuka Nene като Nagai Kaori (Doctor)
Kurotani Tomoka като Sakuragi Tomoko
Ohkata Hisako като Namiki Shigeyo
Tsurumi Shingo като Namiki Hirotada

 

Резюме: Две 27-годишни жени - PR мениджърът на модна марка Ayano (Abe Junko) и дизайнерът на събития Koharu (Miyoshi Ayaka) са съквартирантки и приятелки в Токио, водещи подобен начин на живот. Но внезапното признание на Ayano, че е бременна и е на път да стане самотна майка променя коренно ежедневието им. Това е важно решение за Ayano, което е предвестник не само на промяна в живота им, но и на връзката им…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английсли субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм! Препоръчвам с две ръце. Постерът ме подведе, че тематиката може да е съвсем различна, но бях приятно изненадана от човешка, истинска история.

И от Окинава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на Lazeto  за темата .

Някъде преди 2 седмици изгледах този филм и много подробности вече не помня. Но филма ми хареса. Основната тема ясна, актуална, нищо ново но поднесена с един такъв специфичен чар, което определям и като най-силната страна на този филм. Финално филма ми хареса.

Както ukio e писала бонус към края беше Окинава и ананасената нива. Нагледах ананасовите насаждения там на юг. Както се смея. Щото малко по на югозапад имам и захарна тръстика :lol2: . Въобще не е лошо от време на време да наглеждам японския юг ;)

Сетих се сега, че след като изгледах филма и ми хареса, разбира се задълбах в творческия екип. И ако е вярна достъпната информация това е дебют за човека филм.

Редактирано от Шоши-сан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...