Jump to content

Recommended Posts

E4sWeE5VUAI1ChQ?format=jpg

Off Topic

E4dytySVkAI8Pf7?format=jpg&name=largeZK4xLKP.jpg

h26Udjh.jpgH33tCz8.jpg

PHnEi1S.jpgavUcyzG.jpg

 

Be Together (我和我们在一起)
Страна: Китай
Също така известен като: Wo He Wo Men Zai Yi Qi
Година на излъчване: 2021 – Юни - 28 до 2021 – Август – 04
Време на излъчване: Понеделник – Сряда 20:00
Жанр: Романс, Драма
Канал: iQIYI, LeTV, Mango TV, Tencent, Youku
Епизоди: 35
Режисьор: Cui Liang
Субтитри: Английски
 
Участват:
Sun Yi като Xia Yan
Zhang Bin Bin като Xu Chengyi
Ma Li като Han Shuang
Li Bo Wen като Ma Ke
Du Yu Chen като Zhao Xiaolei
Zhang Wen като Xiang Nan
Liu You Chang като Huo Kai

 

Резюме: Четири близки приятелки и бивши съученички, са създали връзка, която може да продължи цял живот. Но когато наближат края на 20-те си години, всички те са изправени пред съвсем различен набор от предизвикателства…

 

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами  започна на Биньо сериалът. Да видим какво ще излезе. Поне в първи епизод не видях недорасляци и стерилност, а готини бойни мацки и Биньо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах набързичко първи епизод. Едното момиче ми легна на сърце. Абе това нямаше ли нещо общо с китайския "Сексът и градът"? Има някои неща, които напомнят, но от друга страна си доста "китайско".  Освен ако Бин Бин е господин Биг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тук, заради Биньо. Не е нещо невидяно,направо си е  стандартно.Напушва ме на смях чат-пат от стайлинга. Примерно, бедната мома, де има борчове и се бори с живота, с  по три детелини на Ван Клиф на ушите. Една обеца да продаде, половината заем отметнат- ма не! Та реклама на Ван Клиф яко, да не говорим, че богатата кака и тя не остава назад откъм детелини, но тя поне(героинята) проблем няма  да си ги купи.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бинчо искам да го гледам в лека съвременна романтика, щото ме беше много яд на ролята му в Прасковите, искам реванш! И, понеже май няма да има такава с дългата му коса, може това да се окаже подходящо, ще чакам. Пък и тука е отраканата мацка от Begin Again!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година е годината на сериалите на Бин Бин - я потърси, пълно е със съвременни. Дори с Мима игра, а единият от сериалите постигна невиждан успех. Приятно гледане на твоето момче. Но ако искаш с дълга коса - гледай този. Въпреки възрастовата разлика, имаше изключителна химия между него и Ариел Лин. Леко, романтично и много привлекателен Бин Бин, с дълга коса, принц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, bond написа:

Очевидно корейските стандарти за бедност са прескочили и тук.

И още как. На всяка крачка.:28558:

Но  китайците сякаш по-симпатично вкарват рекламите с повече мисъл. Я си спомни в "усмивката", геймърката как целенасочено с действието, за да е по-различна от обичайното(нейното обичайно са маратонките), нахлузи красивите обувки Гучи, а той маратонките от същата марка, за да е в тон с нея. Дрехите също. 

Рекламират  сериалите  с известните яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Геймърката не е чак толкова бедна, а той направо си е супер богаташ. Но, да, китайците по-добре се справят с вмъкнатите реклами. Те са свикнали да произвеждат за цял свят и са ги научили как да рекламират. Вероятно.

 

Този автоматичен коректор постоянно ме кара да си поправям постовете. Тъкмо напиша и без да видя ми сменил някоя дума.

 

 

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, благодаря за препоръката, истината е, че все му се каня на Бин Бин, ама още не съм се ровила да избирам от сериалите му. Ще го преслушам скоро.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса с рекламите - в 12 еп. как леко тактично майката на докторката изкоментира моделът на печката, която да си призная вече няколко пъти ми се набива в очите :lol2: А главната сменя обиците по- често и от дрехите си (ще ми бие по разнообразие героинята от Starlight, а тя имаше мнооого  :28558:). Но рекорда в текущите сериали е  при "усмихнатите" геймъри дет се изпиха литри от напитката Rio :lol2:

 

Иначе зяпам - след като си поревах с Ратана, тук Бин Бин си ми е добре :) но ми намирисва нещо....

Off Topic

Ще го разболеят ли.... дружката доктор само натяква за тия очи :unsure:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...