Jump to content

Heaven Official's Blessing (2020)

JoJolina
 Share

Recommended Posts

@AtilaМерси за AMV-то, много е добро. :) Аз песента на SID не спрях да я слушам, откакто я чух за първи път!

Колкото до японския дублаж - единственият ти шанс е да си натъкмиш софт субтитрите от Нетфликс версията в/у японската (обаче лично аз не го препоръчвам, защото в японската версия имаше някои разлики в превода и ще се загубят). Може и да излезнат фенски събки, но на мен ми се струва, че ще е след като пуснат Блурей версията (октомври/ноември). 

Edited by JoJolina
  • Thanks 1

Приятели искам да го гледам но не мога... линка за сваляне не работи пише че не съществува... а епизодите във вибокс7 са само до 6ти епизод... някой да ми помогне моля...

Преди 11 часа, Lanzhan97 написа:

Приятели искам да го гледам но не мога... линка за сваляне не работи пише че не съществува... а епизодите във вибокс7 са само до 6ти епизод... някой да ми помогне моля...

С английски субтитри може да се свали от тук:

Edited by anito 24
  • Sad 1

Ако случайно става дума за сериите с български субтитри, то просто няма превод след 6-ти епизод, доколкото ми е известно...

• Sad 1

Преди 8 часа, anito 24 написа:

С английски субтитри може да се свали от тук:

Скрий съдържанието

Преди 8 часа, GFotaku написа:

Ако случайно става дума за сериите с български субтитри, то просто няма превод след 6-ти епизод, доколкото ми е известно...

Става въпрос със български субтитри... мога да го гледам и на турски и на английски намерил съм от къде... но не искам бих искал много да го гледам със български субтитри 

• Like 1

Преди 9 часа, Lanzhan97 написа:

Става въпрос със български субтитри... мога да го гледам и на турски и на английски намерил съм от къде... но не искам бих искал много да го гледам със български субтитри 

Предполагам, че ще бъде допреведено и само трябва да почакаш. :) Указаният във Вбокс преводач е доста активен, не го/я познавам лично, но ми е правило впечатление. Там също така пише, че можеш да отправиш запитване дали не се е отказал/а.

• Thanks 1

На 20.12.2021 г. at 3:05, Lanzhan97 написа:

Проблемът е там че отдавна не е качвал сериала... последният епизод е от доста месеци даже 1 година... явно се е отказал..

Не се е отказала, доколкото знам. Във вбокса й пише, че ще го качи цялото наведнъж.

• Upvote 2