Jump to content

Heaven Official's Blessing Season 1 (2020-2021)


JoJolina

Recommended Posts

@AtilaМерси за AMV-то, много е добро. :) Аз песента на SID не спрях да я слушам, откакто я чух за първи път!

 

Колкото до японския дублаж - единственият ти шанс е да си натъкмиш софт субтитрите от Нетфликс версията в/у японската (обаче лично аз не го препоръчвам, защото в японската версия имаше някои разлики в превода и ще се загубят). Може и да излезнат фенски събки, но на мен ми се струва, че ще е след като пуснат Блурей версията (октомври/ноември). 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели искам да го гледам но не мога... линка за сваляне не работи пише че не съществува... а епизодите във вибокс7 са само до 6ти епизод... някой да ми помогне моля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Lanzhan97 написа:

Приятели искам да го гледам но не мога... линка за сваляне не работи пише че не съществува... а епизодите във вибокс7 са само до 6ти епизод... някой да ми помогне моля...

С английски субтитри може да се свали от тук:

 

Редактирано от anito 24
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно става дума за сериите с български субтитри, то просто няма превод след 6-ти епизод, доколкото ми е известно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, anito 24 написа:

С английски субтитри може да се свали от тук:

  Скрий съдържанието

 

 

Преди 8 часа, GFotaku написа:

Ако случайно става дума за сериите с български субтитри, то просто няма превод след 6-ти епизод, доколкото ми е известно...

Става въпрос със български субтитри... мога да го гледам и на турски и на английски намерил съм от къде... но не искам бих искал много да го гледам със български субтитри 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Lanzhan97 написа:

 

Става въпрос със български субтитри... мога да го гледам и на турски и на английски намерил съм от къде... но не искам бих искал много да го гледам със български субтитри 

 

Предполагам, че ще бъде допреведено и само трябва да почакаш. :) Указаният във Вбокс преводач е доста активен, не го/я познавам лично, но ми е правило впечатление. Там също така пише, че можеш да отправиш запитване дали не се е отказал/а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.12.2021 г. at 3:05, Lanzhan97 написа:

Проблемът е там че отдавна не е качвал сериала... последният епизод е от доста месеци даже 1 година... явно се е отказал..

Не се е отказала, доколкото знам. Във вбокса й пише, че ще го качи цялото наведнъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и за втория линк онлайн за гледане,успях да го гледам с интерес целия първи сезон.Май в първия линк преводача се е  отказал, много жалко.

Анимето си заслужава гледането.Беше ми интересно,жалко че е толкова кратко.Тъкмо започна най-заитригуващото.Ще чакаме втори сезон,дано да е скоро.

Благодаря на всички,за преводите и затова,че ни радвате с прекрасни произведения да гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eха, какво приключение. Иска ми се денонощието да има поне  72 часа, за да имах възможност да изгледам и сезон 2.

Хареса ми как успява да преплете основната история с отделни малки истории и всичко се оказа толкова вълнуващо. Също завладяващо, тъжно, мило и някак си забавно.  Държа ме в напрежение и е страшно красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...