Jump to content

OMEGA X


Recommended Posts

Официалното име на фенклуба на OMEGA X вече е известно!

На 5 септември KST, момчешката група на Spire Entertainment обяви, че официалното им име на фенклуба е „FOR X.“ Според съобщението „FOR X“ е съкращение от „FORever with omega X“, символизиращо вечно обещание, че FOR X ще остане заедно с OMEGA X за дълго време.

1630837580-omegaxfandom.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X издаде първия си сингъл „What's Goin 'On“, включващ заглавната песен със същото име, както и B-side „Baila Con X.“ Изданието идва след малко повече от два месеца от дебютния им мини албум „VAMOS“.

"What Goin 'On" обединява елементи от рок и хип-хоп в смела EDM песен, демонстрирайки способността на групата да се адаптира към редица различни звуци. Експлозивният звук на сингъла е съчетан с тежък музикален видеоклип, където членовете демонстрират елегантна и мъжка страна в редица шикозни сценични тоалети.

 

OMEGA X(오메가엑스) 'WHAT'S GOIN’ ON' M/V

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X току-що дебютира, но те вече гразбиват с предизвикателството на Cosmo TikTok Challenge Challenge! Тези момчета могат да танцуват. Hangyeom, Jaehan, Hwichan, Sebin, Taedong, Xen, Jehyun, Kevin, Junghoon, Hyuk, Yechan поеха всички наши танцови предизвикателства и дори измислиха някои свои (гледайте до края!) Предавайте ‘WHAT’S GOIN’ ON’ сега!

 

Kpop Group OMEGA X Tries Super Hard Dance Challenges | TikTok Challenge Challenge | Cosmopolitan

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравям да попълвам участия от музикалните предавания, дай поне от тая седмица..

The Show, 28 септември

 

Show Shampion, 29 септември 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешното представяне на групата в музикалното шоу Music Bank.

 

ОMEGA X(오메가엑스) - WHAT'S GOIN ON (Music Bank) | KBS WORLD TV 211001

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X се завръща в началото на 2022 г.!

На 17 декември в полунощ KST, OMEGA X пуснаха тийзър за втория си мини албум „Love Me Like“. Новият албум ще излезе на 5 януари 2022 г. от 18 часа. KST.

OMEGA X е 11-членна момчешка група към SPIRE Entertainment, която дебютира през юни 2021 г. с първия си мини албум „Vamos“. Те се завръщат само няколко месеца по-късно през септември със сингъл албума „What’s Goin’ On“. Това ще бъде третото им завръщане за по-малко от година.

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE]

 

OMEGA X пуснаха тийзър графика за завръщането си с „Love Me Like“ на 5 януари 2022 г.

omega-x.jpg

 

Както и трак листа..

omega-x1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X пуснаха първия си комплект тийзър снимки за предстоящото си завръщане с „Love Me Like“!

Вижте първите тийзъри на Hyuk, Hangyeom и Jaehan.

 

Hyuk.jpg Hangyeom.jpg

 

Jaehan.jpg

 

OMEGA X споделиха първия си тийзър видеоклип за предстоящото им завръщане с „Love Me Like“!

Вижте клипа с Hyuk, Hangyeom и Jaehan по-долу:

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] LOVE ver. #1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X пусна нов кръг от концептуални снимки, този път с Hwichan, Taedong, Xen и Yechan!

 

omega-x-hwichan.jpg taedong-omega-x.jpg

 

omega-x-xen.jpg yechan-omega-x.jpg

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] LOVE ver. #2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X сподели нови концептуални снимки на Sebin, Jehyun, Kevin и Junghoon за „Love Me Like“!

 

omega-x-sebin.jpg jehyun-omega-x.jpg

 

kevin-omega-x.jpg junghoon-omega-x.jpg

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] LOVE ver. #3

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X пусна индивидуални концептуални снимки на Hwichan, Taedong, Xen, Yechan, Jaehan, Hangyeom и Hyuk за предстоящото им завръщане с „LOVE ME LIKE“!

Off Topic

 

Hwichan.jpg

 

Taedong.jpg

 

Xen.jpg

 

Yechan.jpg

 

Hangyeom1.jpg

 

Hyuk1.jpg

 

Както и  'Love Me Like' тийзър видео feat. Jaehan, Hangyeom & Hyuk

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] LIKE ver. #1

 

видео тийзър и с членовете Hwichan, Taedong, Xen и Yechan..

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] LIKE ver. #2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X сподели нови тийзър снимки на Sebin, Junghoon, Kevin и Jehyun за предстоящото им завръщане с „LOVE ME LIKE“!

 

Off Topic

 

Sebin.jpg Junghoon.jpg

 

Kevin.jpg Jehyun.jpg

 

OMEGA X сподели тийзър видео на Sebin, Junghoon, Kevin и Jehyun за предстоящото им завръщане с „LOVE ME LIKE“!

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] LIKE ver. #3

 

Издаден бе тийзър версия „LIKE“ за втория мини албум на OMEGA X „LOVE ME LIKE“!

omega-x3.jpg

 

Превю на песните в албума..

 

OMEGA X(오메가엑스) 2nd Mini Album [LOVE ME LIKE] HIGHLIGHT MEDLEY

 

OMEGA X(오메가엑스) 'LOVE ME LIKE' Official MV Teaser

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMEGA X временно ще спре всички дейности, тъй като четирима членове на групата са диагностицирани с COVID-19.

На 9 януари агенцията на OMEGA X SPIRE Entertainment официално обяви: „Няколко членове на OMEGA X са дали положителна проба за COVID-19. Всички членове и персонал в момента са в процес на тестване."

В момента Jaehan, Hangyeom, Jehyun и Junghoon са дали положителна проба за COVID-19, докато останалите членове все още очакват резултатите си от теста.

OMEGA X, които току-що се завърнаха с „LOVE ME LIKE“ преди няколко дни, сега отмениха всички планирани дейности за следващите две седмици.

 

Останалите членове на OMEGA X са дали отрицателен тест за COVID-19.

След съобщението от агенцията на OMEGA X SPIRE Entertainment, че четирима от членовете са дали положителна проба за COVID-19, агенцията пусна друго изявление за официалната фенска общност на групата относно резултатите от тестовете за останалите членове.

Ето пълното изявление на агенцията:

Здравейте, това е SPIRE Entertainment.

На 9 януари членовете на OMEGA X Jaehan, Hangyeom, Jehyun и Junghoon дадоха положителна проба за COVID-19.

В съответствие с указанията на здравните власти, Jaehan, Hangyeom, Jehyun и Junghoon са отделени от останалите членове и персонал и са започнали своя период на самокарантина. В момента те не проявяват други симптоми, освен леко главоболие.

Всички членове на OMEGA X са завършили ваксинация и са получили своите бустерни ваксини. Тъй като другите членове и персонал на OMEGA X са дали отрицателен тест за COVID-19, те започват своя период на самокарантина. Досега те не са показали никакви подозрителни симптоми като треска или дихателни проблеми.

Както беше обявено по-рано, OMEGA X отмени всички планирани дейности за следващите две седмици и молим за разбирането ви по този въпрос."

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четиримата членове, които дадоха  положителна проба за COVID-19 по-рано този месец, са се възстановили.

На 18 януари тяхната агенция пусна следното изявление:

"Здравейте, това е SPIRE Entertainment.

Бихме искали да ви информираме, че членовете на OMEGA X Jaehan, Hangyeom, Jehyun и Junghoon са се възстановили напълно от COVID-19 и са счетени от здравните власти като вече не застрашени от разпространение на вируса.

В момента всички членове на Omega X, включително Jaehan, Hangyeom, Jehyun и Junghoon, са в здраво състояние и започвайки с  31st Seoul Music Awards на 23 януари, те ще възобновят своите промоции за втория си мини албум „LOVE ME LIKE“.

Извиняваме се за безпокойството и ще продължим да спазваме насоките за здравеопазване и ще поставим здравето на артистите и всички останали като наш основен приоритет."

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...