Jump to content

Японската група GOTHIKA (Industrial, G-Goth, Visual Key ) - 30 май в Рок бар “Фенс”


Recommended Posts

Аз се извинявам много, но снимките малко ще ги забавя, защото чакам и един от фотографите там да ми прати и ще постна сичките направо, а и то и без това аз снимах само след концерта, когато излязоха за автографи и тн.

Иначе ние стигнахме със закъснение някъде към 10:30, (бяхме планували да стигнем в 10, но както и да е :D) Видях бая познати лица и се радвам, жалко само че не се намерих с вас... Много се израдвах на косплей-а на Хизаки, не че не го бях виждала и преди но <3 :lol: Тази година хората бяха повече от миналата и се радвам, защото се бях се уплашила, че може да не дойдат отново. Групата , разбира се направиха концерта страхотен, аз лично се уморих от подскачане :D:D ^^ За съжаление не чух лафа на Андро от миналата и по- предната година : " I see there are a lot of boys here... that's good because... I like boys........(тишина).. and girls :lol: След самия концерт се помотахме за снимки, за съжаление тоази година не можах да си поговоря почти с Yoshiki, малко по- късно ние тръгнахме някъде последни към заведението за хранене , освен това и не влязохме веднага. Вътре общо взето Yoshiki беше някъде м/у средата и единия край на масата, а Andro в другия, обкражени от феновете, много ми харесва, че се държат страшно приятелски със всички ^^ Поседяхме малко и като тръгвахме Yoshiki ни каза дори 1ви byebye и c u next year <3 Забихме се до wc-то и от там излезе Andro, и понеже ние леко така бяхме запречили мивката каза: "Може ли" :P Чудя се как ли запомнят от сичките страни в които ходят по 10тина думи. ^^

Имаше още много неща за разказване, но това е на кратко <3<3 ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kkalinkova ми откачени си бяха, няма как. :lol: Много ми харесаха историите коите разказахте, преди мен. Аз не съм имал някакъв по-специален сблъсък с член от групата. Забелязах ги след концерта тук там, ама винаги бяха с някаква групичка хора около тях и не можах да се приближа. Иначе скачах там около сцената. :es: (100 процента сме били близо). Star Ocean, под косплея на Хизаки, да нямаш предвид онзи мъж с роклята? За малко да го объркам с момиче. Направо утрепа рибата с това облекло. :lol: Евала за старанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе скачах там около сцената. :es: (100 процента сме били близо). Star Ocean, под косплея на Хизаки, да нямаш предвид онзи мъж с роклята? За малко да го объркам с момиче. Направо утрепа рибата с това облекло. :lol: Евала за старанието.

Случайно да си със по- светла коса и да е била на нещо като опашка ли знам ли :P Иначе да, за момчето с роклята говоря, а да ви кажа,ако не сте забелязали , че беше и на токчета, а определено вървеше по- добре от мен :D:D

 

 

Star Ocean, Андро всъщност спомена нещо подобно. Каза нещо от типа "And next year all you girls remember to bring your guys. I like guys. You know, men, ARRRR! (тук се спуках! xD) Because, well, when there are many girls I'm happy. But... I like men AND women." Хаха, иди му разбери наклонностите!

 

Aa явно тая част съм я пропуснала... кой знае къде съм се била зазяпала XD Иначе аз тази година също не успях да говоря с тях, но миналата си говорих доста с Yoshiki, даже накрая седяхме навън и той излезе, и дойде и седна при нас, общо взето са супер приятелски настроени ^.^ другия път се понабутай просто малко ^^ Иначе миналата година той и танцува доста след самия концерт, за съжаление тази изглеждаха малко уморени и 2мата, но въпреки това бяха прекрасни ^^ Дано не се повтарям нещо вече, че днес съм неадекватна XD ще ме извинявате :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се израдвах на косплей-а на Хизаки, не че не го бях виждала и преди

aa това ли е било xD определено беше атрактивен ^^

мерси за разказите, не се съмнявам че е било готино, надявам се догодина пак да ги видя :)

аа за DJ-я няма да коментирам, към края вече направо не го издържах..

тък имам няколко снимки, ама не са нищо особено xD

http://www.facebook.com/album.php?aid=24785&id=100000014168640

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, определено не му е било лесно, чудя се как не се изпоти с тази рокля... На токчетата не обърнах внимание, много му беше дълга роклята. :) Ми имаше доста момчета, така че едва ли ще се познаем така. (Просто нямах нищо специално във външният вид с което да се определя...) :) Много яка песен между другото, тогава всички откачиха, не само аз. :yes: А беше забавно по едно време, както си скачам и едва не се блъснах отпред в един познат, с който не се бяхме виждали отдавна (слави, може и да го знаете) Абе бяхме към 40 човека, ама викахме яко! :D И аз го чух това дето цитира Japistachoco, Star Ocean някъде си се отнесла. :)

 

П.П. Тоя диждей преди това, едва не ме успа. Не че беше слаб, но явно стила му не ми допада. Нещата се промениха коренно, когато Gothika излязоха.

 

П.П. Aurora ти да не беше с една групичка момичета най-отзад, дето си тръгнахте супер рано? Още май не бяха почнали. :) Щото ми направиха впечатление, точно зад мен, как стават и си тръгват... и се зачудих, що така точно преди концерта. :rolleyes: (може и да са се преместили де...)

Снимките в facebook-а не се виждат за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее аз бях точно от дясно на Слави, били сме на 1 ръка разстояние >.< Иначе аз без да искам леко фраснах едно момиче зад мен... извиних и се, разбира се, просто беше голяма радост, а малко пространство :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Личи си, че сте се забавлявали много, дано да дойдат пак.... Та и аз да ги видя на живо. Мисля, че ако си направим една среща, ще стане интересен разговор. Какво мислите по въпроса... поне да се запознаем, та на подобни мероприятия да се кефим заедно :lol: и да пийнем по B) бирааааа!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то за срещи цяла тема си има, ама явно не я удостоявате с внимание ;).

 

Иначе и мен ме е яд, че не можах да ги видя, ама може ли баш в неделя да си направят концерта. Не знаят ли, че хората работим на следващия ден? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разказите,още не мога да си простя пропуснатото.Оо.дано дойдат и догодина :yes: Ако не дойдат,окончателно ставам най-големия карък :D

А за Хизаки cosplay wow,наистина е имало какво да се види ;)

И за концерта,и за афтърпартито браво на добрите хора,които разказват какво е било ,за тези,които пропуснахме. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем прясна съм във форума и честно казано точно тази тема ме накара да се регистрирам. Искам само да кажа на онези, които са се колебали и в крайна сметка не са дошли във Fans: сладващият път (дай, Боже, да има такъв) да не се замислят и за секунда. Понеже индъстриъла не ми е особено на сърце, реших все пак да отида от чисто любопитство, просто защото бандата беше японска. Обаче тези момчета ме израдваха на мах. Бяха толкова позитивни и, дет' се вика, така се раздадоха, че изобщо, ама, изобщо не съжалявам за цялото чакане.

Така че, догодина всички във Fans-а на Gothika!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Регистрирах се само защото всички питат много за концерта. Гледам, че нещо не ви е харесал сета на Мокуши, но неговата музика не е за всеки, на мен лично ми харесва, защото използва много елементи от анимета и японски песни, и скачах много и на него, чак изпих 3 бутилки с вода. Видях се с много приятели и познати и се зарадвах на всички.

С Готика се познаваме вече 4 години и искам да ви кажа, че за тях ние сме от най-скъпата им публика, въпреки че на концертите им не идват много хора. Този път имаше повече, може би защото беше за четвърти път или пък защото беше неделя, знам ли...Но ще ви цитирам какво казват за нас: "Sofia is 4th visit. From 2007, we are playing in Sofia every year. This city is becoming like GOTHIKA's home second country." Това за мен, а предполагам и за вас значи много. Тази година наистина се раздадоха максимално, което се дължи най-вече на публиката, защото тя не спря да ги подкрепя, да ръкопляска и да скача. Тази година имаше доста момичета, които се радваха много и особено когато Андро взе да съблича кимоното си като бавно развиваше обито и....отдолу се показа военната му униформа. А Йошики беше с много хубав корсет за тяло и още един за врата, след концерта даже му направих комплимент за това. Винаги от скачането, пляскането, пеенето и свиренето накрая на концерта са с размазан грим и отиват отзад да се измият и преоблекат, та не можах да се снимам със сценичните им дрехи. След това Йошики даваше автографи и се снимахме с него, по-късно се показа и Андро и го черпих една бира. Към 3 часа през нощта Йошики го качиха на такси, а с Андро и група от няколко човека вървяхме пеша до заведението, което май се оказа затворено, та отидохме в друго наблизо от същата верига. Там, както всеки път, събрахме масите и седнахме да починем, да хапнем, да пийнем и да си поговорим малко на спокойствие и тишина. Попитах Йошики дали нещо е оказало влияние, когато е писал музиката за новия им албум, защото определено има ново звучене и както предполагах той отговори, че напоследък слуша много hard EBM, от рода на Grendel. Преместването им да живеят в Европа също е оказало влияние - почти всичките им песни от ZeitGeist са на английски език. Решението да се преместят са го взели, защото в Япония нямало достатъчно ъндърграунд клубове, в които да свирят, докато в Европа сцената е доста по-голяма и има много фестивали в различни страни. Общо взето мисля, че се чувстват добре в Берлин, само дето немския им е труден - Йошики каза че ходи на уроци 4 пъти в седмицата по 3 часа. Казах му че от скачане ме болят ръцете и краката и той вика: И мен също! Още малко да ви издам - любимото му питие са коктейлите и освен от музика се интересува и от история....като стана дума за това го питах дали знае Хеталията и той каза, че е чел. Каза също, че другата година ще дойдат пак може би по същото време и че през 2011 може да очакваме нов албум. Говорихме си и за други неща и той си спомняше и от предишни години какво сме правили, чак не очаквах. Накрая ги изпратихме до таксито за да се приберат в хотела да спят и се сбогувахме с "До другата година" и "Сайонара", и всеки си пое по пътя. Мисля, че всички страни и повечето присъстващи останаха доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

П.П. Aurora ти да не беше с една групичка момичета най-отзад, дето си тръгнахте супер рано? Още май не бяха почнали. :) Щото ми направиха впечатление, точно зад мен, как стават и си тръгват... и се зачудих, що така точно преди концерта. :rolleyes: (може и да са се преместили де...)

Снимките в facebook-а не се виждат за съжаление.

същите xD ами бяхме тръгнали да си ходим, но накрая се преместихме B) изчакахме ги поне да почнат, в края на краищата и пари сме давали :rolleyes:

офф, тъп фейсбук :huh:

ето:

http://yfrog.com/jxp5300051j

http://yfrog.com/3up5300052j

http://yfrog.com/jpp5300053kj

http://yfrog.com/izp5300054j

http://yfrog.com/j5p5300059j

http://yfrog.com/5np5300060j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee вече почнахме да се намираме значи. :D Аз бях с един приятел точно пред вас, докато слушахме подгряващите... Разбрахме и за предполагаемото място на Star Ocean, остава да разберем и къде е била Japistachoco . :) Аз също без да искам настъпих едно русо момиче, с права не много дълга коса. Извиних се, разбира се. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави нямам представа с какво се занима в момента. Навремето се събирахме да играем Dead Or Alive и разни 2D бойни игри. (Той е доста напред с материала в тази област) Аз някои от Накама ги познавам само като личности, но съм нямал близък контакт с тях. :) Забелазах някои от тях (като пича с дългата права коса и още няколко), явно са били цяла агитка. А иначе естествено че сме били близо, то в този клуб всички са на една ръка разстояние. :P

 

P.P. А между другото човека дето беше с мен (стоеше в по голямата част... в мое ляво), ми разказа една случка дето я бях забравил. Вика ми "Помниш ли по едно време, вокала прави крачки напред в публиката и ми поднася микрофона и аз нали не знам текста и изкрещявам "ГОТИКАА" :lol: " Но по принцип даваше много и на момичетата от първият ред да викат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...