Jump to content

Японската група GOTHIKA (Industrial, G-Goth, Visual Key ) - 30 май в Рок бар “Фенс”


Recommended Posts

Ето малко снимки, като някои от тях са мой, някои са от фотоапарата на Хизаки, макар че не знам кой ги е снимал, а има и няколко дето не знам от къде са :lol:Gothika 2010

 

Към 3 часа през нощта Йошики го качиха на такси, а с Андро и група от няколко човека вървяхме пеша до заведението, което май се оказа затворено, та отидохме в друго наблизо от същата верига.

А това обяснява защо ви настигнахме, а бяхме тръгнали доста след вас :lol: А също и липсата на Йошики

 

 

Слави нямам представа с какво се занимава в момента. Навремето се събирахме да играем Dead Or Alive и разни 2D бойни игри. (Той е доста напред с материала в тази област)

Демоне играеш ли още 2д файтери ^.^ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не играя много, щото вече няма с кой, но старите на SNK и Capcom си ми остават страст за цял живот. Много им се кефя, дори само да разцъкам от време на време в сингъл. Мерси и на теб за снимките. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...