Jump to content

Recommended Posts

Изгледан. Не ме разочарова. От началото до края сериала е супер заплетен и интересен. Както казах и по-горе всички са виновни за нещо и така са оплетени във връзки, причини и следствия, че наистина сериала трябва да се гледа внимателно и с мисъл, а не да блееш и превърташ, за да се хванат всички детайли и нюанси. А излишно нищо няма в него, всичко е динамично и добре премерено. Браво на режисьора и сценаристите. Японски автор, тежък и сериозен криминален трилър, ясно е, че няма как да минем без мрачни трагедии и известни откачености или извратености, както само японците си го умеят. Но ми хареса много, един от наистина качествените сериали в жанра тази година.

За мен има само един минус, от романа ли идва в сериала ли така го показаха, но 

Off Topic

кой по дяволите ще сложи в дома си подобен парапет на горен етаж с вратичка към нищото. Така и голям човек би се претрепал, какво остава за дете. :xaxa:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

37 minutes ago, desini said:

Изгледан. Не ме разочарова. 

Благодаря за мнението и препоръката. Четох из нета абсолютно противоположни мнения. Но обоснованите са само положителни и посочват сериала като един от най-добрите за тази година. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...