Jump to content

Kingdom: Ashin of the North SP (2021)


Recommended Posts

gDu7P9dGWrNJBP6EIYKCuKLWVYg.jpg

Off Topic

E4FnTEDUUAI3aDQ?format=jpg&name=4096x4096E4eQsbDVgAAuQhY?format=jpg&name=large

E30OKa2X0AE4u1x?format=jpg&name=900x900E4bUhEGXoAoOxGk?format=jpg&name=900x900

E3z5ogxUcAMtASF?format=jpg&name=4096x409E4bUhFVXMAkPhAU?format=jpg&name=900x900

 

Kingdom: Ashin of the North SP (킹덤 외전: 아신)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Kingdom: Ashinjeon
По webcomic на: Kim Eun-Hee (writer) и Yang Kyung-Il (illustrator) -  “Burning Hell Shinui Nara”
Период на излъчване: 2021 – Юли – 23
Време на излъчване: Петък
Жанр: Исторически, Хорър, Зомби
Канал: Netflix
Епизоди: 1
Режисьор: Kim Sung Hoon (Movie: Tunnel, A Hard Day)
Сценарист: Kim Eun Hee (webcomic & screenplay)(Sign, Ghost, Three Days), Yang Kyung Il (cartoon)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Jun Ji-Hyun като Ashin
Kim Shi-A като Ashin (young)
Park Byung-Eun като Min Chi-Rok

 

Резюме: "Kingdom: Ashin of the North" разкрива произхода на растението за възкресение и загадката зад идентичността на Ashin…

 

 

Линк към сериала :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Оналйн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешъла ми хареса. Аз също го прочетох по горния анализ и видях, че автора не е разбрал повечето от нещата. Не съм гледал сериала и затова това което казвам е базирано само на спешъла/филма.

Off Topic

Ашин беше бясна от това ,че корейците я бяха измамили, тъй като те бяха насъскали северните племена срещу нейното селище. Нейните съселяни бяха обвинени за смъртта на ония 15 северняка, а реално те бяха убити от оня разглезен аристократ и войниците му.  Тя се беше опитала с цветето да съживи семейството си и ги беше превърнала в зомбита и ги беше затворила в оная барака.  Явно зомбитата не умират от глад(все пак тя им занесе към края един войник да ги нахрани).  Тя превърна с помощта на цветето(в раната) и няколко войници в зомбита и така те се появиха в лагера. Общо взето тя беше решила да отмъсти на корейците и северняците които бяха виновни за смъртта на съселяните и и семейството и. Затова занесе и цветето в столицата на Чосон и излъга лекаря как да го ползва, което щеше да доведе до появяване на зомбита в столицата. В края на филма тя стреля с лъка по лидера на северняците. Дали се очаква продължение , не знам, може би или просто това беше края. Нейната цел беше след нея и потоп. Искаше враговете и да плачат с кървави сълзи. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...