Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, daneto said:

На мен честно казано ми доскуча около 35 еп. Но имах прекъсване от около месец да не гледам. Дано успея да го довърша без да превъртам.

Няма нищо лошо в превъртането. Гледай колкото ти се гледа. Дори ако трябва направо на последните епизоди иди, аз често правя така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах доста повече от сериала. Наистина има красиви сцени и Сю Кай играе добре, но според мен, историята също е важна.

Off Topic

Историята за Houchi и Quinmu ми хареса много повече и съжалявах, че ги жертваха за да върнат Bai Jue и Shang Gu. Най-неадекватно ми се стори държанието на Bai Jue след като се върна. Разбирам, че искаше да я отблъсне, но как можеше да толерира тази принцеса?! Много добре знаеше коя е майка й и все пак я държеше в двореца. Не можах да разбера и защо Wu Huan избра Mu Guang? Последно я дадоха, че харесваше повече Gu Jun, а се държеше хладно с Mu Guang. Изведнъж я дават омъжена за Mu Guang, не казаха защо точно. Не беше свързано с желанието и за власт, доколкото си спомням.

Като цяло ми беше интересен между  20 и 40 серия.

Редактирано от anito 24
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии сериала е хубав,една приказка! Единственото,което не ми допадна ,е това прераждане,доста е объркващо.Все пак ако обичате приказки ще ви хареса!

Ху Кай ми хареса как игра ролите си.Беше много строг като Бай Джу,и много очарователен като Цин Му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...