Jump to content

Recommended Posts

Тъй като са харесали сериала все съфорумци, чието мнение безкрайно уважавам, стартирам гледането. Благодаря на всички дами за препоръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от първите серии. Играта на малката напомня доста на тази на Ариел Лин. Поне в началото. Продължавам да мисля, че Сю Кай изглежда по-добре в дрехи  от нашето си време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм набелязала сериала, но чакам превод и на последния епизод и тогава започвам гледането. От последния епизод. :D

Изгледах и първите три епизода.

Многообещаващо начало, а и като прочетох коментарите съвсем се обнадеждих.

Обаче не мога да го харесам този Сю Кай. По снимките - симпатяга, но като се раздвижи и не, не ми харесва.

Засега само това ми е мъката. Дано дават второстепенните често, че Liu Xue Yi и Leon Lai са ми челната десетка и много ми радват душата. :es:

Главната е симпатична, не е от противните глезли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върховен бог, пък шмекерува. Завързва си очите, да не и вижда голия гръб докато я лекува, а лентата абсолютно прозрачна. Аз, този Сю Кай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не му отива тая прическа, като демон в Легендите беше страхотен, а тук лицето му прилича на питка. Обаче каква разлика когато играе с опитна партньорка.

Главната е страхотна, луд ще го направи :D 

Крайно време е китайците да измислят нещо за тия отвратителни перуки. Имам вече толкова варианти да използват собствената коса на актьорите, за да изглежда не толкова вадещо очите :rolleyes:

Декорите много радват, приказно красиво е, задобряли са много и със специалните ефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен за перуките. Но има актьори, на които много им приличат дълги коси и такива, на които не. Например Сю Кай и Уолъс Хуо са от вторите. Не ги въприемам в подобен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уолас често играе със собствената си коса с добавени удължения. Сю го харесвам с дълга, но да е по-ествствено направена, малко негова, удължена с чужда, нещо такова. Не съм спец, но вероятно има начин при наличие на всички съвременни улеснения:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Съгласен за перуките. Но има актьори, на които много им приличат дълги коси и такива, на които не. Например Сю Кай и Уолъс Хуо са от вторите. Не ги въприемам в подобен вид.

Аз пък Сю-то, го харесвам всякак...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, lukreciana написа:

Аз пък Сю-то, го харесвам всякак...:P

Така де, дойдохме си на думата.:yes:

На мен пък ми харесва, как са го причесали специално в тоя сериал.Главното е, че успя да е различен  в трите превъплъщения.  Очите му обаче  показваха, независимо кой беше,  любовта към богинята, дори зад маската. Това го умее, за разлика от доста други.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся гледам пък екраннатта му половинка-Бай Лу-то, играе с един от Акдемията, (пее OST-та в Академията) ма там той милия такава прическа има: "Що е то, извънземно или китайско хвърчащо.".. Въпреки че за ся още не са литнали, а може да не литнат,

но е историческо.

Тя си е същата безподобна красавица и естествена в играта. Да видим  там кво ще сътворят. Изгледах 2,толкоз има преведени,

доста интересно... Дворцови интриги, отмъщение. Интерсно, че главния по миризмата я разпозна, че е момиче, такава прозорливост. у китайски актьори-герои не съм срещала.. Ха-ха,   знай, как се разпознава едно живо същество...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много добре запознат с китайските митове и легенди, но забелязах, че от тях идва основата на християнството - да се пожертва един и да спаси човечеството. Ако сериалът почива на легенда, разбира се, а не е авторска идея. Аз също станах голям фен на лилавия бог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В коя серия 

Spoiler

висшите богове ще започнат да се държат като такива и да отмъщават, че онази коза и убийца ме изнерви до край?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпение, bond!

Off Topic

Козата е основният антагонист и стиска до края. 

И какво кариерно развитие направи! От треторазряден феникс до Небесна императрица. Това само със злоба се постига. Че и развратна, при това. Замени готиния бог Гу Джун, заради престола.

А императорът е абсолютен льольо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 29 серии. Надявам се тия дни да и видят сметката. Тъй като не превъртам, гледането отнема време. Актрисата е хубавица, но ролята и ме изкарва извън нерви. Напълно отговаря на максимата "Няма не наказано добро".

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за препоръката, започнах го и май ще го догледам. Има вероятност този сериал да ме върне към гледането, а не съвременния с него - оня разчита на темата и двама актьори, тук поне засега всички могат да играят и приказката става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората изгледаха един куп сериали, а аз още се ядосвам с козата. Абе как я изтърпяхте? Не си спомням скоро някой герой така да ми е лазил по нервите. Ох, оплаках се, сега малко ми олекна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...