Jump to content

Recommended Posts

lBaCclrHNkQysCO5BywBIb4Rrky.jpg

Off Topic

ElVD8gUVgAASf1o?format=jpg

E4DfJafVUAQR7zs?format=jpg

EqnqjA1UYAADsYg?format=jpg

E4IK2sEXEAEXcHn?format=jpg&name=large

E4FSUvgUUAISE_t?format=jpg&name=large25dgP_3f.jpg

E4FSUvmUcAU7sb5?format=jpg&name=900x900E4FSUvgVUAYNwdC?format=jpg&name=900x900

 

Ancient Love Poetry (千古玦尘)
Страна: Китай
Също така известен като: Qian Gu Jue Chen
По новелата на: Xing Ling - ‘Ancient God' (上古)
Година на излъчване: 2021 – Юни –17 до 2021 – Юли – 23
Време на излъчване: Четвъртък – Неделя 20:00
Жанр: Xianxia, Романс, Фентъзи, Екшън
Канал: Tencent
Епизоди: 49
Режисьор: Yin Tao, Li Cai
Субтитри: Английски
 
Участват:
Zhou Dong Yu като Shang Gu / Hou Chi
Xu Kai като Bai Jue / Qing Xiu / Bai Xuan
Zhang Jia Ni като Wu Huan
Liu Xue Yi като Tian Qi / Jing Yuan
Li Ze Feng като Zhi Yang
Lai Yi като Gu Jun
Luo Qiu Yun като Yue Mi
Zhang Ya Qin като Feng Ran
Fu Xin Bo като Mu Guang
Huang Jue като Sen Jian
Zhang Yun Long като Jing Jian
Zhang Xiao Chen като Xuan Yi
Zhong Qi като Jing Zhao
Liu Meng Meng като Xue Ying
Hao Shuai като Jing Yang
Fan Jin Wei като Mo Yu
Dai Si като Chang Qin
Lu Hong като Sen Yu
Hani Kezi като Feng Yan
Ren Hao като Wu Xi
Gao Han като Chang Que
Ling Chao като Jia Ye
Lu Peng като Zi Han
Huang Yi като Hong Ri
Wang Mao Lei като Zi Heng

 

Резюме: Когато един обикновен човек е изправен пред трудности и раздяла в живота си, той все още може да помоли боговете за помощ в молитва, но какво, ако сте божество?
Shang Gu е загубила спомените си за триста години, водещи до катастрофата на Хаоса, което я кара да забрави любовта, която е заровила дълбоко в сърцето си. Но тя никога няма да забрави как той спокойно остава до нея хиляди години; тя никога няма да забрави  годините, прекарани в Северно море, замръзнали във времето; тя никога няма да забрави как той стоеше точно на площада на Зеления дракон, понасяйки болката, как костите му бяха натрошени и тялото му изгорено; тя никога няма да забрави как той реши да разбие духа си на милион парчета и да се превърне в пепел, само за да може тя да живее. Днес, в самотата на трите царства Shang Gu остава само една сянка. В този живот тя може да застане точно пред всички безсмъртни и богове; тя може да застане точно пред безброй хора и духове, живеещи в деветте провинции и осем пустини; тя може да застане точно пред мъртвия си баща, бог Qingtian с вдигната глава и да заяви, че е свободна от съжаление. Защото му дължи хиляди години; тя му дължи повече от три живота и ще чака завръщането му. Дори да минат милиони години, тя никога, никога няма да си отиде и ще чака…
 

 

Онлайн с български субтитри:   :click: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, главната в доста филми е участвала, в не толкова много сериали.

Че и награди не лоши има. Ма за мойто Сю нещо не ми харесва.

И да го смъмря... Хич не подбира роли и партньорки. Или мисли,че с тая актриса и опита й,  добре ще му се отрази, след като се уреди и с кака Мима...

И все в летящи и божествени. Баш историческите добре му ходят и армейските, разбира се....

Иначе резюмето звучи страхотно...

Напоследък голяма активност от негова страна.

Ха-ха, една от руските групи,които ще превеждат сериала има интересно име: 

СюйКайМания

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mен не ме връща, освен ако не са го оправили след твоето питане...Толкова бърз превод...

Освен ако не е автоматичен. А някои сериали със седмици за превод на една:rolleyes: серия...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, lukreciana said:

Дам, главната в доста филми е участвала, в не толкова много сериали.

Че и награди не лоши има. Ма за мойто Сю нещо не ми харесва.

И да го смъмря... Хич не подбира роли и партньорки. Или мисли,че с тая актриса и опита й,  добре ще му се отрази, след като се уреди и с кака Мима...

И все в летящи и божествени. Баш историческите добре му ходят и армейските, разбира се....

Иначе резюмето звучи страхотно...

Напоследък голяма активност от негова страна.

Ха-ха, една от руските групи,които ще превеждат сериала има интересно име: 

СюйКайМания

С руски оннлайн :click:

 

Горе  в началото на темата линка води към doramatv.live, а при този линк в твоя коментар, на който пише "Click me" зарежда отново темата на сериала. Проверих и от компютъра и от телефона се случва същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sword написа:

Горе  в началото на темата линка води към doramatv.live, а при този линк в твоя коментар, на който пише "Click me" зарежда отново темата на сериала. Проверих и от компютъра и от телефона се случва същото.

За моя линк ли става въпрос? Да, видях. Изтрих го. Тя Лазка е посочила линка горе с руски.

 

Интересно написано резюме, кой го е измислил да звучи толкова красиво и романтично!?

Цитирам;

Но тя никога няма да забрави

Само че в първа тя нищо не си спомня...

Не за първи път има лекинки разминавания в резюметата и действителността в сериал.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Сю сладурът много продуктивен последните години, само дето сериалите му не се знае кога ще видят бял свят. Един отлежава вече 4-5 години. Тоя ми беше сред отбелязаните, но не ме кефи нещо обкръжението му от бързия преглед, а при тая ситуация не гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиво.

Е, не можаха ли да изберат друга героиня, по-красива.

Как могат да развалят такава красива приказка!?

Много докарва на прасковите. Симпатично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, явно сега започва да се развива любовта. Предстои да забрави и после ще го чака. 

Избързах със заключенията относно резюмето... Всичко е добре... само актрисата... Ще се повторя за последно...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.06.2021 г. at 12:26, lukreciana написа:

Дам, явно сега започва да се развива любовта. Предстои да забрави и после ще го чака. 

Избързах със заключенията относно резюмето... Всичко е добре... само актрисата... Ще се повторя за последно...:rolleyes:

 

 Праскови, красиво, с тая смотла, обаче...Че не е и само тя! И аз да се повторя за последно и в коша.

 

П.П. Да се допълня, да не пиша едно след друго.

Може и да избързах със заключението..Попрегледах няколко епизода- свиква и се на мадамата. :D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посипвам си главата с праскови.Сериалът е супер. Държи в напрежение, навързани са добре нещата и няма дупки. Актрисата, която първоначално не ми допадна се справя добре  и  получи симпатиите ми. Докарах го до 34 епизод, даже гледам предоставените с автоматичен превод епизоди, понеже нямам търпение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна приказка. Страхотен избор на главната актриса. Вярно, че в началото външността й смущава, но с развитието на образа, виждаш, че и тя се променя. Одухотворена във всеки един момент. Сю Кай е безподобен сладур и съм готова да го аплодирам, както и да играе. Искам да кажа, че това не е най-силната му роля, но все пак успя да докара известна разлика в двете си превъплъщения. Новият ми фаворит е артистът, който изпълнява супер чаровния бог Тиан Ци. Прочетох двайсетина глави от книгата (толкова са преведени на английски). Доста досадно четиво и някои от образите сериозно се различават от тези в драмата, но поне става ясно, защо изборът на главната акриса е точно такъв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, 49 серии ли изгледа. Не знам, каквото и да е, като станат 20,започва интереса ми да изпихва...

Аз съм на пауза на 5-6-та ли, не знам точно коя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Лав, 49 серии ли изгледа. Не знам, каквото и да е, като станат 20,започва интереса ми да изпихва...

Аз съм на пауза на 5-6-та ли, не знам точно коя?

 Изгледах си ги, без да ми мигне окото, без да превъртам и без да ми доскучее.И още даже можеше. Всичко си навързаха и обясниха логически.Актьорите -съгласна с Матрим, прекрасни и останалите, дето не ги е споменала- също. Много красиво беше и най-вече не прецакаха края по китайски.;) Летяха, изпаряваха се, изчезваха, умираха, прераждаха се, клонираха се и какво ли не, все в името на мира и любовта.:D Похарчените пари не са отишли на вятъра, получила се се смислена красота.

 

Зад кадър

 

Направи ми впечатление в задкадровите на "усмивката" си е мега купон. Тук Сюто е малко по сдържан.

 

Редактирам се, че забравих. Много висока гледаемост-2,8 млд и рейтинг-много първи места. Не стига прасковите,  но...spacer.png

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...