Jump to content

Recommended Posts

jTGLM3RLXuDy99rgJMwLyMLVRqT.jpg

 

Off Topic

E6YcxTCVcAMCb18?format=jpg&name=medium

E30CdLGVcAMxdYD?format=jpg&name=mediumE30Cc41UcAMMVoI?format=jpg&name=medium

 

 

The Witch's Diner (마녀식당으로 오세요)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Manyeosikdangeuro Oseyo
По новелата на Goo Sang Hee "Manyeosikdangeuro Oseyo"
Период на излъчване: 2021 – Юли – 17 до 2021 – ? – ?
Време на излъчване: Петък
Жанр: Драма, Фентъзи, Храна 
Канал: tvN
Епизоди: 8
Режисьор: So Jae Hyun (Memorist, Dear My Room)
Сценарист: Lee Young Sook
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Song Ji Hyo като Zo Hee Ra
Nam Ji Hyun като Jung Jin
Chae Jong Hyeop като Lee Gil Yong
Yoon Da Young като Lee Yoon Mi

Lee Kyu Hyung като CEO Park (епизод 1)

 

Резюме: „The Witch's Diner“ е тъмна фантастична драма за вещица, собственичка на ресторант, която изпълнява желания в замяна на душите на клиентите…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 4-те излезли серии една след друга днес, жалко че не изчаках да излезе целия сериал, за да си го изгледам маратонската, защото много ми хареса. Може би просто ми се гледаше нещо на тази тематика. Харесвам 2-те актриси, готическата обстановка в ресторанта и около вещицата, мистиката. По готически леко зловещо, но приказно и тайнствено. Има някаква мистерия около 3-мата главни герои, която ги свързва, но сигурно чак към края ще се разкрие. Интересни са и линиите, както за училището на младежа, така и историите на клиентите на ресторанта и това каква цена всеки един от тях се съгласява да  плати за сбъдването на желанието си. Какво си готов да загубиш, когато получаваш нещо даром и дали си заслужава.

Тези зрители, които са харесали Mystic Pop-up Bar и Hotel Del Luna ще оценят и този сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Хареса ми до края, но някак ми беше малко и сериите кратки. Можеха да развият още повече героите и отношенията между тях и да включат още най-различни герои с техните житейски истории, като клиенти на ресторанта. 

И да добавя много сладко това говорещо дърво и как само си сменяше цвета на листата според настроението :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко безполезно упражнение ми се вижда тоя сериал. Какво искаха да покажат?

Off Topic

Раждането на младата вещица?  Само че Джин е дъщерята на Хера?  И какви са тия слаби вещици бе? Никакви умения не показаха. Те магии без готвене не можеха ли да правят?  И за къде сме без младеж който се влюбва в кака си?

  Имах очаквания за втори сезон, ама май няма да го има. А за доста от желанията, магия не им трябваше, можеха и по естествен път да ги постигнат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...