Jump to content

Recommended Posts

B6X86_4f.jpg

 

Fahlanruk

 

Страна: Тайланд

Тайландски: ฟ้าลั่นรัก

Известен като: Fahlanruk the series, Fah Lan Rak

Жанр:  романс, училищен

Епизоди: 12

Период на излъчване: 11 септември 2022 - 27 ноември 2022

Продължителност: 40 мин

Канал: MCOT HD, WeTV, GagaOOLala

Режисьор: Koo Ekkasit Trakulkasemsuk

Субтитри: английски, български

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

1eOK3_3f.jpg

 

05xe4_3f.jpg

 

wLW31_3f.jpg

 

kL038_3f.jpg

 

vZ4p2_3f.jpg

 

1P5n5_3f.jpg

 

kD2pk_3f.jpg

 

qvjez_3f.jpg

 

pZJ5e_3f.jpg

 

xO8oz_3f.jpg

 

ZqKDj_3f.jpg

 

QoEw7_3f.jpg

 

BEPJ7_3f.jpg

 

Rn7o6_3f.jpg

 

B5Nkq_4f.jpg

 

Участват:

Tonkaow Chayuth Nitichakorn - Фалан

James Thanaboon - Шърбет

Kao Sirawit - Тап

Ryu Danudol - Пинг

Win Kittiphon - Гиа

Tong Patcharaphonwannasorn - Принс

Yiw Wari Atiarnon - Тар

Baifern Sirikorn Kunapinan - Пинк

 

 

Резюме:

Фалан е красив младеж, който учи икономика, добър както в ученето, така и в спорта. Шърбет е студент по архитектура, умее да свири и да пее. Един ден тези двама младежи се срещат и биват привлечени един от друг. Отношенията им започват със секс и решават да са приятели с привилегии. Въпреки че двамата никога не са обмисляли сериозно да излизат с някого, Фалан осъзнава, че изпитва нещо повече към Шърбет. Ще се отърват ли от чувството си на страх, че могат да бъде наранени?

 

 

 

 

 

default_essub.png

 

Свали с български субтитри :subs:: :click: :click:

 

Онлайн с БГ субтитри :subs::click: :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измина цяла година, но сега вече има обявена дата (11 септември 2022). Ще видим какво ще ни предложи този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала много ми хареса.Засегнаха теми като страха от обвързване и отхвърляне.Как ние родителите без да осъзнаваме вредим на децата си с нашите думи.Много объркан човек е  Шърбет,страха да не бъде отхвърлен го прави недосегаем и страшен пред хората,а той е просто една наранена душа. Фалан от своя страна е  най-големия плейбой и доста често е изневерявал на Тъл и затова го е страх и Шър да не му причини същото.Зад всичко между главните има за какво да се замислиш.

Много сладки ми бяха Пинг и Гиа.Гиа милия как се притесняваше при всеки разговор с Пинг-срамежливост и неспокойство,това беше в основата на всичко,дали ще бъде приет.Много добре им се получиха нещата.Харесаха ми.

А при другата двойка Тап и Принс е тайната любов,докато всеки е осъзнае какво чувства.

Благодаря за превода @niranЧакам всеки ваш проект с желание и любопитство с какво ще ни изненадате

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, mariela82 said:

Сериала много ми хареса.Засегнаха теми като страха от обвързване и отхвърляне.Как ние родителите без да осъзнаваме вредим на децата си с нашите думи.Много объркан човек е  Шърбет,страха да не бъде отхвърлен го прави недосегаем и страшен пред хората,а той е просто една наранена душа. Фалан от своя страна е  най-големия плейбой и доста често е изневерявал на Тъл и затова го е страх и Шър да не му причини същото.Зад всичко между главните има за какво да се замислиш.

Много сладки ми бяха Пинг и Гиа.Гиа милия как се притесняваше при всеки разговор с Пинг-срамежливост и неспокойство,това беше в основата на всичко,дали ще бъде приет.Много добре им се получиха нещата.Харесаха ми.

А при другата двойка Тап и Принс е тайната любов,докато всеки е осъзнае какво чувства.

Благодаря за превода @niranЧакам всеки ваш проект с желание и любопитство с какво ще ни изненадате

 

 

Само да уточня. Двойките са Тап и Пинг, Гиа и Принс ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@niran

Ок, благодаря за поправката.Малко съм се объркала.Така-срамежливите са Гиа и Принс,а тайната любов са Тап и Пинг.

Благодаря още един път за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...