Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, mrnkaloto написа:

WK6d3_3f.jpg

Чисто военна серия, много ме изкефи танкистът

Е34 :click:             

Само на мен ли превода ми излиза много надолу не мога да го видя,само леко е загатнат,че го има.Проблема при мен ли е или и при другите е същото.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, mariela82 написа:

Само на мен ли превода ми излиза много надолу не мога да го видя,само леко е загатнат,че го има.Проблема при мен ли е или и при другите е същото.?

Къде го виждаш загатнат и за кой епизод говориш? Откъде свали видеото? Видя ли си настройките на плеъра да не си дала там да ти ги позиционира ниско долу, уточни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mrnkaloto написа:

Къде го виждаш загатнат и за кой епизод говориш? Откъде свали видеото? Видя ли си настройките на плеъра да не си дала там да ти ги позиционира ниско долу, уточни

Гледам ги онлайн във вбокс за последната 34 серия,която е качена,с другите нямах проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, не знам откъде може да идва проблема. Аз ги преглеждам как излизат на лаптоп, настолен компютър и на 6 инчов телефон. Ок са си. Новия епизод е с височина на вградените субки, както предните епизоди. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mariela82 написа:

Гледам ги онлайн във вбокс за последната 34 серия,която е качена,с другите нямах проблем.

Хубаво е да уточнявате, не да ме изкарвате из акъл и да губя време да преглеждам отново видеа и онлайн, и какво ли не!

И какво не му е наред? Разтегляте си екрана или кой знае какви други опции, пък после поставяте етикети и ме тагвате да давам обяснения!

Има си теми, където да питате като не ви работи техниката.

 

17d6147383528e6d.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...