Jump to content

Recommended Posts

poster1.jpg

 

Police University (경찰수업)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Gyeongchalsooeob
Период на излъчване: 26 юли 2021 – 14 септември 2021 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:30
Жанр: Комедия, Романс, Драма
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Yoo Kwan Mo (Drama Special Season 11)
Сценарист: Moon Jung Min (Matrimonial Chaos)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Cha Tae Hyun като Yoo Dong Man
Jin Young (B1A4) като Kang Sun Ho
Krystal (f(x)) като Oh Kang Hee
Choo Young Woo като Park Min Kyu
Yoo Young Jae като Jo Joon Wook

Hong Soo Hyun като Choi Hee Soo

Lee Jong Hyuk като Kwon Hyeok Pil

 

Резюме: Една история за детектив, който хваща престъпници с всички сили, и за бивш хакер, който използва интелигентността си, за да реши всичко. Двамата се срещат в полицейската академия като професор и студент и си сътрудничат, за да разследват заедно различни случаи.
Ю Донг Ман (Cha Tae Hyun) е професор в полицейската академия, който има 20-годишен опит в различни отдели като детектив за насилствени престъпления и като член на екип за киберразследване. В същото време Канг Сун Хо (Jin Young) е компютърен престъпник, който в крайна сметка става студент първата година в полицейската академия. Там срещат и О Ганг Хи (Krystal) първокурсничка, която от малка мечтае да стане полицай, докато нейните приятелки гледат анимационни филми за принцеси на Дисни и си играят с кукли. Тя посещава уроци по джудо, а не часове по балет като своите връстници…

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от felicyti
добавени още линкове за онлайн с бг суб
  • Харесвам 4
  • Мерси 3
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да се опитвам, все не мога да стигна до втора серия на сериал с Кристъл. Може да не е само заради нея, и сценариите нещо не ми допадат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Borean написа:

Колкото и да се опитвам, все не мога да стигна до втора серия на сериал с Кристъл. Може да не е само заради нея, и сценариите нещо не ми допадат. 

Защо въобще ги започваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Borean said:

Колкото и да се опитвам, все не мога да стигна до втора серия на сериал с Кристъл. 

Аз и до първа не мога да стигна, но всеки с кръста си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си беше ок този сериал. Без много пренетции и леко си върви с едно темпо като междувременно има интрига, която да те държи. Има няколко сюжетни линии, които в никакъв случай не са скучни. Аз лично го започнах заради по-възрастните актьори и понеже гледах без очаквания - ми хареса и го довърших чинно. Както винаги хиляди благодарности за превода. Рапорт даден!    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. И да, Кристъл е дразнеща като излъчване, но Jin Young компенсира ;).

Като цяло сериала беше свежарски. Забавлявах се. Благодаря за превода:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е новото предложение на btv lady за феновете на корейските сериали.

Тръгва от 25ти ноември, всеки делник в интервала 23:00-00:30, на мястото на "Смъртоносна изневяра" :click:

 

... Ако обаче не сте фенове на БГ дублажа, напомням, че има БГ субтитри от нашите момичета @b0rahae и @IPurpleYou :wub:

  • Харесвам 7
  • Мерси 2
  • Sad 1
  • Upvote 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Загледах го по btv lady, инак надали щях изобщо да стигна до него. Бих казала, че съм много приятно изненадана.

Има си сериозна и адекватна сюжетна линия и романсът е съвсем бегло загатнат, като няма лутания и чуденки - двамата главни са си наясно с чувствата. Доста повече се набляга на броманса между Сон Хо и Донг Ман и е същинско удоволствие да се гледа отношенията между тях - опитът срещу младостта, идеализмът срещу грубата реалност както и кой от кого се учи и на какво :)

Jin Young ми е страшно симпатичен, помня го от Лунната светлина още, и тук си играе много убедително.

Кристълката не съм я гледала до сега, но не ме дразни.

Cha Tae Hyun е върха :)

 

О, да. И две добри думи за дублажа този път - адекватни имена и добро дублиране без кривене и преиграване. Хвала.

 

 

ПС: Има още 5 серии до края, тъй че има мегдан да разочарова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.12.2022 г. at 22:18, VesSun написа:

ПС: Има още 5 серии до края, тъй че има мегдан да разочарова :D

 

Ами, не разочарова :)

Държа добро темпо до края и почти нямаше съшито с бели конци.

Накратко -  добра coming-of-age кримка с приятни изблици на хумор и съвсем бегъл романс.

Определено препоръчвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добър сериал. Можеха да намалят  псувните.  Професор Ю много псуваше.  Като цяло доста различен от Rookie Cops например. Уж все за един и същ университет се разправя, но историята е различна. В този повече се разправяше за разследването на случая, отколкото за живота и трудностите на студентите.  Стаите бяха различни и облеклата също така.  Образите бяха доста добри. Накрая малко прекалиха с "честността" и "справедливостта".

Off Topic

От какъв зор се отказа  да си продължи учението и си захвърли 2 години от живота?  Нищо не се промени, никой не му каза браво.  Някои от решенията на героите бяха странни. Главната героиня малко се изложи като отиде да го търси в ареста за да му каже ,че къса с него. Точно това беше най важното в момента. 

Като цяло романтиката беше на ниво. Драмата не беше голяма. Само професор Ю не разбра, че  професорката го сваляше и пак остана сам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Btv Lady пак са решили да пуснат сериалът. От 17 август (четвъртък) от 19:30 часът,всеки делничен ден.

 

Като видях актьорският състав,въобще няма да го захващам. Сюжетът ми харесва,ама само заради него,не мога да се насиля да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, fractal написа:

Може да му дадеш шанс, поне за пробна серия, това е един много луд сериал, подобен на другия с нея - Crazy love (2022)

Може да се пробвам с първия епизод по тв-то,ама и актьорите не са моят тип.Този другият който ми препоръчайте,също не ми допада.Не че не съм гледала Кристъл,гледала съм е,ама съм е изтърпявала заради другите актьори заради които гледам:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.08.2023 г. at 6:29, ftisland написа:

По Btv Lady пак са решили да пуснат сериалът. От 17 август (четвъртък) от 19:30 часът,всеки делничен ден.

 

Като видях актьорският състав,въобще няма да го захващам. Сюжетът ми харесва,ама само заради него,не мога да се насиля да гледам.

Това ще е повторение, голяма глупост е драмата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...