Jump to content

Recommended Posts

E1AaiykVIAUQ_lG?format=jpg

Off Topic

E2dSA_jUUAEhhZf?format=jpg

E2tRGcHVUAM4toO?format=jpgEN4j5_4f.jpg

E2tQLL8VgAcpY3s?format=jpg&name=smallE2tQNGYVEAQxqZo?format=jpg&name=small

 

My Dear Guardian (亲爱的戎装)
Страна: Китай
Също така известен като: Qin Ai De Rong Zhuang
По новелата на: Zhe Zi Ma Yi -  "Round Fingers Under Military Uniforms" (军装下的绕指柔)
Година на излъчване: 2021 – Юни –01 до 2021 – Юли – 07
Време на излъчване: Вторник – Четвъртък 20:00
Жанр: Военен, Романс, Драма
Канал: iQIYI, Mango TV
Епизоди: 40
Режисьор: Ji Tian Yi
Субтитри: Английски
 
Участват:
Johnny Huang Jing Yu като Liang Zemu
Li Qin като Xia Chu
Fu Cheng Peng като Rao Feng
Xu Hong Hao като Zhang Yichi
Nie Zi Hao като Zhuo Ran
Yang Shu като Mi Gu
Liu Xiao Jie като Chen Mengzhen
Zhao Xun като Tian Yong
Jiang Yuan като Jiang Shaoxue
Han Hao Lin като Luo Xiaojun
Yu Yue като Xiao Teng
Fei Li Qi като Li Lei
Ao Yang като Dong Zhigang
Deng Li Yuan (邓力源) като Xiang Yang
Ou Hao като Luo Liang

 

Резюме: Любовта влиза, когато най-малко я очакваш. Ся Чу е хирург, чиито преживявания са и позволили да запазва спокойствие пред живота и смъртта. Лян Му Дзъ е военен офицер от специалните части, който се е бил на много бойни полета. Той е затворил сърцето си поради болезнени спомени от миналото, но дали д-р Ся Чу ще успее да излекува сърцето му...
 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click: и :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски и български субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че ще съм първата коментираща, при положение, че вчера видях вече 11 епизода с англ. субтитри?

Та, дума да не е, Джонито, не "мойото", а просто Джонито, защото тук има чувствителни на тази тема :lol2:, е отново на линия. Доста дълго време почакахме...

Радвам се, че не гледаме римейк на слънчасалите, както се говореше по едно време, че ще бъде. Според мен драмата си има съвсем различна линия на историята.

След Раба, мисля, че химията на нашто Джони с никоя друга не е на същото ниво, а и каката тук доста истерична и викаща, дано омекне в последствие :D

Историята сякаш предстои да се разгърне. Много ми е загадъчно това бивше гадже, което

Spoiler

даже припадна като разбра че на хоризонта има сериозен опонент :lol2:

Джонито добре се справя са играе дърво до момента. Чакам с нетърпение да го видя в друга светлина, защото го може, може го и още как!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, zenoa said:

Не мога да повярвам, че ще съм първата коментираща, при положение, че вчера видях вече 11 епизода с англ. субтитри?

Останалите още дебнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zenoa,  Джонито го гледам само с бг субтитри. Заформен е супер боен екип-цък инфо, превели са много серии, чакат само добро качество на епизодите и не мога да не почакам, за да  уважа труда им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То задължително Джони се гледа втори път на български! Че понякога и трети път!!!

Сега видях дружината! Сърдечни благодарности!:bow:

Чинеше ми се, че няма как това затишие тук да е истинско :896767::896767::896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много му отива тази прическа и цвят на косата. :happy:

Иначе страхотен първи епизод - динамичен, свеж. Доволна съм от видяното.

Сцената с хлебчето много ме забавлява. Мацката и нея си я бива, а присъствието на котето си е бонус за мен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лицин, харесвам я, но много лигавене за доктор...

Лекари и военни са сериозни хора все пак...

Лекарят и говори че положението на момчето е сериозно и ще назначи изследвания, тя се хили доволно..

Е, вярно стана по нейната, но все пак става въпрос за живота на детето, не за някоя безобидна болест...

С това темпо ще ме стигнете. Надявам се да гледам и аз с български буквички.

Не ви изчаках,бях любопитна просто...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, страхотни се. Благодаря ви от сърце. Откога си го чакам този сериал. Джонката е голям сладур и специално заради него чаках да го гледам с бг субс.

Веднага го зареждам. Това ли беше китайския римейк на слънчасалите, дето уж не било техен римейк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Ko_Erin написа:

Това ли беше китайския римейк на слънчасалите, дето уж не било техен римейк?

Така се говореше, когато започнаха снимките, после стана ясно, че е по китайска новела от 2016 г, написана доста преди Потомците и по-добре. Тук историята е по-добра и по-просторно развита, с много сюжетни линии, имаме всичко - и военна подготовка, и тероризъм, и криминални елементи, романтика, любов, болести... каквото душа ни иска - всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin, докторка и офицер от специалните части- дано да е  толкова  сходството.

Джонито си е баш на мястото и като визия и като изпълнение. Докторката нещо ми преиграва и под напрежение изглежда за сега в двата епизода и дето вика  Лукрецийка, не  отива такова държание за доктор. Не мисля, че много добре и се получава. Актрисата явно играе, каквото и нареждат, но се надявам занапред да е по-достоверно и да е по-естествена.

Благодарско за субките.Огън сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, изгледах първи епизод. Голям кеф. Интересен ми е, има забавни моменти, Джонито е супер як пич. Докторката верно преиграва леко, но пък е много хубава. Рядко така китайка /от хан мнозинството/ да ми хареса. Динамично, разнообразно, отпускащо..... сериалче като за лятото. Супер, дано да поддържат това темпо докрая. Нищо ново под слънцето не е като сюжет, но е направен добре, поне на първо четене мисля, че това ще е едно от попаденията за сериали тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за превода на субтитрите на цялата дружна дружина. От уважение към труда ви, момичета, ще трябва да гледам сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Krasi Mileva написа:

Кога се качват новите епизоди 

Всеки ден се качва по един епизод. Ето тук може да следиш прогреса на работа по този проект: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм разочарован за момента.  За 5-6 серии нищо не се случи. Потомците колкото и глупав да беше, поне имаше някакъв заряд във всяка една серия и края на епизодите бяха интересни. Вярно че тук историята е друга, но все пак могат да се постараят да ни е по-интересно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За шест серии нищо не ме грабна. Мацката е красива и малко лигла. Сигурно за да уравновеси нещата с Джони, който пак играе като дръвце. -_- И устата му все е отворена :rolleyes: 

Ама ще гледам, симпатична двойка са въпреки всичко.

 

П.П. Стажант дава акъл на хирурга? Стига ве.... -_-;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...