Jump to content

Recommended Posts

E2ThP0YVgAgpoFz?format=jpg

 

Off Topic

E1z3SH4VcAEnQoQ?format=jpg

 

The Devil Judge (악마판사)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Akmapansa
Период на излъчване: 3 юли 2021 – 22 август 2021 г.
Време на излъчване: Събота – Неделя 21:00
Жанр: Мистерия, Право, Детективски
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Choi Jung Kyu (Children of Nobody)
Сценарист: Moon Yoo Seok (Ms. Hammurabi)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Ji Sung като Kang Yo Han
Kim Min Jung като Jung Sun A
Jin Young (GOT7) като Kim Ga On
Park Gyu Young като Yoon Soo Hyun
Jang Young Nam като Cha Kyung Hee
Kim Jae Kyung като Oh Jin Joo
Lee So Young като Jae Hee
Shin Kang Kyun като old man picking up waste paper

Ahn Nae Sang като Min Jung Ho

 

Резюме: Драма, която има за цел да предаде послание за справедливостта чрез „live courtroom show“, в което участва цялата нация. Канг Йо Хан (Ji Sung) е съдия, който превръща съдебната зала в нещо като риалити шоу, което наказва нечестните безмилостно. По този начин той си спечелва прозвището „The Devil Judge“. Неговата мистериозна аура обаче крие истинската му идентичност и амбиции...

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: и  :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За точно тази тема съм изключително благодарен. Джи Сонг досега не ме е разочаровал и очаквам да не го прави никога.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

За точно тази тема съм изключително благодарен. Джи Сонг досега не ме е разочаровал и очаквам да не го прави никога.

Забравил си дежурното айдълче, което упорито избира само тъпи сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изобщо не го познавам това айдълче. Всъщност изобщо не познавам айдълията. Не слушам тяхната музика и нямам предства нито от соло певци, певици, нито от групите им. В сериалите се старая да не им обръщам внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.06.2021 г. at 16:44, bond написа:

Аз изобщо не го познавам това айдълче. Всъщност изобщо не познавам айдълията. Не слушам тяхната музика и нямам предства нито от соло певци, певици, нито от групите им. В сериалите се старая да не им обръщам внимание.

Излезе клип от сериала-нещата са много зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато човек сгреши, трябва да има смелостта и силата да си признае грешката. И затова аз си признавам-сгреших за този сериал! В предишното съобщение писах, че нещата са много зле. Не бях прав! Защото след като превъртях първа серия (все още няма превод) мога смело да заявя-нещата не са много зле. Те са ...те са ...в момента търся някаква превъзходна степен на "зле", но не се получава... Накратко, това определено е най-голямата тъпотия за тази година (поне засега). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

Когато човек сгреши, трябва да има смелостта и силата да си признае грешката. И затова аз си признавам-сгреших за този сериал! В предишното съобщение писах, че нещата са много зле. Не бях прав! Защото след като превъртях първа серия (все още няма превод) мога смело да заявя-нещата не са много зле. Те са ...те са ...в момента търся някаква превъзходна степен на "зле", но не се получава... Накратко, това определено е най-голямата тъпотия за тази година (поне засега). 

За к'во са приятелите!

Ето ти превъзходните степени от бг мама, инкубаторът на съвременния български език: ултра-супер-хай,  ултра-мега-гига голям, хипер-супер-гига-мега зле . Ползвай ги със здраве.:D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, да уточним, че действието се развива в паралелна антиутопична Корея и това не съм го измислила или открила, а си го пише в резюметата към сериала. 

Изгледах първи епизод. Да кажа, че ми беше интересно- не мога. Да го заклеймя-също.Сигурно на корейците ще им хареса.Добрите  актьори са доста, проблемите, дето ще ги гледат са им много наболели. Само дето хвърлят прах в очите на хората, обаче и се правят, че ги решават, бият се в гърдите, че са по-по-най, а за пет минути с една непроверена, фалшива новина СМИ им, заедно с някой зад гърба и съдилищата им съсипват редовно животи завинаги.

Ами трудно ще ми е да им гледам  фантасмагориите . Джи Сонг, достатъчно разпознаваем, кадърен и примерен по техните критерии, сложен като знаме на всичкото това, метнал на раница целия сериал, патетичен и твърд, не даде на никой думата почти. Ще изгледам още един епизод, просто заради "спорта". За повече едва ли ще имам желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, с разбитото си сърце, ще изгледам един-два епизода. Още не ми се ще да загубя вяра в това, че Джи Сонг умее да избира проектите си. Вече от много кадърни актьори се отказах, ще поупорствам малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Ko_Erin написа:

Мерси, че ми спестихте времето. Явно и този сериал се отписва. Вече гредите станаха тон, къща мога да построя.

 

Пробвай, може пък да ти хареса, вкусове разни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой казал - Не ми харесва, и айдееее, няма да гледам .Вие нямате ли си собствено мнение, че слушате какво ще ви каже този или онзи.Никога не се доверявам на чуждо мнение. Гледам и ако ми хареса продължавам, ако ли не - не гледам. Ама да чакам някой да ми казва хубав ли е или не сериала, съжалявам, но не се доверявам. А и не търся под вола теле. Бил айдъл, ами има доста айдъли, които играят добре. Винаги гледам хубавото в даден сериал, а не само лошото.Щом ме забавлява, значи става. То бива негативизъм, ама чак пък толкова.Сериалът още не започнал и вече не става, как пък така го преценихте. Тук минали една- две серии и вече и този не става.

Редактирано от lilibini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам горното мнение, разбира се. Лично аз избирам сериали и по мнения на потребителите, защото ако нещо изглежда като патка, движи се като патка и кряка като патка, може би е патка. А и без мненията на потребителите за какво тогава ни е този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата серия беше от тези, дето след тях спирам и забравям за сериала. Ама Джи Сонг.... ще се жертвам за още една. Някак си прилича на бутафория. Тръпка никаква. И сюжет не забелязах някакъв да има. Единствено ми направи впечатление Джи Сонг колко е филтриран или китосан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, радвам се, че не се повлиях от по-горните мнения и започнах да го гледам. В първи епизод нещата сякаш се развиват по-бавно, но се усеща растящото напрежение и мистерията около главния съдия. Отлична режисура, великолепна актьорска игра. Джи Сонг е страхотен, което не е изненада. Но за първи път го гледам в толкова зловеща и мистериозна роля и всъщност много му отива. Човекът си има харизма и талант и явно може да изиграе всичко. Персонажът му е изключително странен, с много съмнителни мотиви за действията му. Не се разбира още от добрите ли е, от лошите ли е или от лошите с добри намерения. Действието с всеки епизод става все по-шантаво и заплетено и държи в напрежение. А краят на четвърти епизод направо ме разби.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/4/2021 at 9:29 AM, Lawandula said:

Първо, да уточним, че действието се развива в паралелна антиутопична Корея и това не съм го измислила или открила, а си го пише в резюметата към сериала. 

Направо си е една постапокалиптична Корея. Отчет за първа серия - откраднато по малко от тук и от там, а от Ерин Брокович повече.  Засега ще гледам, има някаква идея, но трябва да си я изясна каква е. 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...