Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Praomook (2021) พราวมุก

 

Страна: Тайланд

Жанр: Драма, Rомантика

Епизоди: 17

Период на излъчване: 10 Май – 12 Юли 2021

Време на излъчване: Понеделник и Вторник

Продължителност: 1:30 минути

Канал: Channel 3

Субтитри: Английски, Руски

 

Участват:

Pon Nawasch Phupantachsee като Chalunthorn / Lun

Bua Nalinthip Sakulongumpai като Praomook / Mook

Krating Khunnarong Pratesrat като Marut

Mint Ranchrawee Uakoolwarawat като Nampetch

Meen Nichakoon Khajornborirak като Poom

Sakul Kanyapak Pongsak като Treenutch

Build Jakapan Puttha като Oak

Ta Warit Tipgomut като Natdanai

Bow Benjawan Artner като Laknara

Job Niti Samutkojorn като Limpichat

Kik Mayurin Pongpudpunth като Sitaphat

Vannisa Sriwichian като Darika

 

Резюме:

Праомук работи в нощен клуб като диджей, за да изплати дълговете на баща си. Там тя среща Чалатон, който остава с погрешно впечатление за нея и я мисли за лошо момиче. Един ден родителите на Чалантон, за да го спасят от лошия късмет, който го преследва, решават да му уредят брак и да го оженят. По стечение на обстоятелствата Праомук се оказва избраната булка. Момичето се съгласява на сватбата, за да дразни надменния Чалантон. Той от своя страна решава да се преструва на гей и така да се измъкне от създалата се ситуация, но Праомук не му вярва...

 

Тийзър 1:

 

Тийзър 2:

 

Свали с български субтитри: :subs: Тук

Онлайн с български субтитри: Тук

Свали с английски субтитри: Тук

Онлайн с английски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е за пред хората явно.

Off Topic

 

Двамата се правят на гейове. Само и само главният да не се ожени за главната,

щот майка му и баща му, пък и гадателят им предсказа, че само тя ще го вкара в правия път и предпази, щот го преследва убиец.

Не че той не обича главната, тя бяха обречени и сгодени от деца, но тогава беше грозноватичка и той обичаше  друга. Тогава й каза, че дори да е най-последното момиче на света няма да се ожени за нея. После тя стана диджей и той се влюби от пръв поглед в нея, без да знае коя е, като разбра,

го обхванаха едни уж съмнения, че е златотърсачка, че е искала да го убие и тем подобни... Ох, аз разказах май всичко.. Спирам... Днес излизат другите серии...

 

Съвсем са си наред с ориентацията двамата. Поне засега....:rolleyes:

Иначе щях ли да гледам...:P Драмата е супер забавна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя лакорн е толкова откачен, че чак си се чудя защо го гледам.

Обаче го гледам! Без пропуск :lol:!

Доста са алтавички всички... хеле главната двойка...

Лан е готов на секундата да налети на Мук, обаче дружката му все се намира на една ръка разстояние, за да отрезви - къде от приятелска поддръжка, къде от ревност.

Чакам ги с нетърпение да се хванат за гушите, ако преди това Рут не се окаже безнадеждно влюбен в сестричето.Тя пък, още от ученическата скамейка се оказа достойна съперничка на шеф си по възможности и интелект.

Просто ум да му зайде на човек докато го гледа.

Често изпадам с лакорните в тази ситуация - от тъпо по-тъпо, обаче странно, държат ме като с магнит :D

Редактирано от zenoa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, мазалото започна. Сълзи като река. Надявам се скоро да приключат...

Но мисля вече няма да е толкова забавно както досега...

Нещата и двойките почнаха да се нареждат......

Да видим как ще продължат нататък:

спорът, гейството, уж ненавистта, отричането и кавгата...

Двамцата главни след сериала:click: снимки,интервю.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раздвижвам темата. Сега изгледах 13ти епизод. До момента върви добре. Този лакорн има бая фенове. Четох, че бил топ 5 в момента по популярност лакорни в Тайланд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лакорнът си е лакорн, нямам големи очаквания, но  този ме забавляваше истински. И аз като Zenoa го изгледах въпреки всичките глупости. Краят беше малко набръжки скалъпен, но и така става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето ми хареса.На главните съм им фен от предишния им съвместен проект.Големи сладури са.
Не ми допадна,че последният епизод го претупаха малко.Липсавше ми малко романтиката между Лан и Мук,а и между още една двойка,но няма да казвам коя,да не издавам от сериала.
Пум е голям сладур, много готин секретар,както и Ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна ми се гледаше нещо тайско, но като знам прекалено бурните им отношения, не посмях да започна нещо. Обаче моментът назря. След предишния сериал с тези сладури се позатъжих за тях. За жалост схемата е една и съща: свада, скандал, никой с никого не говори нормално, без обяснения, само обвинения и задължителното неизслушване, после бутане дърпане, шамари, демонстрация на злоба на всяка крачка. И това, като обичат, уж. А какво ли е  като се намразят? Макар че често се случваше границата между любовта и омразата да е много неясна и размита. Пон Наваш и Буа са ми любимци и се справят много добре с героите си. Вярно, че в един момент ти е омръзнало тя непрекъснато да му говори напук, а той да се звери в нея с омраза. И, както и в много други лакорни, въпреки всичкото ми оплакване, изгледах охотно тези 15 серии ненавист, за да видя последните 15 минути любов. Даже ми беше интересно! Благодарности за превода! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...