Jump to content

Kirei no Kuni (2021)


Recommended Posts

Еп. 2 още повече засили мистерията. Не знам, дали изобщо е мистерия.  Всъщност, третата двойка, която показаха, беше младото аз на главните. Но ако те се  явяват като някакъв спомен от миналото,  защо героинята на Мисако сякаш съществува едновременно в 2 реалности - минало и настояще?!

Дори не съм сигурна, че разсъждавам във вярната посока. И определено не съм доволна от ролята на Ацуши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еп. 3 още повече забули нещата. Не стига, че нямаше субтитри (къде се потули, че не се появиха?). Трябваше да разчитам на собствените си знания, които не бяха достатъчни, за да разбера, как така се появи още една версия на Ери, а после отидохме в ученическата стая. Това някакъв урок ли беше? И какъв точно учител е Горо? Ама че объркана работа!

Ако някой е  доловил повече светлина, нека разясни.

Ал, догледа ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Започвам да се плаша от тези еднакви лица, които виждам на екрана.

Определено са избрали актуална тема, но в началото така умело беше маскирана, че 2 епизода се чудех, какво точно гледам.

Ако това с промяната на лица и гени е новата мода - не, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че първо зарибяват младите с новата мода, но родителите им защо са се поддали?!

Пълна нелепост е тази идея в основата си, но като гледам хората, как я изпълняват, се плаша още повече. 

Интересно ми е, как при толкова еднакви лица биха намерили извършител на престъпление,  например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега си обясних, защо бяха разрязали образите на героите на постера. Определено има материал за размисъл цялата дорама, въпреки че тази идея с промяната на човека звучи отчайващо зловещо.

Мисля, че дечурлигата на финала се ориентираха и все пак не направиха резки промени, каквито бяха намислили. 

Доволна съм от младите артисти понеже не бяха познати лица и играха непринудено. Съжалявам за леко пропиляните роли на някои от останалите. За мен тези на Мисако и Ацуши бяха такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...