Jump to content

Why Why Love (2007)


Recommended Posts

И още един вариант за тези, които искат да гледат на видео без вградени английски субтитри. За съжаление субтитрите не могат да бъдат качени на самия сайт, защото видеото, след спирането на мегата, няма откъде другаде да се изтегли.

 

Why Why Love - Ep1[qingkong.cn]_bg.avi

 

Субтитрите за тази версия от ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото за RAW версията на 7-ми епизод, можете да теглите от Тук

 

Субтитрите за RAW версията стават и за Тук

Другите са за Тук

 

Редактирано от noname123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРИКЛЮЧЕН!!!

Благодаря на всички, които участваха в напаравта на българските субтитри! :kiss2:

А аз благодаря на теб, че си направи труда да изгледаш и да го провериш за грешки, а накрая дори не си писа ника. Така и не разбрах защо, като си беше редно да го пишеш. :P

 

Благодарности на другите от екипа., че много помогнаха. Накрая ми идваше изобщо да го зарежа този сериал, макар че ми е любим. Толкова проблеми имах, че ако Кременски и Ная, също и Димдук, не се бяха включили.... можеше да си чака и до догодина, ако изобщо щеше да продължи превода. Така е, човек като види подкрепа, продължава напред, в противен случай може и да няма сили да се справи дори и с нещо малко. Целувки на дамите/по бузата/, на Димдук стискане на ръка! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Кремка. Ще заповядам, хаха, след няколко месеца... за едно сериалче на едно любимо "дръвче", ако някой друг не го глътне пръв, де. :P

А за това дали съм удовлетворена, честно, още не са ми се избистрили в главата истинските ми чувства. Сигурно ще разбера след време. :D

 

Теглене на сериала вече и от ТУК - може да се тегли и от чужбина.

Субтитрите за видеото на осма серия, качено тук, са синхронизирани от helyg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...