Jump to content

Recommended Posts

Аз го започнах сериала и съм изключително очарована от него. А как само се бях наточила да обезглавя Фиат, така му бях набрала от ТарнТайп 2... 

Но изненада... Нито прибързано снимано, няма безсмислени прехвърляне от сцена в сцена... Смислени образи, смях, добре засегнати теми за грешките и последствията после от тях. Много добре.

 

И реших, че ми харесва твърде много, за да го гледам на английски. Ще си  изчакам бг субките, за да ми е пълен кефа.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип досега не съм писала преди да изгледам сериал,но сега ме мога да се стърпя.В 8еп.ми идваше да влезна и да набия майката на Фиат.Милия той ,през какво трябва да мине.

Има и хубаво нещо в този епизод развръзката между Леон и Поб.Големи сладури.

Благодаря за превода и чакам всеки следващ епизод с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сериалчето вървеше много добре. Хареса ми, че се повдигаха сериозни теми, а самите герои имаха достатъчно товар от миналото им, с който да се справят, за да има шанс връзката им. 

Естествено химията между двамата е... На моменти чак ми става неудобно, че съм свидетел на толкова интимни нежни сцени.

Spoiler

Обаче Маме си остана Маме... страшно много ме ядоса с 12 епизод и това как се подигра с образите на Поб и Леон. Отвратително конструиран епизод. Как можаха да нагнетят така обстановката със събирането на Лео и Фиат и да ги прекъснат с драматичната раздяла между Леон и Поб? Аз съм фенка на двойката, но дори аз нямах търпение да ги махнат по-скоро, за да се върнем на същинската част с Лео и Фиат. Ама то какво стана - цялата романтика умря в сълзите на двамата сладури. и после пак прайм рязка смяна на емоциите и се връщаме в спалнята на Лео и Фиат. Е, да де, ама не можах да вложа никаква емоция в сцената, защото ми беше тъпо за Леон и Поб.... 

И накрая, след всичкото размятане из спалнята, всичките хвърчащи дрехи и страстни целувки, пак ни поляха със студена вода като веднагаха дадоха съкрушения Леон... 

А така се надявах да няма такива безсмислени мешаници...

Все още  ми предстои да гледам спешъла, да видим какви ще ги надробят там :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някои толкова погрешни неща, но Лео беше толкова забавен за  гледане. Той така и не поиска да осъзнае, че неговите  когнитивни способности и умения за критично мислене незабавно се изпаряваха  в момента, в който Фиат се включваше в картинката. :D

Наистина съжалявам за този финал в отношенията на Леон и Поб. Трябваше и там да има хепи енд, за да имам много повече ендорфин и да съм щастлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...