Jump to content

Recommended Posts

jNLYb_4c.jpg?v=1

Off Topic

E01g9yAVEAIYVKF?format=jpg

E0q-pFmUUAA9mHT?format=jpg

EyqsaWYVgAA52Gr?format=jpg&name=360x360EyqsZFvVcAMpzkr?format=jpg&name=360x360

 

Use for My Talent

(皮囊之下)
Страна: Китай
Също така известен като: Wo Qin Ai De Xiao Jie Pi
По уебкомикса на Han Hee Jung “앵고/ Aengo”
Година на излъчване: 2021 – Май –09 до 2021 – Юни – 01
Жанр: Комедия, Романс, Бизнес
Канал: Netflix, Mango TV, You Tube
Епизоди: 24
Режисьор: Cai Cong
Субтитри: Английски
 
Участват:
Jasper Liu като Gu Ren Qi
Shen Yue като Shi Shuang Jiao
Dai Yun Fan като Lu Xian
Yanan като Shi Jun Jie
Tan Quan като Wu Wan
Xiao Ran като Hu Yu
Charles Lin като Li Dong Xian
Su Meng Di като Zhu Yan
Huang Si Rui като Wang Qian Qian

 

Резюме: Римейк на Корейския сериал Clean With Passion For Now (2018)

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:   :click:  :click: 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Корейският никак не е от най-любимите ми, но китайците може да се представят по-добре.

 

Актьорът в главната роля в корейския ми е доста анти, но Джаспър... :wub:

 

:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък заглеждайки трейлърът и попадам на позната физиономия - от второстепенните двойки... въх,  колко мислене ударих от къде ми е познат, чак на друг го припознах :lol2:

710310fa71149dc9.jpg

 

От бл сериала Dark blue and moonlight .....там беше един гелосан.....:D

78c11465b9274adedd3d9a53706145337df6a2bb

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принцът и Пепеляшка за 100000052946900000 път. Как им не омръзна тоя изтъркан вариант ! Вярно, съвремени  пепеляшки бол, но си имат цена, която  принцовете  плащат и ги ползват.

Само си представете-  богат и красив млад  баш шеф, до такава степен  влюбен в една от чистачките или хигиенистки по новому,  във фирмата,  че  се жени за нея. Голямо въображение трябва.:D

Не Джаспър, Дедо да беше, пак немой  ме накара да гледам такава фантастика.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, за теб Дедо може да е горната граница, но за някои фенки Джаспър може да е. Аз ще изчакам и ще следя мненията, пък дали ще гледам - ще видим, че мен нито Дедо, нито Джаспър много ме вълнуват. А и си оставам фен на Пепеляшка на Дисни от петдесетте години на миналия век. Класика в анимацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказката приключи, хепи енд. Ама това го знаем, щото сме гледали оригинала.
Наивна история и наивно представена.
Малката се търпеше, Джаспър е разкошен, но дори и той не ми задържа интереса до края.
Другите две двойки ми бяха по-интересни на моменти, но към финала всичко доскуча.
Никога няма да свикна с отвратителното озвучаване в китайските драми. Всякакви странични звуци заглушени до нула, а героите озвучавали сами себе си в студио.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подоба история с малко разлики. И корейския може да е боза, но поне химия имаше между главните, а това в тоя тип сериали си е важно. Тук имам чувство, че само Джаспър се мъчеше да играе. Никаква химия с малката китайка.... Толкова изкуствени двамата, че няма накъде. Имах чувството, че чакат да им минат репликите по-бързо... Жалко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем съм на обратното мнение на горния потребител, въпреки поизтърканите: проблем на шефа

и девойката, която го спасява и помирява с "лошия" роднина, в случая дядо,  имаше красиви, романтични  моменти,

изиграни отлично от актьорите. Показаха се любов, привързаност, приятелство

Джаспър съвсем си беше на мястото като главен. Такива влюбени погледи хвърляше-прелест.

Малката главна също много добре игра. 

Малкият и брат, в последната серия като тропна по масата, не само стресна там присъсващите, но и мен.

Приятелят на главния в службата, с неговото внимание и любов също ме спечели.

Лекуващият  главния-рядко приятелство и любов:  Да пуснеш човека когото обичаш, само за да видиш усмивкат му, и да г направиш щастлив!

Всички играха убедително и заслужават похвала.

Много изтъркано, като сюжет, но имаше и послание с "Топъл дом":

Достатъчно е  само да се изчистят неразбирателствата и малко внимание,

за да разцъвтят  топлите отношения и в крайна сметка всички да са щастливи. 

Благодаря за превода и всички, които са се трудили по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го заради Джаспър и даже изгледах четири епизода. :)

Не е зле, като за жанра си. Има хубави мъже за гледане, главната също е симпатична.

Има и забавни моменти.

Братът е голям сладур. :inlove:

42b2811da59ae90a1ffc3e30e27808b5cc118925

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да го изгледам, някак си... Започнах го заради Джаспър, понеже харесах "Преди да се оженим", но честно казано останах разочарована. Може би защото имах по-големи очаквания. Съгласна съм с по-горните мнения, че сюжетът е изтъркан, но по-скоро не ми хареса играта на главните. За мен наистина липсваше химията между тях.

Редактирано от mari_19998
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сладур е Джаспър, но тая негова болест ми беше като трън в очите. Гледах най-вече заради него и заради Шен Юе, която също ми е любимка. Доволна съм и от другите две двойки - на братчето и на помощника. Историята е твърде неправдоподобна и, честно, вече се ядосвам като гледам героите все със сериозни болести. Наслаждавах се на актьорите и на удоволствието да гледам с български субтитри. Благодаря от сърце на екипа, който се погрижи да го преведе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непретенциозно и твърде наивно на моменти, но пък главните са сладури и смея ли да кажа нещо лошо :D Другите две двойки също бяха симпатични. Само тъпият ъгъл ми беше абсолютно излишен, особено като се разбра и какво работи... Доста насила дойде и сюжетната линия с майката на главната в последните епизоди, там зациклих здраво, главно заради начина, по който вкараха тази история и как тъпо я развиха. С две думи – става за разпускане, стига да не се тръгва с голяма кошница или да нямате свръх големи претенции за достоверност.

 

Огромни благодарности за субтитрите, свършили сте чудесна работа! :) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм забравил за тази драма, но пък си има и добра страна - ще гледам направо с български субтитри. Благодаря от сърце за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...