Jump to content

Lu Han (Лу Хан)


Recommended Posts

E0x-EJ-HVk-AE-HBM.jpg

 

Име: Лу Хан/ Lu Han (鹿晗)
Рождена дата: 20 април 1990 г.
Място на раждане: Пекин, Китай

Професия: актьор, певец
Височина: 178 см.
Кръвна група: О
Образование: Beijing Shida Middle School

Агенция: SM Entertainment / бивша/, LuHan Studio / в момента/.

Бивш член на корейската група ЕХО

Дебют: 2012г. /като изпълнител/ , 2015г. /като актьор/.

 

Instagram: @7_luhan_m    

Weibo: @M鹿M

Youtube

 

MyDramaList  Wikipedia

 

Лухан завършва средно училище в Пекин и посещава училище за чужди езици в града, преди да замине за Южна Корея, за да посещава университета Йонсей като студент по обмен. Специализира приложна музика в Института по изкуства в Сеул.

През 2008 г. Лухан неуспешно се явява на прослушване за JYP Entertainment на тяхното глобално прослушване в Китай. През 2010 г., докато учи в Сеул, той е бил забелязан от представител на SM Entertainment, който му е препоръчал прослушване за компанията; след което става стажант в агенцията.

През 2012 г. дебютира с ЕХО, а на 10 октомври 2014 г. подава молба в съда срещу SM Ent. за прекратяване на договора му.

Същата година е класиран на 6-то място като най-популярна развлекателна звезда в Китай от Китайското национално радио.

През 2017 г. Лухан е вписан като втората най-добре платена знаменитост в списъка на Forbes China Celebrity 100, пред него е Fan Bingbing.

Лухан издава своя самостоятелен дебютен албум, Reloaded през 2015 г .; същата година започва и кариерата му като актьор, във филма 20 Once Again / Back to 20.

А през 2017 г. участва в първият си ТВ сериал Fighter of the Destiny.

На 8 октомври 2017 г. беше обявено, че Лу Хан е във връзка с китайската актриса Гуан Сяо Тан / Guan Xiao Tong (Gabrielle Guan) /. Двамата играят заедно в Sweet Combat.

 

Сериали:

Fighter of the Destiny (2017)

Sweet Combat (2018)

Cross Fire (2020)

Sisyphus (2020)

 

Филми:

Back to 20 (2015)

12 Golden Ducks (2015)

The Witness (2015)

Time Raiders / The Lost Tomb (2016)

The Great Wall (2016)

See You Tomorrow (2016)

The Founding of an Army (2017)

Shanghai Fortress (2019)

 

---------------------------------------------------------------------

 

Музикална кариера: EXO

 

Дискография

 

Ek-2-DLr-UYAE3-Hr9.jpg

 

П.П: До скоро познавах Лухан само като певец.

Не го бях гледала нито един филм или сериал с него. Но след Cross Fire, УАУ, не стига, че сериалът много ми хареса, не знам от кога нещо толкова да ме е грабвало, но и Лухан, страшно ми хареса неговата игра. Та, досега имах един любим китайски актьор, вече са двама. Затова му правя темата. Нека и той си има свое кътче, нищо че и в темата за Ексо се пише за него. 

:wub::wub::wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро (наскоро, наскоро - преди 2-3месеца) мярнах, че Lu Han са го избрали да участва в драма екранизацията по анимето/донгхуата/уеб комикса Yi Ren Zhi Xia или по-известен в аниме средите като The Outcast - Hitori ni Shita. Преполагам, ще играе главният герой Чо Соран :) Може би снимките вече са започнали, но не съм попадала на нищо от снимачната площадка за момента. 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hitori ni Shita го "следях" и като уебкомик и като аниме, но донякъде-причините са ясни, и в двата варианта се наложи да си правя превод по картинки щот го намирах роу, превода адски изоставаше и интереса ми също зачезна. Обаче по груби спомени главния ядеше доста бой(тва лесно си го представям), но и доста бой раздаваше(за тва въображението ми издиша), а и доста спец ефекти требе да има в днешно време... Планове добре, снимки също, но не забравяйте, че ПМ има последната дума, а тва не са от любимите и теми.  Популярно заглавие, съответно рискова екранизация, ще почакаме ще видим.

Редактирано от debil4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...