Jump to content

Recommended Posts

QRYz7_3f.jpg

 

Bad Buddy

Страна: Тайланд

Тайландски: แค่เพื่อนครับเพื่อน

Известен като: Bad Buddy The Series

Жанр:  приятелство, романс, комедия

Епизоди: 12

Период на излъчване: 29 октомври 2021 - 21 януари 2022

Продължителност: 45 мин.

Канал: GMM25, WeTV

Режисьор:  Backaof Noppharnach Chaiwimol

Субтитри: английски, български

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

0nKZe_3f.jpg

 

rJ5Bg_3f.jpg

 

jP3Zb_3f.jpg

 

4lrvr_3f.jpg

 

2W8bE_3f.jpg

 

qPzDP_4f.jpg

 

WDyJ3_3f.jpg

 

B4JXz_3f.jpg

 

e1JDQ_3f.jpg

 

B44ob_3f.jpg

 

rZAVE_3f.jpg

 

eQykp_3f.jpg

 

ERpxb_3f.jpg

 

Участват:

Ohm Pawat Chittsawangdee

Nanon Korapat Kirdpan

Drake Laedeke

Milk Pansa Vosbein

Love Pattranite Limpatiyakorn

Mark Pakin Kunaanuvit

Lotte Thakorn Promsatitkul

Marc Pahun Jiyacharoen

Jimmy Jitaraphol Potiwihok

Prom Theepakorn Kwanboon

 

 

Резюме:

Още от младостта бащите на Пран и Пат имат бурно съперничество - опитвайки се да се противопоставят във всичко. Това достига и до техните синове. Сравнявайки постиженията и заслугите на синовете си, независимо дали са училищни или извънкласни - двамата бащи не оставят необърнат камък, за да засенчват и злорадстват един срещу друг. Сякаш съперничеството се предава като семейна реликва. Двете момчета също стават съперници. Докато... един ден не им писва и стават приятели. Наистина добри приятели. Въпреки това, поради съперничеството на бащите им, приятелството им трябва да бъде скрито. И така започва тайното им приятелство... а след това може би сладък таен романс?

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:           

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на този клип, определено ще чакам сериала с нетърпение.Изглежда забавен и интересен,малко ала Ромео и Жулиета.

https://youtu.be/7I12Q6CQWLY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, mariela82 said:

Днес попаднах на този клип, определено ще чакам сериала с нетърпение.Изглежда забавен и интересен,малко ала Ромео и Жулиета.

https://youtu.be/7I12Q6CQWLY

Това е актуален трейлър. След няколко дни започва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много ми хареса този сериал. Най-много го чаках да излезне миналата година и не ме разочарова :wub: от първата до последната минута ми беше интересно :panda-145: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, tom написа:

Няма ли да качите нов епизод 

Новият епизод ще бъде качен, когато е готов. Уважавайте труда и времето, което отделят преводачите. :)  Въпроси като "кога ще има нов епизод" не се толерират, за това и коментарът Ви ще бъде изтрит. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан! :inlove:

Боже, как ми стоплиха сърцето тези двамата! Няма такива образи - та се смях с тях и с техните лудости, та ми идеше да ги ошамаря на моменти... Няма такива ситуации, в които сами се поставяха. :D

 

Благодарско за бг буквичките -възможността да гледам непрекъснатото джафкане Пран и Пан на роден език допринесе неимоверно много за удоволствието от сериала.

 

 

Имаше си от всичко в сериалчето - и миличките сценки, и нагнетените моменти, драмата... И всичко беше така добре премерено. Обожавам склонността на режисьора към малките детайли - ако щеш от обзавеждането на стаята на Пран, през чантата, с която непрекъснато се носеше, та дори до жълтата и червена кофи за боклук! 

Препоръчвам - който иска нещо разтоварващо, нещо, което да носи милото усещане на трепетното влюбване, те това е сериалът.

Spoiler

Аааа, тоя 12 епизод направо ми докара сърцетуп! Като им видях примирените физиономии и това “4 години по-късно“ и бях готова да зарева! Какво стана, та се разделиха, нали уж всичко беше наред!!!

Буквално до половината епизод бях на тръни, че тука нещо се обърка.

Обаче после си отдъхнах... Ей, тия палавници значи! Да измислят такъв план! Само ме стресираха тука!

 

БТВ, само аз ли шипвам Уай и Веждичката? :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2022 г. at 22:54, lady of the lake написа:

Изгледан! :inlove:

Боже, как ми стоплиха сърцето тези двамата! Няма такива образи - та се смях с тях и с техните лудости, та ми идеше да ги ошамаря на моменти... Няма такива ситуации, в които сами се поставяха. :D

 

Благодарско за бг буквичките -възможността да гледам непрекъснатото джафкане Пран и Пан на роден език допринесе неимоверно много за удоволствието от сериала.

 

 

Имаше си от всичко в сериалчето - и миличките сценки, и нагнетените моменти, драмата... И всичко беше така добре премерено. Обожавам склонността на режисьора към малките детайли - ако щеш от обзавеждането на стаята на Пран, през чантата, с която непрекъснато се носеше, та дори до жълтата и червена кофи за боклук! 

Препоръчвам - който иска нещо разтоварващо, нещо, което да носи милото усещане на трепетното влюбване, те това е сериалът.

  Покажи скритото съдържание

Аааа, тоя 12 епизод направо ми докара сърцетуп! Като им видях примирените физиономии и това “4 години по-късно“ и бях готова да зарева! Какво стана, та се разделиха, нали уж всичко беше наред!!!

Буквално до половината епизод бях на тръни, че тука нещо се обърка.

Обаче после си отдъхнах... Ей, тия палавници значи! Да измислят такъв план! Само ме стресираха тука!

 

 

 

Перфектен сериал, от първата минута до последната. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ромео и Жулиета, но без да умират накрая. Ромео и Ромео.

Това за мен беше сериал с чистото забавление, дори с идиотската идея за скандал между двете семейства. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...