Jump to content

Recommended Posts

Taxi_Driver_BG_poster_version01.png

Taxi Driver (모범택시)

= ТАКСИ ДЕЛУКС =

 

2021

Жанр: Екшън, драма, криминален, ужаси

Епизоди: 16

 

 

:forumes:

 

 

Превод: Дружен

(battle4thesunn, fractal, IPurpleYou, hertrivia, BartAllen)

 

Редакция: battle4thesunn

 

 

Сериалът ще се качва Вторник и Петък по един епизод.

:subs: Свали с Български субтитри :click::click: =

 

:essub:

 

 

По предложение:

Off Topic

uzYjHT.png


 

Прогрес: 

Off Topic

E01 - battle4thesunn - 100% / 100%

Е02 - fractal - 100% / 100%

Е03 - fractal & battle4thesunn - 100% / 100%

Е04 - fractal & battle4thesunn - 100% / 100%

E05 - fractal - 100% / 100%

E06 - IPurpleYou - 100% / 100%

E07 - IPurpleYou & fractal - 100% / 100%

E08 - IPurpleYou - 100% / 100%

E09 - fractal - 100% / 100%

Е10 - hertrivia - 100% / 100%

Е11 - hertrivia - 100% / 100%

Е12 - fractal - 100% / 100%

Е13 - fractal - 100% / 100%
Е14 - fractal - 100% / 100%
Е15 - BartAllen - 100% / 100%
Е16 - fractal & battle4thesunn - 100% / 100%

 

Планира се превод и на 2-ри сезон на сериала, но тема ще се направи на по-късен етап. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви благодаря, че сте се наели да преведете, този сериал. Един от малкото читави напоследък, напълно си заслужава превод и повече популярност:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за интереса! По проекта се работи от сговорна дружина и както всеки друг наш - със сигурност ще види бял свят. :happy: 

След превода предстои редакция, а на въпроса дали ще се качи "скоро", не мога да отговоря с точност. Все пак всички сме хора и си имаме личен живот (а преводачите - и други проекти). :) 

Поздрави! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.10.2021 г. at 0:17, battle4thesunn написа:

Здравейте и благодаря за интереса! По проекта се работи от сговорна дружина и както всеки друг наш - със сигурност ще види бял свят. :happy: 

След превода предстои редакция, а на въпроса дали ще се качи "скоро", не мога да отговоря с точност. Все пак всички сме хора и си имаме личен живот (а преводачите - и други проекти). :) 

Поздрави! :icon_sunny:

Благодаря за отговора :wub: Тогава търпеливо ще изчакам завършването на проекта! Огромни благодарности на преводачите! Файтинг, група!

Редактирано от sellina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cb761ea4007417c6.jpg

 

 

 

Нашата дружина ви пожелава весели коледни и новогодишни празници! Да сте живи и здрави, весели и засмени като И Дже Хун на тази снимка. :D

 

А вие не сте забравили за тази драма, нали? С тази снимкa на Ким До Ги - главния герой в сериала, ви приканваме да очаквате първия епизод до няколко дни. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ec74a62b1bcdf952.jpg

Вчера "Алените Маншети" обраха наградите на MBC, да видим дали днес Дже Хун и "Такси Делукс" ще вземат Голямата награда Daesang на SBS. Изпращаме им подкрепа с пожелание за успех на наградите! ❤ За мен това беше най-добрият сериал за годината и му стискам палци днес да получи още едно признание. ❤

 

Хората са казали, че сговорна дружина, планина повдига. Ние може и да не повдигаме планини, но правим добри дружни преводи с целия отряд сладури, които помогнаха, сериалът да достигне до вас в този празничен ден, а именно: @fractal, @IPurpleYou, @hertrivia, @BartAllen и последно, но не на последно място @felicyti! Благодаря много на всички замесени в проекта, както и на зрителите, които ще му се насладят.

 

Започваме с два ударни и много интересни два епизода, в които ще научим ред интересни и любопитни неща... например как да пребиреш някого *романтично* или пък какви качества са нужни, човек да кара "Делукс" такси.

 

= Епизод 1= 

- 720p :click: *за другия тракер ще има по-късно* -

- 1080p  :click: :click: -

= Епизод 2 = 

- 720p  :click: *пак ще е по-късно в другия* -

- 1080p :click::click: -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволете да не ви пребиваме "романтично" за страхотната изненада, а само да ви нагушкаме виртуално! :P Благодаря ви! Веднага влиза в списъка за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте! Голямо гуш и много целувки!:bow:

Само да знаете, как ми осмислихте нощната смяна на 1- ви януари! Тъкмо с комплекта серии на Тихото море ще запълня 12 -те часа.

/ Е, за да излезе сметката, ще трябва да прибавя време и да поработя, нали? Хахаха! /

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности за милите думи, момичета! :wub: Действат много мотивиращо. :kissx:

 

 

Покрай вълнението, че най-накрая този прекрасен сериал вижда бял свят, забравих да благодаря на още един човек, чието участие в процеса е малко по-"пасивно", а именно @dimbland! Благодарим ти за готиния БГ постер на сериала! :bow:Продължавай все така със захлас да твориш и да ни радваш с твоето изкуство. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух, голяма съм шматка, съвсем съм се отплеснала. :lol2:

Ето ги и последните два линка за днес: Епизод 1 и Епизод 2

Приятно гледане от нас и до вторник! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6f9e40625a3a7e43.jpg

= Който и да хвърля камъка,

той все пак ще потъне... =

 

 

Като първи работен (и учебен) ден  за новата година, съвсем неумишлено ви връщаме... в гимназията. :)

 

= Епизод 3 = 

- 720p :click::click: - 

- 1080p :click::click: - 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27c829e17e9cd277.jpg= Може да е само миг от тийнейджърските им години, но за други може да е на живот и смърт... =

Докладвайте при спешни случаи и училищно насилие! 

 

Време е да понатупаме лошите. :) 

Ето я и петъчната доза екшън от нас...

 

= Епизод 4 = 

- 720p :click::click: -

- 1080p :click::click: -

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, голяма работа сте:bow:! Този сериал е толкова добър и много ме беше яд,

че не получава нужното внимание и подобаващи оценки. Надявам се

сега, когато е преведен да има много повече гледания. Аз лично го препоръчвам

на всеки познат. Огромни, ама наистина огромни благодарности за целия ви труд и

отдаденост, за всяка една отделена минута от личното ви време и усилията, които влагате.

Макар и често да не пиша в този раздел, много ви се възхищавам и изпитвам огромно уважение

към целия преводачески екип:thanks:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Ko_Erin написа:

Хора, голяма работа сте:bow:! Този сериал е толкова добър и много ме беше яд,

че не получава нужното внимание и подобаващи оценки. Надявам се

сега, когато е преведен да има много повече гледания. Аз лично го препоръчвам

на всеки познат. Огромни, ама наистина огромни благодарности за целия ви труд и

отдаденост, за всяка една отделена минута от личното ви време и усилията, които влагате.

Макар и често да не пиша в този раздел, много ви се възхищавам и изпитвам огромно уважение

към целия преводачески екип:thanks:.

Сърдечно благодарим за хубавите думи! :kissx: Сериалът наистина е много добър, за мен лично е най-добрият за изминалата година честно казано, и колективът се надяваме повече хора да му се насладят, като има и Бг буквички :wub: Това е най-голямата награда за нас, преводачите. :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...