Jump to content

Recommended Posts

Здравейте на всички! Аз съм нов тук и се надявам на топло посрещане от ваша страна. Този форум изглежда като готино местенце, където мога да споделя интересите си с други хора и те с мен.

Това е най-скорошният качен клип в Ютуб канала ми: https://www.youtube.com/c/NuraiHabib Много бих се радвал, ако го погледнете и оставите по един коментар. 

Да танцувам е нещото, на което се опитвам да се насладя най-много докато завърша училище. А к-поп стана голяма част от живота ми и ми повлия положително. Той ми даде посока в живота, по която да поема.

''I'm The one'' - ATEEZ е песента, на която хореографията научих и заснех. Ще съм ви благодарен, ако ме подкрепите.

P.S. Градивната критика е добре дошла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!
Успех с кавърите! Погледнах канала и съм впечатлена от постоянството.
Респект!

А още повече от целия пост горе, езика и стила. 
Малко е да се каже, че съм приятно изненадана. :yes:

Нямам коментар по изпълнението, доста си добър. Ще следя с интерес изпълненията ти! :)  
Fighting!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мили хора! Тук съм, за да споделя с вас новият си танцов клип, в който пресъздавам част от хореографията на Weeekly(위클리) _ After School. Процесът на учене и заснемане на танца беше приятно забавен. Доволен съм как се получи. А вие какво мислите?

P.S. Искам сърдечно да ви благодаря за посрещането, което получих. Почувствах се добре дошъл. Надявам се да продължавате да ме подкрепяте и в бъдеще! <3 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Научих малка част от хореографията на най-новата песен на NCT DREAM. Настроението, което носят танца и песента е страхотно! Какво мислите за облеклото, което нося между другото? P.S. Отначало ми изглеждаше странно, но колкото повече се гледам, толкова повече ми харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели! Завръщам се с нов кавър , който съдържа изненада в себе си. 
Относно изненадата...ще е първият ми такъв клип и силно се надявам да бъде харесан.
Последните няколко седмици получих голямо количество от вашата подкрепа, за което искам сърдечно да Ви благодаря! Невероятни сте! ❤️
Всичко добро~! ^-^
Нурай
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ти си невероятен.
Браво!

Горе си попитал за дрехите (костюма?) при кавъра на Hot Sauce. На мен лично ми е малко странен. Не в негативен смисъл, разбира се :) Просто като те гледам си мисля дали ризата не ти пречи, не те задушава, сякаш те "затваря" някак? Не знам, може би е само мое усещане, не го приемай сериозно.
Между другото, като фен на NCT много се радвам да видя някой да изпълнява кавъри на техни песни или както в случая - танц. Дали имаш или планираш да разучиш други техни неща? Superhuman ми е сред любимите ми хореографии (само споделям).



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, kandala написа:

...

Между другото, като фен на NCT много се радвам да видя някой да изпълнява кавъри на техни песни или както в случая - танц. Дали имаш или планираш да разучиш други техни неща? Superhuman ми е сред любимите ми хореографии (само споделям).


 

Благодаря ти~! ^-^ Да, защо не. Superhuman е много готино представление. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...