Jump to content

Recommended Posts

ExuZpeNVEAYyBdi?format=jpg


Rabu Kome no Okite (ラブコメの掟~こじらせ女子と年下男子~)
Страна: Япония
Също така известен като: Love Comedy's Rule: Kojirase Girls and Younger Boys
Период на излъчване: 2021 – Април – 07 до 2021 – Юни – 09
Време на излъчване: Сряда 01:28
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия, Романс
Канал: TV Tokyo
Епизоди: 10
Режисьор: Kawahara Yo
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kuriyama Chiaki като Kujo Ruri
Koseki Yuta като Mamiya Ryo
Kusakawa Takuya като Kujo Kota
Hotta Akane като Tachibana Erika
Yoshizawa Hisashi като Mamiya Kenji

 

Резюме: Красивата и стилна Kujo Ruri (Kuriyama Chiaki) работи в редакцията на електронни комикси. Всички вярват, че тя има богати любовни изживявания заради безупречния си външен вид и държание. Но в действителност тя отдавна не е имала романтична връзка и нейните познания за романтика са извлечени главно от shoujo манга. Докато един ден младият и служител Mamiya Ryo (Koseki Yuta) иска съвет от нея за любовта и връзките…

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Гледай с вградени английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, офффф... ауууууууууу... такова клише пушъче се вдига от описанието на тоя сериал, че няма накъде повече, ама как да не го загледа човек--- Чиаки! Напълва екрана с присъствие тя, какво да я правя, много ми е любима xD Интересно, че тоя малчо, дето ще се задяват не ми е познат.. още една свежа кръв няма да е зле :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. До двата предпоследни епизода ми хареса. Забавно-розовко, кратко- сериите по 20-ина минути, приятна музика.... За разтоварване екстра. И дойдоха двата последни епизода и .....включването на брата на Мамия в тази форма в която го направиха бе изцяло кръпка за мен и  излишно. Това уж дето трябваше да доведе това вкл. като "израстване" на двамата главни можеше да бъде без да се изпада в мелодрама и да се изпада тотално от началния тон на заглавието. Та развалиха го финално за мен това заглавие.

Друго което ми хареса, освен първите 8 серии , е заглавната песен на този сериал

 

Даже я присъединих към фонотеката ми. Певеца е малко лигав като звучене за моя вкус, но като цяло ми харесва с мелодията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан! Сладък и розов като усмивката на главния герой. Идеален формат от 12 еп по 20 мин. Изпълни ми дъждовния следобед с добро настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...