Jump to content

Recommended Posts

E10BEWGVcAE1d45?format=jpg

 

Hospital Playlist Season 2 (슬기로운 의사생활 2)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 17 юни 2021 – 19 август 2021 г.
Време на излъчване: Четвъртък 21:00
Жанр: Медицинска драма
Канал: tvN, Netflix
Епизоди: 12
Режисьор: Shin Won Ho (Wise Prison Life, Reply 1997, Reply 1988, Reply 1994)
Сценарист: Lee Woo Jung (Reply 1997, Reply 1988, Reply 1994)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Jo Jung Seok като Lee Ik Joon
Yoo Yeon Seok като Ahn Jeong Won
Jung Kyoung Ho като Kim Jun Wan
Kim Dae Myung като Yang Seok Hyeong
Jeon Mi Do като Chae Song Hwa
Kim Hae Sook като Jeong Ro Sa

Kim Kap Soo като Ju Jong Su
Jung Moon Sung като Do Jae Hak
Shin Hyun Bin като Jang Gyeo Wool
Kwak Sun Young като Lee Ik Soon
Ahn Eun Jin като Chu Min Ha
Moon Tae Yoo като Yong Seok Min
Choi Young Joon като Bong Kwang Hyeon
Ha Yoon Kyung като Heo Sun Bin

Bae Hyun Sung като Jang Hong Do

Lee Kyu Hyung като Yoo Han Yang (епизод 3)

Sung Dong Il като брата на Ahn Jeong Won (епизод 5)

 

Резюме: Сериалът разказва хуманните истории на лекарите, сестрите и пациентите в болница. Петима доктори, влезли в един и същ медицински университет през 1999 година, сега са приятели и работят заедно в една болница…
 

Линк към Сезон 1 :click:

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

В очакване... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна. Определено е най-доброто от сега излъчваните. Ето ви и още връзки-тук и тук.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лекарските сериали са ми винаги последна резерва, както ме е страх от кръв. :lol2: Макар че тъкмо корейците ме открехнаха с доктор Ким, че поне на филм не е толкоз страшно. Но пък вдигнаха летвата! Като си свърша другия сериал, ще го почна този, че паралено не мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхме, че не можеш паралелно :P

 

Ей, как ме подсети, че имам да довършвам първия на Ким. После си чукваме среща на тоз, ама аз и 2 ще чакам със субс ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чо Джонг Сок е толкова уникален актьор, че мога да гледам и най-голямата глупост, сигурно единствено само заради него. А нещо като е яко, че и като пропее... направо оставам без думи.Това не значи, че другите ги омаловажам. Всички са страхотни, но той просто си блести.

А сценаристите просто си знаят работата- да напълниш един медицински сериал със случаи, не е трудно сигурно, но да накараш зрителят да не откъсва поглед от екрана и да си съпричастен с всеки герой, от значителен до случаен, това си е майсторлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Lawandula написа:

Чо Джонг Сок е толкова уникален актьор, че мога да гледам и най-голямата глупост, сигурно единствено само заради него. А нещо като е яко, че и като пропее... направо оставам без думи.Това не значи, че другите ги омаловажам. Всички са страхотни, но той просто си блести.

А сценаристите просто си знаят работата- да напълниш един медицински сериал със случаи, не е трудно сигурно, но да накараш зрителят да не откъсва поглед от екрана и да си съпричастен с всеки герой, от значителен до случаен, това си е майсторлък.

Просто тук уцелиха мярката за това колко "медицина" да има в сериала-нещо, което  Law School не успя и затова си остана скучен и зарязан  сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще се радваме на епизод, но следващата седмица -не. Това е обявено, заради ковид обстановката в момента в Корея от  tvN. Ше има специален епизод вместо пореден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, имат вчера 1600 положителни проби- рекорд от началото на пандемията.На 50 милиона 1600 не е кой знае какво, но за тях е ужас.Там всеки положителен се хоспитализира, проследяват се всички контактидни назад и т.н. При положение, че дори децата в детските градини спят с маски!!!, маските са навсякъде, освен вкъщи задължителни от началото на пандемията, всички спазват правилата, за тях това е шок. От днес нямат право  във фитнесите(там са си с маскки задължително), да слушат бърза музика, само балади и нямат право да бягат или ходят по пътеките с повече от 6км в час. Повече от двама не могат да са в ресторант заедно след 18 часа, в таксито също и още и още. Напълно логично да спрат сериалите, ако има положителен до изтичане на карантината или като превенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гледам несериозно на мерките им срещу грипа. Възмущавам се, че шир потреба сериали се излъчват денонощно, а стойностните ги влачим цяло лято. Дори не съм го започнал, защото го харесвам и не искам да чакам нетърпеливо за всяка серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...