Jump to content

Recommended Posts

Страхотен сериал.И двата сезона бяха много интересни и нито за момент не ми стана скучен и с удоволсвие ги изледах. Всички актьори се справиха много добре в ролите си и в сценария нямаше много излизаша драма...имаше много смях и сълзи.

Благодаря Ви за  прекрасния превод,винаги е за препочитане да гледаш сериал на бг.субки^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър болничен сериал, доста захаросани доктори. Спестиха ни борбата за власт в болницата. Края малко недовършен ми се стори. Към края леко превъртах лекарските случаи(какво да гледам операции и лежащи хора, няма да ставам лекар), и се фокусирах на отношенията на главните. Както се влачеше сериала, още 2-3 сезона не му пречеха.  Но колкото и добри доктори да бяха, и те не обръщаха внимание на здравето на близките си.  И все бяха изненадани.  А главните както вървяха, към 50 години можеше и да се оженят.  Трябва да се види сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:

 Края малко недовършен ми се стори.  Както се влачеше сериала, още 2-3 сезона не му пречеха.  

Затова има и втори сезон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах за сезон 1, сега малко ще добавя: сценарий, оператор и актьори - възхитена съм ! Отделно тази медицинска апаратура ме кара да гледам като при зъболекар - ококорена и зяпнала. За музикалния професионализъм на актьорите - онемявам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах първия сезон, незабавно почнах втория. Радвам се че развиха романтичните отношения на останалите главни герои, не само на героя на Йо Йон Сок - Ан Джонг Уон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...