Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Mars Red

(Марс червен)

 

Режисьор: Хатано Кохей

В ролите: Сууабе Джуничи, Ишида Акира, Сузумура Кеничи, Ямадера Коичи и др.

Тип: ТВ

Жанр: екшън, свръхестествено, военно

AniDB и MAL: AniDB //  MAL

Държава: Япония

Година: 06.04.2021

Епизоди: 13

Времетраене: 23 минути на епизод

Субтитри:  Български

 

Резюме: Историята се развива в една алтернативна Япония през 1923 година,

където вампирите са реалност от дълго време насам. Броят на тези опасни създания от известно време притеснително се увеличава,

затова японското правителство е принудено да създаде специален военен отряд за справяне с кризата.

 

Линкове:

Плейлиста за гледане онлайн :click:

 

_________________________

Дългоочаквано и доста отлагано заради пандемията заглавие, бих казала. На първо време и по описание звучи разочароващо, но на мен ми харесва допълнителния пласт от истории между редовете... а и, да, признавам си, че винаги отделям внимание на анимета, ситуирани между и около световните войни. Голям плюс е и това, че вампирите не са от онези със звездичките xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина дълго отлагано и поне засега си заслужава чакането. Аз също обичам такива истории, но поне засега анимацията е тази, която ме държи здраво, разкошна е. Май почивката, която си дадох от аниметата наистина свърши:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз пък в началото бях леко неприятно изненадана от избора им на аниматор, но в крайна сметка съм съгласна, че изглежда много приятно и симпатично xD

 

Епизоди 01-05 в Замунда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми как използва светлината и сенките, фокусирането само върху една точка и други такива, като в голямото кино:) Използва похвати, които не съм засичала в аниме сериал,(може да ги е имало де, в периода когато си почивах) и резултата ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да ги има поне в Donten ni Warau, все пак става въпрос за един и същи аниматор. Не съм си правела труда да се заглеждам (мен пък нали ме интересуват повече неща като озвучителите и музиката например, хахах xD)

 

Плейлистата в Бокса, като никога навреме от моя страна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че отдавна гледах Donten ni Warau , но нямам спомени да е направен по същия начин. Не говоря за керъктър дизайн, сетинг и похвати при рисуване(сичко там ми е на ниво обща култура, тоест да си изпрося боя), а начина по който ги представя накрая, еволюирал е човека бе:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осми епизод в Замунда е тук;

(девети в Замунда евентуално тук, макар че ще забравя да добавя линк);

Девети епизод във Вбокс~

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мило, задето ни бавят с второстепенни неща, че имам лошо предчувствие за моите фаворити xD

Епизод 11 в Замунда;

И във Vbox

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...