Jump to content

Recommended Posts

E0ddjxAVoAI6umB?format=jpg&name=large

 

Sakura no Tou (桜の塔)
Страна: Япония
Също така известен като: Cherry Blossom's Tower
Период на излъчване: 2021 – Април – 15 до 2021 – Юни – 17
Време на излъчване: Четвъртък 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Полицейска драма, Съспенс
Канал: TV Asahi
Епизоди: 10
Режисьор: Shogo Muto
Субтитри: Английски

 

Участват:
Tamaki Hiroshi като Kamijo Ren
Kobayashi Masahito (小林優仁) като young Ren
First Investigation Division
Hirosue Ryoko като Mizuki Sawa
Okada Kenshi като Togashi Asuma
Hasegawa Tomoharu като Takasugi Kengo
Komakine Ryusuke като Todoroki Keiichi
Seki Tomokazu (関智一) като Makizono Takafumi
Sakurai Hijiri като Yashiki Takeo
Others in Metropolitan Police Department
Danta Yasunori като Aramaki Takehiko
Shiina Kippei като Sendo Taizen
Shoji Yusuke като Sakuma Yoshitaka
Mitsuishi Ken като Yoshinaga Haruki
Watanabe Daichi като Hase Michitada
Yoshida Kotaro като Godo Hideo
Baba Toru като Niigaki Hiromi
Club S
Takaoka Saki като Komiya Shiho
Imoto Ayaka като Oikawa Akemi
Others
Morisaki Win като Gamo Kaneto
Naka Riisa като Sendo Yua
Hashimoto Jun като Kariya Ginjiro
Okabe Takashi като Kamijo Hayato
Komatsu Kazushige като Mizuki Tetsuro

 

Резюме: Сериала разказва за жестока борба за власт в столичното полицейско управление. В тази борба всички средства са разрешени - предателство, капани, измама ...
 Kamijo Ren (Tamaki Hiroshi) е директор на отдела за връзки с наказателното разследване на полицейското управление в Токио. Баща му е бивш полицай. Но инцидент в детството на Ren провокира жаждата му за власт и той се насочва към ръководството на полицейските сили, като някой ден иска да стане шеф на цялото управление. Ren вярва, че оглавяването на фракцията, към която принадлежи, е пряк път към изпълнението на неговият стремеж. Той е воден от амбиция и не се притеснява да изпълнява работата, независимо колко мръсна е тя. В същото време неговата приятелка от детството Mizuki Sawa (Hirosue Ryoko), става старши детектив в Първо следствено отделение, където често се противопоставя на неговата позиция и мислене като детектив, но е единствената, която знае за миналото му...
 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен каст имаме тук. Оставям главните имена като Хироши и Рьоко.. Нака Рийса и Баба Тору, не съм ги зяпала от ни нам си колко време насам. Не че очаквам големите роли от тях - я ги дадат за една минута по епизод, я не. :D Най-интересното име в каста, с което тази драма ми грабна интереса, обаче е Томоказу Секи. Секи е известен предимно в аниме и токусацу средите като сейю. Сумати роли е изиграл, песни изпял и драма сиди-та разказал. Как така са му дали истинска роля, която не е свързана с гласа му или ръцете му (забравих да спомена, че човека е кукловод също)? Ха сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го чувала, но аз сейютата ги знам повече от Тенимю, отколкото от аниметата. Хаха!

Кастът наистина е стабилен. Тору сигурно няма да има голяма роля, но Рииса я реабилитираха в последната година (завчера четох, че нямало да носи Олимпийския огън, понеже мъжът й се разболял от ковид)  и започнаха да й дават доста сериозни роли като тази в Коисуру хахатачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 3 епизода, изгледани. Не знам защо, но много харесвам точно такива драми. Хироши и Рьоко много добре се сливат на екрана. Нака Рийса почна да им завижда :) 

 

Като цяло, този сезон има доста попадения за мен. Не си спомням да съм следяла толкова текущи драми на сезон от години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Малкият великан" не съм го гледала (но ми хвана интереса), но да... има нещо от Ханзава Наоки и тук :) Хирошко напълва екрана, както винаги. Баба Тору не мога да повярвам колко се е променил, чак не можах да го позная. Рьоко играе добрата френдка от детството, а Нака Рийса е бъдещата уж годеница.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък толкова да се е променил. Не ми се вярва. Все го мярвам в някоя роля през последните години.

Като спомена Рьоко, се сетих, че  тя имаше подобна ключова роля в една доста добра скорошна дорама на полицейска тематика - Nippon noir.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, като се има превдид, че аз не следя толкова дорамите, за мен беше огромна промяната. Спомням си го от времето, когато играеше в Тенимю и драмите покрай него. Поне едно 10 години (ако не и повече) за мен си е огромна промяна. Интересното е, че героят му тук ме дразнеше в началото, но към средата ми стана един от любимците. За съжаление, обаче, другият ми любимец от началото (Окада Кенши) се промени много към средата.. дано да не тръгне по лошия път, много ме забавляваше героят му :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведен е целият! Ако някой иска да го подхваща, да действа. На мен ми останаха 3 епизода до края, и каквото видях, си заслужаваше. Много добри роли на всички. :)

 

Епизодите са 9, а не както пише в темата 10. Щеше ми се да има още един екстра, но това е положението. xD

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешълът(не знаех, че има такъв) е оригинален спин-оф от 3 епизода, първият от които вече е преведен! Време е за пуканките и маратон от последните 3 + 3 епизода за мен :D

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...