Jump to content

Recommended Posts

Уоу! Импровизацията в еп.2 беше много добра! Браво! Тези скечове са супер! 

И гостуващи артисти видяхме- Томоя Накамура, Кодай Асака и Кьоко Йошине.

Всички герои са много различни и колоритни. Потвърждавам мнението си, че на Касуми тази роля й приляга.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно! Разкриват все повече от живота на героите и връзките им със семействата им. Във всяка серия това е подкрепено с отделен скеч, който напълно подхожда на разглежданата ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еп. 4 беше превъзходен! Човешки, приятен, докосващ. Фокусът беше върху героя на Камики. А скечът за изоставената котка ми стана любим!

Междувременно, научихме повече и за героинята на Касуми. Потвърждава мнението ми, че ролята много й отива. Екранната й сестра също е голяма симпатяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези комици са толкова забавни и в същото време желанието им да закрият трупата ги прави трагични образи.

Смях и тъга. Скоро не съм изпитвала подобни разнородни чувства, гледайки съвременна дорама. Тази съдържа всички прелести на добрите стари човешки заглавия.

Стари познайници като Коуске Сузуки и Масато Ибу допълват колорита на сериите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фумино Кимура гостува в еп.6.

Най-накрая решиха окончателно да спрат със скечовете. Жалко! Този с жабата или феята на езерото също беше страхотен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един докосващ епизод. Скечът за Пустинния остров беше отново на висота.

Много тъжно, че се разделят. Опитват се да го представят като ново начало, но си е мъка. Чак колата искат да продадат, въпреки милите спомени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Семеен ресторант" беше заглавието на поредния скеч с фокус върфу семействата на героите.  Тук много удачно включиха героя на Томоя, който също се явява важна част от голямото семейство на "Макбет".

Много промени предстоят за всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка серия очаквам финалното представление. Ще ми липсват тези хора. Наистина ме докоснаха

- със скечовете си и с живота си.

Чудесно е това, което се случи с брата на Судачи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях през сълзи беше последната серия, която събра всички на финалното представление на Макбет. Истината е, че до последно очаквах да се случи чудо и тримата да не се разделят, но финалът беше голямата изненада, която не бяха подготвили. Хаха! Судачи!

Много дълбоко заглавие. Разнищи толкова детайли от живота с толкова нюанси от ежедневието и мисли, планове, репетиции, срещи, разговори... 

Образите бяха изключителни. Всеки един. Дори детето на учителя, което стана последния фен на формацията.

В този смисъл сериите ни показаха, какъв трябва да бъде истинският учител. Страхотно е, че засегнаха сериозно и тази тема. Човекът подкрепяше учениците си не само по време на пребиваването им в клас, но и след това. До последно им помагаше. Цяло барбекю им направи с голямо удоволствие. Абсолютен пример за подражание и уважение.

Тези тримата така ме докоснаха, че и аз оставам верен фен на Макбет. 

Замислих се - преди 13 г, когато Судачи дебютира, изобщо не съм си представяла, че той толкова бързо ще израстне и ще стигне до подобно ниво в кариерата си. Отличен актьор стана.

Ами Камики? Винаги съм смятала, че голямото майсторство на артиста е в комедийните роли. Той също го доказа.

Тайга още с дебюта си показа, че е всестранно надарен. 

Най-прекрасни бяха женските образи. Особено съм впечатлена от изпълнението на Касуми. Ето че когато получи подходяща роля, тя може да бъде безкрайно убедителна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...