Jump to content

Recommended Posts

MyLuckyStars_DVDcover.jpg

Winners & Sinners 2: My Lucky Stars / Победители и грешници 2: Късметлията (1985)

СВАЛИ ФИЛМА DivX

Жанр : Комедия / Екшън
Режисьор : Бари Уонг, Само Хунг Кам-Бо
Сценарист : Бари Уонг, Само Хунг Кам-Бо
В ролите : Джаки Чан, Само Хунг Кам-Бо, Байо Ян, Ерик Тсанг..
IMDB : Линк към IMDB
LoveHKFilm: Връзка към LoveHKFilm
Държава : Хонгконг
Година : 1985
Времетраене : 110 минути
 

Резюме : Много екшън и много смях поднесени от Джaки Чан
Две ченгета, от Хонг-Конг са изпратени да заловят свой бивш колега, станал един от най-големите крадци на диаманти. След като едно от ченгетата е похитено, другото (Джаки Чан) вика на помощ старите си приятели.

my_lucky_starsb.jpg

Личен коментар : Втората част от поредица "Победители и Грешници", може би любимата ми, защото тя беше сред първите ми азиатски филми, които съм гледал! Оценката ми е 11/10 , защото това за мен е култ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът Winners & Sinners 2 - My Lucky Stars (HК) е лека екшън комедия, която лично на мен ми е любима по ред причини.Филмът носи духът на 80-те години и дали има силна актьорска игра си е отделен въпрос.Ако направите една хронология с филми от тогава ще видите, че повечето актьори нямат все още опит за много смислени роли.Но и самото кино тогава беше с различен вкус.Нямаше ефекти, нямаше големи бюджети, нямеше силни актьорски школи с утвърдени имена.Азиатското кино беше в детските си години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...