Jump to content

Omameda Towako to 3-nin no Moto Otto (2021)


Recommended Posts

Още една награда е спечелило заглавието - в категорията за дорами на 59th Galaxy Award. Този път съвместно с 

"Ima koko ni aru kiki to boku no koukando ni tsuite", където участва Тори Мацузака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама че начало! От всичко казано и показано в първите 5 минути излезе, че Омамеда Товако няма никакъв късмет, обаче тази жена някак се оказа директор на компания. Да видим това, как кореспондира с късмета.

Мярнах Масаки с къдравата му прическа. Това значи, че или ще играе някакъв отвеян странник или много интелигентен човек.

Виждам Марюджун Таканаши и Хирано Кинари в каста. Дано са полезни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти познах. Адвокат. Много негова роля.

Супер първи епизод! Очертава се интелигентна комедия. Тези тримата са уникати! И не само те. Сайто Такуми също помогна.

Пред цялото време бях ухилена. Дано продължават в същия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер епизод 2! Героят на Масаки беше във фокус. Горкият! Диванчето и ваната бяха ктултови! Хаха!

Много съм доволна. Толкова герои, носталгия, непредвидимо действие.

Микако Ичикава е напълно подходящ образ за подобен род дорами. Такуджи Кавакубо замести Сайто Такуми този път.

Харесва ми дъщерята на Товако. Отлично се разбира с тримата бивши, особено с последния. Май е дъщеря на героя на Рюхей. Ама и той е толкова отвеян...

П.П. Страхотно заснета дорама! Ендингът е чудесен. Масаки ли пееше с рапарите накрая?! Знам, че Такако Мацу е и певица, но Масаки не съм го чувала да пее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали. Много готина продукция. Мнооого симпатична. 

И аз се чудех дали Мисаки реално пее на песента :lol:. Таз музика, която въобще не е от моята бленда , допълнително ме :896767: на финала на всеки епизод.

Редактирано от Шоши-сан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя запя още в еп.1, във ваната. 

Такако си е голяма певица. Преди години пя на Оскарите като част от изпълнителите на песента към Замръзналото кралство (японска версия).

Много готино заглавие. Имах нужда от такава зареждащи история.

Товако е странна птица, но съпрузите са още по- големи шматки. Въпреки това им се получава химията на всички. 

Ако трябва да отлича някого, за първите 2 серии изпъкна Масаки Окада. Заслужена награда за поддръжка! 

Шоши, видя ли поканата, която ти пратих на лични?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тез тримата бивши  и Одагири до един очарователни шемети, трудно е да им устои някой като нашата Товако. :896767:

Ей на , завиждам че ще гледаш ей така анблок/когато имаш време/си на кеф а не като мене - когато се появи превод. Мъчех се аз текущо. Но ....пък може след време да го повторя , ей така анблок, както си трябва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото знаех, колко ще се тормозя, реших да изчакам и да му се насладя изцяло. Като гледам, колко много гостуващи артисти ще се включат, ми става още по-любопитно.

Не засегнах темата за трите момичета, които бившите срещнаха още в еп. 1, понеже мислех, че ще бъдат случайно преминаващи фигури, но сега вече мисля, че може да се окажат важни героини. Все пак сатва дума за Шизука Ишибаши. Момичето, което срещна героят на Окада ми е най-интересно, понеже се сетих, че е играло в Гаро.

Това заглавие е истинско бижу. Бих го препоръчала на преводачите.

Заслужава си! Не се срещат често такива интелигентни комедии. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам с еп.3, където се запознахме отблизо с втория съпруг на Товако. Голяма шматка е, на пръв поглед, но иначе - велик фотограф и танцьор. Голяма изненада беше  новата му муза- актрисата. Той какво си мислеше, а какво излезе! Хаха!

Гостуване на Камио Фуджу. Добре се включи в действието, заедно с колегите на Товако, които се играят от Юге Томохиса и Марюджун Таканаши. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо! Мисля че на финала разбрах сложната завъртяност на отношенията в еп.4.

Рюхей отново напомни за себе си. Ама какъв магнит е този човек? И какво всъщност се оказа на финала!

Във фокус беше и приятелството между Товако и Кагоме. Обичам Микако Ичикава! Феноменална е в отнесенените роли. Дори си мисля, че името на героинята й, Кагоме, не е избрано случайно. Връзката с детската игра-песничка си е направо очевадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не! Какъв е този късмет, ,че Товако срещна четвърти кандидат-съпруг? Хахаха! Чак изчезна безследно.

Обаче ми харесва, как невинно събраха тримата бивши с новите девойки, което индиректно ще допринесе за любопитството на момичетата относно Товако.

Дъщерята ме кефи. Разбира се с всички. Само не знам, защо е решила така бързо да се жени? На майка си се е метнала сигурно.

П.П. Все си мисля, че чорапите бяха за Кагоме. Тя обаче е над тези неща...

Голяма забава е дорамата! Препоръчвам!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ме изненадаха.

Какво беше това изчезване? Защо? Как така? Защо Кагоме?

Дано Джо ми оправи настроението в другата серия, че нещата станаха много инди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Джо завърши безславно. Масаки-Шиншин беше голяма скица, а проекцията с Танака-Рюхей не беше никак зле. 

Изглежда гостуването на Такезай ще е последно в списъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворен финал, бих казала. Изненада беше писмото на майката и гостуването на Джун Фубики.

Масаки как се върна от Хаваите! Хаха! Добре, че тирамата останаха верни на убежденията си. 

Само не видяхме, кой е Сайонджи, на когото Товако купи толкова сладкиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...